Coronavirus: حزب محافظه نمایندگان مجلس درخواست تغییر در 2m اجتماعی فاصله حکومت

ارشد محافظه کار مجلس خواستار بوریس جانسون به نظر تغییر 2m اجتماعی فاصله حکومت به 1.5 متر نگرانی برای بخش مهمان نوازی.

گرگ کلارک صندلی عوام علم کمیته گفت: دیلی تلگراف آن را می “تواند تفاوت بین افرادی که قادر به رفتن به محل کار و از دست دادن شغل خود را”.

سابق صدراعظم لرد لمانت گفت: اقدامات است که می تواند “جبران” مانند ماسک صورت باید در نظر گرفته شود.

کشورهای دیگر باید قوانین متفاوت است.

در حالی که برخی از مستند اقدامات در حال کاسته سراسر بریتانیا, اجتماعی, فاصله, قوانین, که می گویند مردم از خانوارها باید بماند 2m (6ft 6ins) جدا از یکدیگر هنوز هم اعمال می شود.

اما کسب و کار سابق وزیر آقای کلارک در نامه ای به نخست وزیر درخواست مریم گلی (علمی گروه مشورتی برای موارد اضطراری) به نقد و بررسی این قانون است.

حتی اگر گلی را توصیه نمی کاهش فاصله آن خواهد بود مهم آن را به “روشن شدن منطق” پشت 2m و توضیح “چرا راهنمایی در انگلستان متفاوت از بسیاری بین المللی مقایسه” آقای کلارک گفت.

فرانسه و ایتالیا می گویند مردم باید در حفظ و 1 متر (3 فوت) از هم جدا به عنوان نشانی سازمان بهداشت جهانی است. آلمان توصیه می کند فاصله 1.5 متر (4 فوت 11ins) در حالی که اسپانیا مانند انگلستان دارای یک 2m قانون است.

به ما توصیه می کند برای حفظ 6ft از هم جدا.

در روز پنج شنبه, انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin تصریح کرد که آن را “بسیار مهم” است که مردم در آنجا ماند 2m دور از یکدیگر.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه لرد لمانت به نام در مشاوره باید دوباره مورد بررسی قرار گرفت و گفت, اجتماعی, فاصله بود و باعث “مشکلات بزرگی” برای بخش مهمان نوازی.

“اگر شما می خواهید یک واحد اندازه گیری است که می تواند کمک به بخش مهمان نوازی آن خواهد بود یک کاهش در اجتماعی فاصله گرفتن از 2m به 1m” از حزب محافظه همکار گفت: اما اصرار او نمی خواهد می خواهید دولت را به “نادیده گرفتن” علمی و پزشکی مشاوره.

نظرات خود را می آیند روز پس از کیت Nicholls, مدیر اجرایی, انگلستان, مهمان نوازی به نام فاصله کاهش می یابد و حتی بیشتر به 1 متر (3 فوت 4ins).

او گفت: “اگر شما 2m اجتماعی فاصله که تفاوت بین باز کردن در 30 درصد از نرمال درآمد یا 60% با 1m اجتماعی فاصله.”

چه علم می گویند در مورد 2m قانون ؟

یک راهنمای ساده است که نزدیک شما هستند به کسی که آلوده است بیشتر در معرض خطر.

همچنین دیگر یک فرد صرف در مجاورت نزدیک با فرد آلوده بیشتر احتمال ابتلا به این ویروس را افزایش می دهد.

حکیم گزارش داد که قرار گرفتن در معرض برای شش ثانیه در 1m است که قابل مقایسه با یک دقیقه قرار گرفتن در معرض در 2m.

در آخرین مقاله در این موضوع از آن را توصیه می کند نگه داشتن حکومت و گفت 2m است “خوب اندازه گیری” از راه دور که در آن مستقیم فرد به فرد انتقال خطر به طور قابل توجهی افت.

اما آن را می گوید آن را باید به عنوان یک ballpark راهنمای به فاصله به جای یک ارزش مطلق است.

ادامه مطلب در علم در پشت 2m حکومت در اینجا.

سابق Brexit وزیر دیوید دیویس گفت: تغییرات در دولت کردند طرح باید اجرا شود “در مرحله” با آرامش 2m قانون است.

دولت در حال حاضر پرداخت 80 درصد از حقوق 8.4 میلیون کارگران انگلستان – تا £2,500 یک ماه – اما از ماه اوت کارفرمایان باید برای شروع به اشتراک گذاری هزینه.

با این حال آقای دیویس گفت: برخی از شرکت های خواهد بود ناعادلانه محروم اگر آنها تا به حال به بسته چرا که آنها نمی تواند فاصله اجتماعی در حالی که مجبور به شروع به پرداخت نسبت به کارکنان هزینه های دوباره.

صحبت های روز پنج شنبه آقای جانسون گفت: “من باید استرس است که برای کنترل این ویروس هر کس نیاز به ماندن هشدار عمل مسئولانه به شدت رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اقامت 2m به غیر از کسانی که با شما زندگی نمی کنند ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de