مسافران پس از رسیدن در انگلستان از اسپانیا در حال حاضر باید قرنطینه به مدت 14 روز تحت کروناویروس جدید قوانین مسافرت.

آنها در روز شنبه اعلام کرد پس از یک سنبله در coronavirus موارد در اسپانیا با بیش از 900 مورد جدید از این ویروس خبر داد.

اسپانیایی مقامات همچنین هشدار داد موج دوم می تواند قریب الوقوع به شهرهای بزرگ دیده می شود موارد افزایش است.

خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی بریتانیا را مورد انتقاد قرار اقدامات جدید به عنوان “در عین حال یکی دیگر از ضربه” به holidaymakers.

مردم در حال حاضر در تعطیلات در اسپانیا است توصیه شده توسط وزارت حمل و نقل به دنبال قوانین محلی در بازگشت به خانه به صورت عادی و بررسی خارجه سفر مشاوره وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

خارجی دفتر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی اسپانیا با این حال اقدامات قرنطینه اعمال می شود به کسانی که در بازگشت از سرزمین اصلی اسپانیا جزایر قناری و جزایر بالئارس مانند پالما و ایبیزا. خارجی دفتر مشاوره برای انشعابات بیمه مسافرتی.

در میان کسانی که تحت تاثیر قوانین جدید است وزیر حمل و نقل Grant Shapps که شروع تعطیلات خود را در اسپانیا در روز شنبه. او انتظار می رود برای ادامه سفر خود را به عنوان برنامه ریزی شده و منزوی در خط با راهنمایی خود بازگشت.

قرنطینه اقدامات برای انگلستان مسافران برای اولین بار معرفی شد در اوایل ماه ژوئن است. اما پس از فشار از حمل و نقل هوایی و سفر, صنایع, دولت و تفویض ادارات انتشار لیست کشورهای معاف از قوانین است.

بریتیش ایرویز گفت: آن را “نا امید” در مورد آخرین تغییرات به دولت مشاوره سفر و قوانین اگر چه هواپیمایی گفت: آن پرواز بودند در ادامه به کار گیرند.

آن گفت: حرکت بود “پرتاب هزاران نفر از انگلیسی ها’ برنامه سفر به هرج و مرج”.

فرودگاه اپراتورهای ارتباط گفت: اقدامات جدید را “آسیب بیشتر آنچه که در حال حاضر شکننده راه اندازی مجدد از بخش حمل و نقل هوایی است که در ادامه به بزرگترین چالش در تاریخ خود”.

بریتانیا بزرگترین تور اپراتور توی لغو آن پرواز به علت ترک به سرزمین اصلی اسپانیا و جزایر قناری در روز یکشنبه. مشتریان در حال حاضر در تعطیلات خواهد بود قادر به بازگشت مورد نظر خود را به پرواز.

اما بودجه خطوط هوایی EasyJet گفت: آن را “نا امید” فعالیت میکردند و یک برنامه کامل در روزهای آینده.

“مشتریان که دیگر مایل به سفر می تواند انتقال پروازهای خود را بدون تغییر هزینه و یا دریافت یک کوپن به ارزش رزرو” این شرکت در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی انجمن از آژانس های مسافرتی (Abta) گفت: دولت قرنطینه تغییر حکومت بود “ناامید کننده”.

“ما پیشنهاد می کنیم از نظر دولت لغو قوانین قرنطینه برای پرواز به و از برخی مناطق با کاهش میزان عفونت و یا به مکان هایی مانند جزایر بالئارس یا قناری – که از لحاظ جغرافیایی متمایز از سرزمین اصلی اسپانیا – برای جلوگیری از آسیب بیشتر به انگلستان ورودی و خروجی, گردشگری, صنایع,” او گفت:.


چه در اسپانیا ؟

اسپانیا تا کنون دیده می شود بیش از 28,000 coronavirus مرگ و میر. روز پنج شنبه شاهد بزرگترین افزایش روزانه در عفونت پس از آن مستند به پایان رسید.

کاتالونیا تبدیل به آخرین منطقه برای سرکوب شب زنده داری. ثروتمند شمال شرق منطقه است که به بارسلونا دستور داد تمام کاباره ها نزدیک به دو هفته و قرار دادن یک نیمه شب مقررات منع رفت و آمد در میله در بیشتر بارسلونا منطقه است.

این مرد Hedgecoe در مادرید می گوید سرایت میان افراد جوان است خاص و نگرانی در آنها شده است جمع در اعداد بزرگ در شهرها در شب.

فرانسه هشدار داد شهروندان خود را به سفر به کاتالونیا در حالی که نروژ گفت: آن شروع خواهد شد quarantining مردم پس از رسیدن از اسپانیا.


دولت اصرار کارفرمایان به “درک از کسانی که در بازگشت از اسپانیا که در حال حاضر نیاز به خود منزوی”.

اما کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds به نام برای دولت به توضیح در جزئیات چگونه آن را حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار, و اضافه کرد که این اخبار خواهد بود “عمیقا نگران کننده برای خانواده هایی که در, گرفتار در اسپانیا و یا در حال برنامه ریزی سفر”.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon توییتی که این تصمیم پس از بررسی آخرین داده های قبلی در روز شنبه.

“این تقویت این نقطه است که این مسائل منوط به تغییر در کوتاه مدت متوجه شد و بنابراین توصیه من این است که باید محتاط در مورد غیر ضروری خارجی, سفر,” او گفت:.

جان Blackmore از Hampshire, بود به دلیل, پرواز را به خانواده اش در اسپانیا با همسر و دو فرزند جوان است. اما قوانین جدید معنی او تا به حال به لغو, برای ترس خود را کارفرما نمی قادر خواهد بود تا به جای او مصرف اضافی دو هفته به قرنطینه در خود بازگشت.

او گفت که او فکر آن را بعید است که آنها را دریافت بازپرداخت برای پرواز به عنوان آن شده است لغو شد.

“من ویران شده ام” او به بی بی سی گفت. “من در اسپانیا است که دیده نمی شود خود را تنها grandkids پس از کریسمس است.”

لوئیس Stothard از یورکشایر جنوبی به بی بی سی گفت او تا به حال رزرو تعطیلات به سویل به عنوان یک سورپرایز برای دوست پسر او را در تولد 30 – با توجه به پرواز صبح یکشنبه – اما در حال حاضر احساس می کند که او می تواند سفر.

“من keyworker – من یک معلم هستم و من دوست پسر, دوست, کار تعهدات بنابراین ما نمی توانیم قرنطینه برای 14 روز هنگامی که ما بازگشت,” او گفت:.

“ما نمی توانیم دریافت هر گونه پول و به تغییر شرکت می خواهید دو برابر آنچه من در حال حاضر پرداخت هزینه. من بسیار نا امید و ناراحت به عنوان ما در حال بسته بندی شده و آماده برای رفتن.”


آیا شما در اسپانیا ؟ آیا شما برنامه ریزی برای سفر به اسپانیا ؟ شما چه فکر میکنید در مورد قرنطینه? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی