Coronavirus: هزاران نفر پیوستن اسکاتلند ضد نژادپرستی تظاهرات

هزاران نفر از معترضان تبدیل به ضد نژادپرستی تظاهرات در گلاسکو و ادینبورگ.

با وجود درخواست از وزیر پلیس و MSPs برای پیدا کردن راه های امن تر برای بیان حمایت خود را از تعداد زیادی جمع آوری شده در گلاسکو سبز و Holyrood پارک.

اما اکثر آنها با پوشیدن پوشش صورت و تمام شرکت کنندگان خواسته شد برای مشاهده اجتماعی فاصله.

راه پیمایی ها و تظاهرات برنامه ریزی شده بود پس از مرگ جورج فلوید.

46-سال-ايام عيد در مینیاپولیس, مینه سوتا پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

مرگ او را برانگیخته روز از تظاهرات و نا آرامی در آمریکا و سراسر جهان است.

رویدادهای برنامه ریزی شده بود در اسکاتلند با وجود مداوم مستند محدودیت و ممنوعیت تجمع جرم.

اولین وزیر گفت که در شرایط مختلف او ممکن است به پیوست اما تظاهرات که شیوع کروناویروس به معنای آن است که “به سادگی امن نیست” و “ایجاد خطر برای زندگی”.

وجود نداشت جدید گزارش شده مرگ و میر در میان افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus در اسکاتلند روز یکشنبه اگر چه آمار و ارقام در یک آخر هفته اغلب پایین به دلیل تاخیر در گزارش.

با وجود پیشرفت در حاوی ویروس تجمع جرم باقی می ماند ممنوع تحت مستند.

معاون وزیر دادگستری Humza یوسف گفت: در طول دولت اسکاتلند روزانه مطبوعاتی که تعداد زیادی شرکت نگران کننده شد که او گفته بود به رئیس پاسبان ایان لیوینگستون یک زمان کوتاه قبل از.

او گفت: “او به من می گوید که خوب اجتماعی فاصله در محل قرار داده است. اما حتی با این که در محل حتی با مردم با پوشیدن پوشش صورت توده هوای تجمعات مانند این می تواند در حال حاضر خطر برای سلامت عمومی است.

“و ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از شواهد از مخربی که Covid-19 می توانید بر روی اقلیت های قومی جامعه است.

“بنابراین افرادی که زندگی به ما می گویند ماده هستند زندگی می کند که این افراد می توان با قرار دادن در معرض خطر است. بله, آن را به من یک معامله بزرگ از نگرانی است.”

سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات آغاز شده در گلاسکو سبز در ظهر پس از آن منتقل شد از میدان جورج اجازه می دهد تا آسان تر فیزیکی فاصله.

یک ساعت بعد, حامیان آغاز ورود در ادینبورگ Holyrood پارک که در آن برگزارکنندگان خواسته کسانی که با توجه به فصل PPE و اجتماعی رعایت فاصله.

اجتماعی-فاصله پوستر اعتراض شده است در حال وقوع در سراسر آبردین در طول روز است. معترضان رزرو limited “شکاف” برای نمایش علائم و پوستر و آثار هنری, یادداشت ها و اشعار خواستار عدالت برای قربانیان خشونت پلیس.

مردم در اینورنس بستن پیام ها و آثار هنری به نس پل در مرکز شهر در حمایت از زندگی مهم است.

اعتراض برنامه ریزی شده بود اما برگزارکنندگان لغو آن به دلیل نگرانی های اجتماعی فاصله نمی تواند با خیال راحت نگهداری با توجه به تعداد افرادی که قصد شرکت.

تظاهرات جلو رفتم جنوب مرز در روز شنبه با وجود مقامات مشاوره در برابر تجمع جرم با توجه به همه گیر.

در شنبه 14 ملاقات افسران پلیس صدمه دیده بودند در ضد نژادپرستی تظاهرات در لندن است.

هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در شهرستانها از جمله لندن, منچستر, کاردیف, لستر و شفیلد که عمدتا صلح آمیز است. اما, وجود دارد, اختلال در نزدیکی خیابان داونینگ بعد در روز.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

اولین وزیر خواست مردم برای پیوستن به دیجیتال تظاهرات از جمله یکی از سازمان یافته توسط STUC در روز یکشنبه.

این رویداد برگزار خواهد شد سخنرانان از جمله Kadijartu جانسون – یک پرستار و خواهر Sheku Bayoh که پس از مهار توسط پلیس در Kirkcaldy در سال 2015. یک پرس و جو عمومی برگزار گردد به شرایط مرگ او

Ms Johnson توافق کردند به صحبت در مجازی ضد نژادپرستی تظاهرات که می افتد در پنجمین سالگرد آقای Bayoh دفن پس از ساخت یک بیانیه مشترک دلسرد فیزیکی تظاهرات.

در کنار آقای یوسف و دیگر سیاستمداران و ضد نژاد پرستی فعالان او خواست مردم برای حضور در تظاهرات و برای پیدا کردن جایگزین و راه امن از اعتراض.

  • فعالان گلاسکو تغییر نام خیابان های مربوط به صاحبان برده

بیانیه مشترک هشدار داد که پیشرفت در کاهش مستند در اسکاتلند است “شکننده” و گفت: “مانند بسیاری از ما می خواهید را به ایستادگی در وحدت با میلیون ها نفر در سراسر سیاره ما برای نشان دادن همبستگی با کسانی که در اعتراض نژادی و بی عدالتی در آمریکا بلکه برای حمایت از کسانی که به چالش کشیدن نژادی و بی عدالتی و تبعیض در اسکاتلند است.

“قوانین در محل وجود دارد برای محافظت از سلامت مردم و در نهایت زندگی مردم است.

“به عنوان طولانی مدت ضد نژادپرستانه فعالان ما هنوز اصرار مردم به اعتراض اما برای استفاده از بسیاری از روش های دیگر موجود در این زمان از جمله دیجیتال تظاهرات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de