Coronavirus: همه چیز بدتر خواهد شد PM می گوید در نامه ای به انگلیسی


نخست وزیر هشدار داده coronavirus بحران “بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” در نامه ای که فرستاده شده به هر UK خانواده است.

بوریس جانسون که خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 می گوید: محدودیت های سختگیرانه تر می تواند در جای خود قرار داده و در صورت لزوم.

انگلیسی ها نیز دریافت جزوه جزئیات دولت coronavirus قوانین و اطلاعات سلامت.

آن را زیر انتقاد بیش وضوح از دولت مشاوره به تاریخ.

تعداد زیادی از مردم فوت کرده اند با کروناویروس در انگلستان در حال حاضر رسیده 1,019.

در نامه فرستاده شده به 30 میلیون خانوار در یک پیش بینی هزینه £5.8 m آقای جانسون می نویسد: “از همان آغاز ما به دنبال برای قرار دادن در سمت راست اقدامات در زمان مناسب.

“ما دریغ نکنید برای رفتن بیشتر است که اگر چه علمی و مشاوره پزشکی به ما می گوید که ما باید انجام دهد.”

نخست وزیر بگویید ملت: “برای من مهم است به سطح با شما – ما می دانیم که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است.

“اما ما در حال ساخت مناسب آماده سازی و بیشتر از همه ما به دنبال قوانین زندگی کمتر خواهد بود از دست داد و هر چه زودتر زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت.”

آقای جانسون را توصیف بیماری همه گیر به عنوان یک “لحظه اضطراری ملی” ترغیب مردم به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

او همچنین در ستایش از کار پزشکان و پرستاران و سایر مراقبین و همچنین به عنوان به خوبی به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که به طور داوطلبانه برای کمک به آسیب پذیر ترین.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

جزوه ارسال شده در کنار این نامه را شامل راهنمایی در شستن دست ها یک توضیح روشن از علائم کروناویروس, دولت با قوانین در, ترک خانه و مشاوره در محافظ مردم آسیب پذیر است.

در ضمن قدرت های جدید از جمله جریمه تا 5000 پوند به اجرای دستورالعمل بر مردم ماندن در خانه و کسب و کار ماندن بسته به اجرا در آمد در ایرلند شمالی شنبه شب.

نخست وزیر این نامه به شرح زیر نظرات توسط مدیر پزشکی NHS انگلستان که گفت: “در حال حاضر زمان به راضی” بیش ویروس.

در سخنرانی خود در دولت روزانه coronavirus جلسه پروفسور استفان Powis گفت: “هر یک از ما” تا به حال یک بخشی به بازی اگر انگلستان بود به نگه داشتن مرگ و میر زیر 20,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de