حروف فرستاده شده به بیش از 65,000 بازنشسته پزشکان و پرستاران درخواست آنها را به بازگشت به بیمه خدمات درمانی برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس.

مقامات می گویند سابق کارکنان مورد نیاز برای تقویت خط مقدم خدمات.

دولت متعهد شده است تا اطمینان حاصل شود که تمام بیمارستان ها باید به اندازه کافی دنده محافظ و هواکش.

آن را نیز منتشر شده یک لیست از کلید کارگران در انگلستان که کودکان هنوز هم قادر خواهد بود برای رفتن به مدرسه پس از آنها تعطیل در سراسر انگلستان بعد.

و صدراعظم تنظیم شده است را اعلام کرد یارانه دستمزد بسته بندی برای محافظت از شغل.

بسیاری از شرکت های هشدار دهنده از سقوط, پاک کردن هزاران شغل به عنوان زندگی در بریتانیا تا حد زیادی را در خود نگه دارد.

یک پیشنهاد مورد بحث این است که بریتانیا به دنبال رهبری کشورهایی مانند دانمارک که دولت آن وعده داده شده به پوشش 75 درصد از حقوق و دستمزد در شرکت های خصوصی برای سه ماه اگر آنها وعده نمی اجازه دهید به کارکنان بروید.

در انگلستان 144 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند و 3,269 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19.

مدارس در انگلستان خواهد شد از روز جمعه به جز برای کسانی که به دنبال پس از کودکان از کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر.

در میان کسانی که کارگران ذکر شده در دولت هدایت به عنوان مهم به ویروس پاسخ هستند سلامت کارگران و کارکنان آموزش و پلیس و افراد مشغول به کار در تولید و تحویل کالاهای حیاتی از جمله مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

کودکان با حداقل یکی از والدین شاغل در بخش های ذکر شده را می توانید در ادامه به حضور در مدرسه اما دولت به درخواست پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه هر کجا که ممکن است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این می آید به عنوان بالا انگلستان, پرستار و دکتر, پزشکان خواست که سمت چپ بیمه خدمات درمانی در سه سال گذشته به ثبت نام مجدد با نهادهای نظارتی برای کمک در جنگ علیه “بزرگترین بهداشت جهانی تهدید در تاریخ”.

Final-سال دانشجویان پزشکی و پرستاران نیز می تواند داده های موقت کار برای افزایش رتبه.

کسانی که بازگشت مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا ببینید که چگونه آنها می توانند بهترین کمک به بیمه خدمات درمانی مبارزه با این بیماری همه گیر.

اموزش مارس ارشد پرستاری افسر برای انگلستان گفت: “من اصرار تمام اخیر سابق پرستاران به قرض خود را برای ما تخصص و تجربه در طول این همه گیر چون من هیچ شکی نیست که شما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

پروفسور استفان Powis ملی, مدیر پزشکی به صورت بیمه خدمات درمانی گفت: returners “را بیشتر از تفاوت تر از همیشه قبل از – نه تنها برای بیماران بلکه برای همکاران و جامعه”.

پرستاری و مامایی شورای اسلامی ارسال خواهد شد به 50,000 پرستاران که ثبت نام منقضی شده است در سه سال گذشته; و به طور کلی نظام پزشکی با ما تماس بگیرید دیگر 15,500 پزشکان که سمت چپ پس از 2017.

این می آید به عنوان وزیر بهداشت مت Hancock متعهد به عجله محافظ شخصی equipment (PPE) به خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی و اجتماعی ارائه دهندگان مراقبت های پس نگرانی کارگران بودند که در معرض خطر قرار داده با کمبود.

صحبت کردن در بی بی سی یک سوال زمان آقای Hancock گفت: انگلستان بود حمل 2.6 میلیون ماسک و 10000 بطری از دست sanitiser در 24 ساعت گذشته.

او وعده داده است که “یک شبه 150 بیمارستان را دریافت کنید بعد از بسته تجهیزات حفاظتی آنها نیاز… هر بیمارستان خود را دریافت کنید دسته بعدی از تجهیزات قبل از یکشنبه شب”.

او همچنین تایید کرد, اجتماعی, ارائه دهندگان مراقبت می کنید یک بسته از تجهیزات حفاظت شخصی تا پایان هفته آینده.

در پاسخ به یک دولت درخواست تجدید نظر برای مطلب ونتیلاتور سازندگان 1,400 شرکت تا به حال ارائه شده به سوئیچ عملیات خود را برای کمک به تولید آنها از جمله فرمول یک, آقای, Hancock, گفت:.

او افزود که مقامات با شرکت های پیشرو به شدت افزایش تعداد coronavirus آزمون پس از دولت متعهد 25,000 آزمون در روز در چهار هفته.

دولت خریداری یک تست است که می تواند تشخیص دهد که آیا کسی تا به حال coronavirus – و خود را به آن ایمنی او را تایید کرد.

آقای Hancock همچنین اعتراف کرد او نمی تواند زندگی در قانونی بیمار پرداخت £94.25 هر هفته جلوتر از صدراعظم را انتظار اعلام اقدامات بیشتری را برای کمک به کارگران و شرکت ها.

سلامت دبیر نظرات در مورد سوال اول هم به فیلم برداری می شود بدون مخاطبان استودیو که بی بی سی به دنبال توصیه های اجتماعی فاصله.

در یک پیام به ملت در روز پنج شنبه, ملکه خواست مردم را به گرد هم می آیند برای مشترک خوب است.

93 سال در ستایش کار دانشمندان و پزشکان و کارکنان اورژانس اما افزود که هر کس یک “مهم و حیاتی بخش به بازی”.

پادشاه را به مدت کوتاهی قبل از ساعت led دولت روزانه کنفرانس مطبوعاتی گفت که بریتانیا می تواند “به نوبه خود جزر و مد” در coronavirus بحران در عرض 12 هفته.

اما فشرده در آنچه که او به معنای سه ماه زمانبندی و گفت: “نمی دانم چه مدت از آن خواهد رفت.

آقای جانسون در ادامه به رد بسته شدن حمل و نقل عمومی در لندن اشاره کرد اما مردم در برخی از نقاط پایتخت نمی شد پس دولت هدایت اجتماعی فاصله خواهد بود و “اجرا” را به انجام این کار اگر لازم است.

در دیگر تحولات مهم در انگلستان و خارج از کشور:

  • ایتالیا تلفات افزایش یافت 427 به 3,405, سبقت چین تلفات
  • محاکمه یک coronavirus واکسن می تواند شروع در ماه آینده و بهداشت عمومی انگلیس گفت:
  • رهبران نظامی گفته شده توسط رئیس نیروهای مسلح به صورت آماده در اواسط ماه آینده برای کمک به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در هدایت دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک
  • وزرای درخواست اپراتورهای تلفن اگر آنها می توانید استفاده از داده تلفن همراه برای کمک به نظارت بر اینکه آیا مردم زیر اجتماعی فاصله مشاوره
  • بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره بین بانکی از 0.25% به 0.1% – به پایین ترین سطح در تاریخ خود.
  • کلیسای کاتولیک در انگلستان را به حالت تعلیق درآورد عمومی توده ها از شب جمعه تا اطلاع ثانوی
  • حدود 400 نفر از اتباع بریتانیا به رشته در پرو پس از این کشور مرزهای خود را بسته و پروازها متوقف شد
  • کالیفرنیا, محبوب ترین ما را دولت صادر کرده است “در خانه ماندن” منظور ساکنان
  • موارد تایید شده در سراسر جهان گذشت 220,000 با بیش از 9000 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی