Coronavirus: تخریب مدرسه تصمیم گیری برای خانواده ها در مرز


تقریبا هر شب مدرسه امید, Lyall معمولا در تمرین رقص.

او در سالن رقص, لاتین, شیر و باله.

اما مانند هر دیگر کودکان سن مدرسه است که یک سرگرمی ورزشی و یا شور و شوق او را برای تمرین و همچنین یادگیری در خانه و پس از مستند محدودیت در محل قرار داده شد در 23 مارس.

امید است در سال 6 سال گذشته از مدرسه ابتدایی. او در انگلستان زندگی می کند اما می رود به مدرسه در ولز.

این سال برای مدل آزمون و آخرین زمان دیدن بسیاری از دوستان – سپتامبر معنی دبیرستان زمانی که او نمی بینم برخی از همیشه دوباره به عنوان برخی از همکلاسیهای خود را ادامه خواهد داد آموزش و پرورش در چپستو در ولز و دیگران حرکت به Wyedean در انگلستان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

و برای کسانی که به دلایل مادرش ویرجینیا ترجیح می دهند که امید می تواند بازگشت به مدرسه, اگر ممکن است.

“این انتقال آنها در حال رفتن به یک مدرسه بزرگ و آن را به یک تغییر عمده, اما من فکر می کنم آنها فقط نیاز به گام های کودک است که در سال 6 می دهد و آنها را آماده و آنها تا به حال نشده که از آنجا که همه ما صفحه اصلی-تحصیل,” او گفت:.

و روشن است آنچه امید نه انجام می شود: “من واقعا می خواهم می خواهم بگویم مناسب خداحافظی به همه دوستان من است.”

Knighton است در پویس اواسط ولز. اما اففا را لسبیین ملی مسیر که تقریبا در امتداد ویلز/انگلیسی, مرز, مستقیم اجرا می شود از طریق شهر.

اکثریت ساکنان در Knighton زندگی در ولز با بقیه در انگلستان است.

هر دو کشور در حال حاضر زیر متفاوت مستند قوانین برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس با انگلستان شروع به سهولت قوانین و مقررات قبل از آن می داند.

به عنوان یک نتیجه, انگلستان است که با هدف دریافت پذیرش سال 1 و 6 سال کودکان در مدرسه از آغاز ماه ژوئن است.

اما ولز هنوز یک تصمیم زمانی که کلاس سر گرفته خواهد شد.

واقعیت زندگی در این مرز است که زندگی طول می کشد محل در هر دو کشور – که ساخته شده است برای برخی از تصمیم گیری های دشوار برای خانواده ها.

“ما انجام داده ایم دستمالی به جای املا به عنوان تصمیم گرفتم که من می توانم یکی دیگر از آزمون املا گفت:” ربکا مورگان.

او شده است در خانه تحصیل هشت ساله تابستان و 11 ساله میسون به عنوان او کار می کند از خانه در حالی که شوهر او با این نسخهها کار به عنوان یک اورژانس مهندس.

حتی اگر آنها در ولز آنها صرف زندگی خود را در هر دو کشور که او می گوید: ساخته شده بیشتر از روی حیله و تزویر با دولت ها در عراق و خلیج کاردیف صدور مشاوره های مختلف.

ربکا گفت: “آن را گیج کننده و دشوار است من فکر می کنم شما فقط به این بیت از مشاوره است که شما با توجه به صداقت.”

مانند امید میسون نیز در سال 6.

مدرسه خود را در انگلستان گفت: سال گروه شروع به بالا در 1 ژوئن, اما پدر و مادر خود تصمیم گرفته اند به او ارسال ایمنی بودن نگرانی های اولیه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“آنها نمی گفت هر سال گروه می توانید که آنها در حال رفتن به, چرا که آن را یک مرحله به مرحله بازگشت” ربکا اضافه شده است.

“اما شما فقط می توانید که احساس است که برخی از معلمان و برخی از دانش آموزان هستند که در قرار است که بیشتر در وضعیت خطرناک – آنها فقط استفاده می شود به عنوان “نمونه تست’.

“من تقریبا احساس می کنید که من با او در خانه یکی کمتر کودک برای آنها نگران است.”

خواهد خانواده ها صورت جریمه ؟

دولت ویلز می گوید سفر در سراسر مرز برای آموزش و پرورش خواهد بود طبقه بندی شده به عنوان ضروری به طوری که مورگان خانواده خواهد نه چهره مجازات اگر آنها را به ذهن خود را تغییر دهید و میسون به مدرسه.

اگر چه دولت بریتانیا را تشویق می کند تا خانواده ها در انگلستان به فرستادن فرزندان خود به مدرسه اگر آنها بازگشایی با توجه به شرایط آن دسته از خانواده هایی که انتخاب می کنید برای ارسال نمی شود تنبیه کنید.

این مورگانها و Lyalls دو خانواده تقسیم نامرئی خط زندگی خود را در دو کشور که کودکان باید به دنبال مجموعه های مختلف از قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de