Coronavirus: خیلی زود به نظر مستند استراتژی خروج می گوید: Raab


آن است که خیلی زود به در نظر گرفتن یک استراتژی برای خروج از coronavirus مستند وزیر امور خارجه بریتانیا گفته است.

دومینیک Raab گفت: اقدامات فعلی بودند “آغاز به کار” — اما تغییر تمرکز می تواند به معنای “ما نمی خواهد از طریق پیک به همان سرعتی که ما نیاز به”.

وی افزود: نخست وزیر باقی می ماند در اتهام از دولت, از بیمارستان که در آن او شب را صرف دریافت درمان برای علائم کروناویروس.

تعداد ویروس بیمارستان مرگ و میر در انگلستان در حال حاضر در 5,373.

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گزارش 51,608 موارد تایید شده.

قبلا بوریس جانسون گفت که او در “ارواح خوب” پس از گذراندن شب در سنت توماس ” بیمارستان در لندن است.

نخست وزیر, 55, آزمایش مثبت برای coronavirus 10 روز پیش.

او به بیمارستان منتقل شد و در روز یکشنبه شب با “مداوم علائم” – از جمله دما و سرفه – برای آزمایشات روتین است.

پرسید که آیا آن را مناسب برای نخست وزیر برای اجرای دولت از بیمارستان آقای Raab گفت: آقای جانسون خواهد “را به توصیه های پزشکی که او می شود از پزشک خود”.

“ما یک تیم…است که دریچه گاز کامل مطمئن شوید که دستورالعمل ها و دستورالعمل های خود را در حال اجرا,” او گفت:.

ماه گذشته نخست وزیر گفت: اگر آقای جانسون ناخوش شد و قادر به کار آقای Raab به عنوان اولین وزیر امور خارجه خواهد ایستاد.

 • وقتی که مردم به بیمارستان با کروناویروس?
 • مشخصات: Dominic Raab

قبلا وزیر مسکن رابرت Jenrick گفت که او امیدوار نخست وزیر خواهد بود در خیابان داونینگ “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

“او شده است کار بسیار سخت پیشرو دولت و به طور مداوم به روز شده. که رفتن به ادامه گفت:” همسرم صبحانه.

“من مطمئن هستم که این بسیار نا امید کننده است برای او و برای کسی مثل بوریس کسی که می خواهد به دست [در] در حال اجرا دولت از جلو, اما با این وجود او هنوز هم بسیار در اتهام از دولت,” او اضافه شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در میان کسانی که فرستاده است خواسته های خود را به آقای جانسون.

“همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او است. او یک دوست بزرگ من یک آقا و یک رهبر بزرگ” آقای ترامپ گفت که او مطمئن بود نخست وزیر خوب خواهد بود چرا که او “یک فرد قوی”.

و کار رهبر آقا Keir Starmer گفت که او امیدوار نخست وزیر بود “بازیابی سریع”.

وزیر بهداشت نادین Dorries که خودش تست مثبت برای coronavirus ماه گذشته گفت: بسیاری از کسانی که با این ویروس خواهد بود “قطع” خستگی و درجه حرارت بالا و استفاده از انزوا به خواب و بهبود می یابند.

“بوریس اتحاد خود را به خطر انداخته و سلامت مشغول به کار در هر روز از طرف ما منجر به نبرد در برابر این ننگین ویروس,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

در همین حال رئیس سابق خدمات شهری خداوند Kerslake گفت: ممکن است آن را “معقول” برای آقای جانسون به “گام به عقب” اگر او به اندازه کافی برای انجام نقش خود در حال حاضر.

“من فکر می کنم در پایان اگر او را به خوبی نمی, او را مجبور به انعکاس این دلیل که کار سختی در بهترین زمان و آن را مضاعف دشوار در حال حاضر,” او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

دکتر سارا جارویس GP و گوینده بی بی سی گفت که آقای جانسون خواهد بود به احتمال زیاد به قفسه سینه خود X-rayed و ریه های اسکن شده, به خصوص اگر او تا به حال شده است در تلاش برای نفس.

او گفت که او نیز به احتمال زیاد به یک الکتروکاردیوگرام برای بررسی قلب خود را تابع و همچنین به عنوان آزمون در سطح اکسیژن تعداد سلول های سفید خون و عملکرد کبد و کليه قبل از او منتشر شده است از بیمارستان.

آقای جانسون مشغول به کار از خانه پس از آن اعلام شد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در 27 مارس.

او در گذشته دیده می شد در کف بیمه خدمات درمانی و دیگر کارگران مشاغل کلیدی از تخت خود را در خیابان داونینگ روز پنج شنبه و به ریاست یک coronavirus جلسه از راه دور در صبح روز جمعه.

بعد از آن روز, نخست وزیر ارسال شده در توییتر تصویری که در آن گفت که او هنوز هم نمایش علائم جزئی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“من هنوز هم متوسط. بنابراین مطابق با دولت توصیه من باید همچنان خود من انزوا را تا زمانی که علامت خود را می رود,” او گفت:.

“اما ما در حال کار به وضوح تمام وقت در برنامه های ما به ضرب و شتم ویروس.”

در شنبه باردار خود را شریک کری Symonds توییتی که او تا به حال صرف یک هفته در رختخواب با علائم اصلی.

او گفت که او تا به حال نه تست شده برای ویروس.

وزیر بهداشت مت Hancock نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و در بازگشت از خود انزوا در روز پنج شنبه به میزبان روزانه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری.

دولت رئیس پزشکی مشاور پروفسور کریس Ersin خود جدا شده و پس از نشان دادن علائم است اما در حال حاضر بهبود و پشت در محل کار است.

تونی لوید کار MP برای راچدیل بوده بستری در بیمارستان برای coronavirus درمان است.

آقا Keir خواست او را یک “سریع و بهبودی کامل” در توییتر در روز دوشنبه بعد از ظهر.

اخبار آقای جانسون ورود به بیمارستان آمد و در مدت کوتاهی پس از ملکه تحویل یک صف آرایی پیام به ملت گفت: انگلستان “موفق خواهد شد” در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نادر سخنرانی پادشاه تشکر از مردم برای پیروی از دولت قوانین را به ماندن در خانه و ستایش آن “با هم برای کمک به دیگران”.

در تحولات دیگر:

 • لندن خدمات اورژانس در حال راه اندازی تیم متخصص برای رسیدگی به Covid-19 مرگ و میر است که اتفاق نمی افتد در بیمارستان
 • شماره 10 گفت: 27,000 سابق بهداشت حرفه ای ثبت نام کرده اند به بازگشت به بیمه خدمات درمانی
 • حدود 13 درصد از افسران پلیس و کارکنان پشتیبانی در حال حاضر در محل کار, رئیس پلیس Superintendents’ Association انگلستان و ولز گفت:
 • اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا داد پس از دو سفر به خانه دوم – با وجود دولتی راهنمایی خواست مردم برای جلوگیری از سفر غیر ضروری
 • ملی Domestic Abuse helpline دیده است 25 درصد افزایش تماس ها و درخواست آنلاین برای کمک به از مستند خیریه پناه میگه
 • خیابان بالا داروسازان هستند “دلیلی که در معرض خطر قرار داده” با توجه به کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) سلطنتی دارویی جامعه می گوید
 • رانندگان قطار’ اتحادیه Aslef نیز خواستار زیرزمینی لندن به رانندگان ارائه شود با ماسک و دستکش برای محافظت از آنها را از انقباض Covid-19
 • کارگران جوان و بدترین پرداخت هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر بسته شدن کسب و کار به دلیل coronavirus با توجه به تحقیقات توسط موسسه مطالعات مالی
 • باز مسابقات لغو شده است برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ، آن را به حال شده است با توجه به محل در ماه جولای

چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده مسائل مربوط به کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im