Coronavirus: سفر به اسپانیا و ‘موج دوم’

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد شیوع کروناویروس در روز یکشنبه. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در روز دوشنبه.

1. اسپانیا اجازه می دهد تا انگلستان گردشگران بدون قرنطینه

انگلستان بازدید گردشگران می توانند اسپانیا بدون نیاز به قرنطینه در هنگام ورود اسپانیایی مقامات گفته اند بی بی سی, دادن امید به کسانی که مایل به یک تعطیلات تابستانی در خارج از کشور در این سال است. شهروندان بریتانیا خواهد بود و مجاز به ورود به کشور آزادانه و بدون نیاز به خود منزوی گفت: اسپانیا وزیر امور خارجه. در ضمن آیا شما واقعا می دانید بریتانیا مستند ، آزمون دانش خود را.

2. یک موج دوم coronavirus در راه است ؟

کشورها در سراسر جهان در حال کاهش خود را مستند محدودیت اما coronavirus است و حتی کسانی که کنترل شیوع ترس “موج دوم”. فاز دوم آنفلوآنزای اسپانیایی در یک قرن پیش بود مرگبارتر از اول. به طوری که موج دوم اجتناب ناپذیر و چقدر بد می تواند باشد ؟

3. 75 کارکنان در Anglesey مرغ گیاهی تست مثبت

بیشتر کارکنان در یک مرغ کارخانه که برای تولید یک سوم از تمام محصولات طیور مصرف می شود در انگلستان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. همه کارکنان در 2 خواهر برای پردازش گوشت گیاه در للنگفنی, Anglesey, شمال ولز هستند خود منزوی پس از تعدادی از کارگران تایید شد که این ویروس در روز پنج شنبه. بهداشت عمومی ولز گفت که تعداد کارکنان تحت تاثیر افزایش یافته بود به 75 با موارد انتظار می رود به افزایش است.

4. معمار اسکاتلندی کامل مستند تجسمی خاطرات

یک معمار اسکاتلندی پر کرده است شش A4-حجم sketchbooks مستند خود زندگی خانواده تحت مستند. پروفسور آلن Dunlop کشیده شده حدود 120 تصاویر – یک یا دو نفر برای هر روز از 10 هفته پس از محدودیت آمد به محل.

5. پیوستن به مستند سبزی-رشد رونق با هیچ باغ

مستند باعث شده است تا بسیاری به کاوش سرگرمی های جدید و الهام بخش نسل جدیدی از حیاط خلوت گیاهی تولید کنندگان است. اما چه چیزی شما را اگر شما فقط در خارج از فضای کوچک? در اینجا چگونه به رشد مستند سبزی در یک فضای کوچک از پنجره فضایی به پاسیو گلدان.


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه و دریافت آخرین از طریق زندگی می کنند ما صفحه.


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به [email protected]. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

  • بعد باید ببینید درام مستند: سالیسبوری مسمومیت
  • آنلاین تمرینات: Tennant و شین ادامه تمرینات در خانه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de