Coronavirus تا به حال یک “چشمگیر” اثر در راه مردم استفاده از برنامه قدمت آتش زنه و رئیس آن گفته BBC News, هر چند این تغییرات ممکن است با توجه برنامه های او در حال حاضر در فروشگاه برای پلت فرم.

Coronavirus شیوع و مستند شرایط به ارمغان آورده اند مخلوط و اقبال آنلاین-آشنایی با سیستم عامل مانند آتش زنه به گفته مدیر اجرایی آن الی Seidman.

از یک طرف تعامل کاربر است تا یک روند دیگر برنامه آشنایی گزارش داده اند بیش از حد.

Tinder کاربران ساخته شده 3 میلیارد ابجو بد و کم مایه در سراسر جهان در روز یکشنبه 29 مارس ترین برنامه تا کنون ثبت شده در یک روز. در انگلستان روزانه مکالمات افزایش 12% بین اواسط ماه فوریه و پایان ماه مارس.

شده است وجود دارد یک “تغییر اساسی” در رفتار معیارهای است که به طور معمول پایدار می گوید: آقای Seidman.

اما تاثیر اقتصادی مستند به معنی مردم پول کمتری برای خرج کردن است.

این است که چنین خبر خوب برای آتش زنه که رایگان است اما متکی بر اشتراک حق بیمه برای درآمد خود را.

“این [ما] نرخ بیکاری سخت برای دیدن” می گوید: آقای Seidman. “من بسیار نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد از لحاظ اقتصادی برای جامعه ما و تاثیر آن را بر روی بسیاری از اعضای ما.”

Tinder دانلود شده است بیش از 340 میلیون بار از زمان راه اندازی آن در سال 2012 است. اما اکثریت قریب به اتفاق از درآمد خود را از آمده فقط 6 میلیون مشترک است که پرداخت هزینه برای “طلا” سرویس. این نرخ که در آن برداشت کسانی که ارزش پرداخت-کاربران کاهش یافته است به عنوان مستند زده است.

شرکت داده های جدید نشان می دهد که علامت یو پی اس برای عضویت در حق بیمه انتخاب کنید تا جایی که مستندات شروع به سهولت می گوید آقای Siedman.

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه ببینید باز گشت در یک دولت توسط دولت صورت [در ایالات متحده] به عنوان چیزهایی بیرون می آیند و شروع به شل کردن به عنوان اوج بحران شروع می شود و به تصویب.”

سیستم عامل های دیگر که ارائه رایگان ثبت نام متوجه چیزی مشابه در طول مستند.

“ما شاهد افزایش در فعالیت می گوید:” Charly Lester, دوستیابی, متخصص داخلی, دایره, پلت فرم. “مسابقات افزایش یافته است 15 درصد و تعداد پیام های فرستاده است تا 10 درصد است اما ما همچنین متوجه شده کمتر تمایل به پرداخت.”

آقای Siedman می گوید: شما ممکن است مجبور به صبر کنید دو یا سه مالی چهارم برای دیدن کامل اقتصادی در Tinder به عنوان مقیاس از بحران جهانی روشن می شود.

مسئله دیگر که روشن خواهد شد و با گذشت زمان این است که آیا محبوبیت مجازی, دوستیابی, توسط, تماس ویدیویی است که در اینجا به ماندن بگیرید هنگامی که جسمی دیدار با یو پی اس با غریبه تر ممکن است.

سیستم عامل مانند eHarmony OKCupid و مطابقت گزارش داده اند که یک افزایش در ویدئو تاریخ.

آتش زنه در حال برنامه ریزی برای رول های ویدئویی خود را دوستیابی تابع در ماه ژوئن می گوید آقای Seidman.

به تماس تصویری سرویس را به کار گیرند در دو انتخاب کردن در سیاست بنابراین هر دو طرف بازی را به موافقت با آن است. از آن خواهد شد رایگان و پشتیبانی شده توسط یک تیم از مدیران سایت.

این تغییرات به قدمت آورده coronavirus مستندات صرفا شتاب یک تغییر نسلی را در شرکت در حال حاضر ردیابی در گروه های تمرکز می گوید آقای Seidman.

18-ساله پیوستن به این برنامه در حال حاضر بر خلاف پیشینیان خود را که در پیوست و در سال 2012 رشد کرده غوطه ور در برنامه های رسانه های اجتماعی و ببینید که جهان مجازی را به عنوان چیزی کاملا طبیعی او توضیح می دهد.

برای این نسل مسابقات آنلاین نیست فقط در مورد سازماندهی یک دیدار تا در زندگی واقعی آنها در مورد داشتن انجام آنلاین تجربیات بیش از حد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به همین دلیل این شرکت کار کرده است در ساخت آتش زنه کمتر از یک محل به سازماندهی “قلاب یو پی اس” آفلاین و بیشتر از یک جایی برای آویزان کردن آنلاین برای دریافت به دانستن مردم است. آن است که trialling فضاهای مجازی و رویدادهای زندگی می کنند که در آن مردم می توانند ملاقات و بازی بر روی پلت فرم مانند کش رفتن شب و آزمونها.

آقای Seidman مبالغ تا creed نو جوان محصول از آتش زنه کاربران: “زندگی دیجیتال خود را به عنوان مهم زندگی اجتماعی خود را در جهان فیزیکی است.”

در یک جهان اجتماعی ادامه داد فاصله این creed همچنین ممکن است به آغوش گرفت تا حدی با نام تجاری بیش از حد.

شما می توانید به دنبال خبرنگار Dougal در توییتر: @dougalshawbbc

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de