Coronavirus: هزاران نفر از بی خانمان ها را در خیابان ها توسط ژوئیه’


هزاران نفر از افراد بی خانمان شده اند قرار دارد در طول coronavirus همه گیر می تواند بازگشت به خیابان ها تا پایان ماه ژوئن به یک موسسه خیریه هشدار داده است.

پس این مستند آغاز شد بیش از 14,500 افرادی که در خیابان و یا در معرض خطر از خواب خشن شده اند اضطراری اسکان داده شده.

اما بحران هشدار داده قراردادهای بین شوراهای محلی و هتل ها با توجه به پایان به عنوان بودجه دولت اجرا می شود.

دولت گفت: شوراها باید در ادامه به ارائه مسکن.

اما شوراها باید از دولت خواسته شود روشن چه عملی حمایت از آنها دریافت خواهد شد.

  • بی خانمان در مستند: ‘ظرف یک ساعت من در یک هتل’

مقامات محلی در انگلستان شروع به حرکت خشن خواب به اورژانس به محل های اسکان از جمله هتل ها در ماه مارس پس از شروع coronavirus مستند.

شوراهای داده شد £3.2 m از دولت به عنوان بخشی از یک طرح اضطراری به نام “همه” بود که با هدف متوقف کردن گسترش ویروس.

اما در اوایل این ماه آن ظهور دولت بودجه برای این طرح به پایان رسیده است. دولت گفت که تا به حال داده شده شوراهای اضافی £3.2 میلیارد دلار در بودجه برای کمک به آنها در مقابله با این بیماری همه گیر هر چند که پول است به طور خاص برای اورژانس خشن خواب طرح.

بحران نام اقدام به خانه خواب خشن در طول هفته گذشته “فوق العاده” و افزود: “این نشان داده است که زمانی که اراده سیاسی وجود دارد این است که ممکن است برای پایان دادن به بی خانمانی.”

اما این موسسه خیریه گفت: دولت باید اقدامات بیشتری برای ارائه همه با مسکن دائمی و هشدار داد که اگر نه مردم خواهد بود مجبور به بازگشت به خیابان.

مت Downie, مدیر سیاست در موسسه خیریه گفت: اکثر قراردادهای بین مقامات محلی و هتل ها در حال تنظیم نهایی در پایان ماه ژوئن و امور خیریه دریافت کرده بود “هیچ نشانه ای در همه” از دولت که بیشتر پول در حال آمدن است به گسترش این طرح است.

آقای Downie گفت: “ما را به یکی از دو راه در اینجا: یکی این است که 15000 نفر به طور دائم در حال کمک کردن بی خانمانی از طریق شگفت انگیز هر کس در طرح و یا ما را ببینید افزایش عظیم در خواب خشن در این کشور فقط در نقطه ای که ما فکر آن را می توان به اجتناب از آن است.

“آن را در دولت برای تصمیم گیری به طوری که اتفاق نمی افتد برای مثال به ادامه یا هتل طرح و یا به جایگزین ترتیبات به مقامات محلی و افراد است.”

بحران تخمین زده است که این امر هزینه £282m برای ارائه به مردم در محل اقامت اضطراری با مسکن دائمی و پشتیبانی برای 12 ماه آینده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این موسسه خیریه نیز انجام یک نظرسنجی از 150 سازمان های خیریه و سازمان ها در انگلستان و اسکاتلند و ولز را در بر داشت و بیش از نیمی گزارش افزایش افرادی که به دنبال کمک در مستند.

برخی از مردم از دست داده اند خانه های خود را به دلیل شغل خود رفته اند در حالی که برای دیگران وجود داشته است, مشکلات رابطه و یا پایان دادن به مبل گشت و گذار ترتیبات.

بحران می خواهد دولت به تصویب اضطراری بی خانمانی لایحه مجبور شورا در انگلستان به ارائه محل اقامت اضطراری برای یک سال به هر کسی که می شود بی خانمان در طول بیماری همه گیر.

دولت ویلز داده است £20m به شوراهای پس از اولیه £10m برای کمک به شوراهای خانه خواب خشن “و اطمینان از هیچ کس نیاز به بازگشت به خواب خشن”.

در همین حال دولت اسکاتلند اعلام کرده است £350m برای کمک به شوراهای سازمان های خیریه و گروه ها از جمله کسانی که کار با خواب خشن.

و ایرلند شمالی مسکن اجرایی تایید اقدامات اضطراری از جمله منابع اضافی از مسکن موقت برای کسانی که بی خانمان هستند.

بدن به نمایندگی از شوراهای محلی در انگلستان و ولز, انجمن دولت محلی گفت: شوراهای تا به حال با آن روبرو “چالش های قابل توجهی” مسکن تعداد زیادی از افراد بی خانمان از شیوع کروناویروس.

Cllr دیوید Renard های LGA مسکن گفت اکثریت قریب به اتفاق – نزدیک به 15,000 – از خواب خشن و افراد بی خانمان شده اند و محل اقامت.

اما او افزود: “پس از اولیه افزایش تقاضا برای اقامت و شوراها نیز در حال حاضر دچار یک نیاز فوری برای بیشتر مسکن به مردم از جمله افراد جوان در ادامه به صورت بی خانمانی و خشن, در حال خواب.

“در حالی که به تازگی اعلام کرد بودجه شورا برای حمایت از خواب خشن مثبت است ما هنوز هم نیاز به وضوح از دولت در چه عملی اضافی پشتیبانی در دسترس خواهد بود به شوراها برای کمک به آنها حرکت مردم از هتل ها و اقامت موقت و به مسکن.”

دولت گفت: هر گونه پیشنهاد آن است که قایقرانی بازگشت از تعهد خود به حمایت از خواب خشن نادرست است اضافه کرد: “ما در حال روشن است که شوراها باید در ادامه به ارائه امن محل اقامت.

“ما جدید خواب خشن گروه ضربت را تضمین خواهد کرد به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که آورده شده اند در خیابان ها در این بیماری همه گیر نمی گرداند. ما باید شتاب برنامه های جدید برای خدمات – حمایت £433m که برای اطمینان از 6000 واحد مسکونی جدید خواهد شد را به سیستم با 3,300 موجود در 12 ماه آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de