وزیر حمل و نقل Grant Shapps شده است تا خود را اداره حکومت را تغییر دهید در حالی که در تعطیلات در اسپانیا.

این وزیر کابینه با سفر به این کشور با خانواده اش در صبح روز شنبه برای شکستن تابستان.

اما تنها چند ساعت بعد وزارت حمل و نقل تایید همه مسافران از بازگشت به انگلستان از اسپانیا را به قرنطینه برای 14 روز با توجه به افزایش موارد در کشور است.

یک DfT گفت: آقای Shapps خواهد ادامه تعطیلات خود را به عنوان برنامه ریزی شده.

او خواهد شد و سپس منزوی پس از بازگشت خود را در خط با قوانین جدید.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: او را به صحبت آقای Shapps پس از او وارد شده بود در اسپانیا در روز شنبه و همکارش “به رسمیت شناخته شده ما تا به حال به این اقدامات”.

آقای Raab گفت: آسمان Sophy ریج روز یکشنبه وزیر حمل و نقل “empathised با بسیاری دیگر از مردم” که تجربه همان چیزی اضافه کرد: “من فکر می کنم آن را به شما نشان می دهد خطر برای همه… و شما نشان می دهد که ما باید به سریع اقدامات است.”

بیش از 900 مورد از coronavirus گزارش شده در اسپانیا در روز جمعه این کشور و مقامات هشدار از ترس از دوم سنبله.

معلوم نیست که آقای Shapps ماندن اما قرنطینه اقدامات اعمال می شود به تمام کسانی که در بازگشت از سرزمین اصلی اسپانیا جزایر قناری و جزایر بالئارس مانند مایورکا و ایبیزا.

مسافران توصیه شده است توسط دولت به دنبال قوانین محلی در بازگشت به خانه به صورت عادی و بررسی خارجه سفر مشاوره وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

خارجی است و در حال حاضر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی اسپانیا.

کار را به سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth گفت: “شما نمی تواند آن را تشکیل می دهند” که آقای Shapps در تعطیلات در این کشور در حالی که مسئول بخش اعلام تغییر حکومت.

او گفت: آسمان Sophy ریج روز یکشنبه با برنامه دولت را دوباره اعمال قرنطینه قوانین بود “shambolic” اضافه کرد: “من فکر می کنم که به شما می گوید همه چیز در مورد دولت رویکرد به این.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی