Coronavirus: بیمه خدمات درمانی کارگران پوشیدن بن کیف به عنوان حفاظت

به عنوان تلفات از coronavirus همچنان به صعود بیمارستان در سراسر بریتانیا در حال کار به ایجاد تخت های مراقبت ويژه برای کسانی که به شدت بیمار است. صحبت با بی بی سی, یکی از مراقبت های ویژه دکتر توصیف فلج کننده از عدم حمایت و تجهیزات مواجه با برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران در انگلستان است.

چندین بهداشت و درمان کارگران در انگلیس به بی بی سی گفت از کمبود تجهیزات در بیمارستان ها. هشدار داد در برابر صحبت با رسانه ها آنها تمایلی به صحبت publicly. یکی از مراقبت های ویژه دکتر از میدلندز خواست به رکورد. بی بی سی توافق به تغییر نام خود را به منظور حفاظت از هویت خود را.

دکتر رابرتز توصیف یک بیمارستان در آستانه. مراقبت های ویژه در حال حاضر پر از coronavirus (Covid-19 بيمار). تمام عملیات تلقی غیر فوری حتی سرطان درمانگاه ها لغو شده اند. عدم وجود کارکنان عدم مراقبت ويژه تخت کمبود اولیه آنتی بیوتیک ها و هواکش.

این همه همراه با بلندی عدم اطمینان از آنچه خواهد بود که انتظار می رود اوج برآورد شده برای ضربه زدن به انگلستان حدود 14-15 آوریل به معنی کارکنان بیمارستان در حال حاضر احساس فشار است.

هیچ چیز Dr رابرتز توصیف است کاملا به عنوان به عنوان هشدار دهنده این واقعیت است که این متخصصان پزشکی که در ادامه برای مراقبت از بیماران بدحال برای 13 ساعت در هر روز نیاز به توسل به ساختن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از بالینی ضایعات کیسه های پلاستیکی و پیش بند و قرض اسکی عینک ایمنی.

در حالی که مردم در تلاش برای نگه داشتن یک فاصله اجتماعی از دو متر در بسیاری از بیمه خدمات درمانی کارکنان خواسته شده است که به بررسی بیماران مشکوک به کروناویروس در فاصله 20 سانتی متر – بدون حفاظت مناسب.

با پیامدهای بالقوه کشنده Dr رابرتز می گوید: بخش های مختلفی در بیمارستان او را در حال حاضر تا ترس از آنچه در آینده در آنها شروع به ذخیره کردن PPE برای خود.

“این در مورد عملی بودن. پرستاران در ITU (درمان فشرده واحد) به آن نیاز دارید در حال حاضر. آنها در حال انجام مراحل که خطر آئروسل گسترش ویروس. اما به آنها گفته شده است به پوشیدن عادی تئاتر کلاه که دارای سوراخ هایی در آنها نمی ارائه هر گونه حمایت می کند.

“این اشتباه است. و این که چرا ما نیاز به قرار دادن بن کیف و اعتقاداتش بر سر ما.”

دولت اذعان کرد مشکلات توزیع, اما می گوید یک ملی تامین تیم پشتیبانی نیروهای مسلح است که در حال حاضر “کار در سراسر ساعت” برای ارائه تجهیزات.

NHS انگلستان نیز گفت: بیش از یک میلیون تنفسی ماسک صورت تحویل داده شد در 1 آوریل, اما با هیچ اشاره ای بسیار مورد نیاز حفاظت از سر و آستین لباس.

دکتر رابرتز می گوید او را در بیمارستان دریافت کرده است و نه هر چیز از دولت و آنچه در آنها است که باعث نگرانی است.

“این حفاظت تنفسی ماسک صورت ما با استفاده از در حال حاضر, آنها تمام شده است relabelled جدید بهترین-قبل از پایان تاریخ. دیروز من در بر داشت یک با سه پوستر ، اولین گفت انقضای 2009. دوم دشنه انقضای 2013. و سوم دشنه خیلی بالا گفت: 2021.”

بهداشت عمومی انگلیس گفت: تمام انبار قطعات از PPE برچسب با تاریخ انقضای باید “گذشت دقیق آزمون” و “امن برای استفاده توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی”. اما دکتر رابرتز می گوید: او متقاعد نشده است.

در حال حاضر تهویه مناسب و تحت مراقبت او سه تن از همکاران او همه آنها را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یک مراقبت های ویژه دکتر مشغول به کار در یک Covid بخش که مانند دکتر رابرتز تنها دسترسی به ناکافی حمایت می کند.

دو نفر دیگر بودند که هر دو کار غیر Covid بخش و در نتیجه پوشیده بودند و هیچ PPE. با توجه به علائم خود دکتر رابرتز معتقد است هر دوی آنها قرارداد این ویروس در حالی که در محل کار است.

اگر چه همکاران در ادامه به دیدار با تمام بیماران دیگر هیچ بستگان مجاز در هر نقطه در داخل بیمارستان.

“سخت ترین چیز در این لحظه است که با داشتن به خانواده بگویید شما در حال خروج مراقبت از طریق تلفن. گفتن آنها بستگان خود را در حال مرگ هستند و یا فوت کرده اند اما ما نمی توانیم اجازه شما می آیند و آنها می گوید:” دکتر رابرتز.

“به طور معمول شما می توانید می گویند به نسبی خود را که در بالین “ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم’ اما من احساس نمی قادر به می گویند که چون در حال حاضر من نمی توانم.

“من نمی تواند لزوما آنها بهترین مراقبت در ونتیلاتور من نمی تواند تضمین بهترین مراقبت های پرستاری از آنجا که بهترین پرستاران کشیده چهار راه. ما در حال اجرا از آنتی بیوتیک و من نمی توانم تضمین کنم تمام درمان است که من می دانم که آنها را کمک خواهد کرد.”

NHS انگلستان می گوید که هیچ سابقه ای از چگونه بسیاری از متخصصان پزشکی پذیرفته شده اند به بیمارستان پس از عقد قرارداد coronavirus در محل کار.

  • تست PPE و هواکش – چگونه است که دولت انجام می شود ؟

این دو سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا در حال شمارش است. اسپانیا اضطراری وزیر بهداشت اعلام کرد در 27 مارس که بیش از 9,400 مراقبت های بهداشتی کارگران تا به حال تست مثبت و در ایتالیا به عنوان 30 مارس بیش از 6,414 پزشکی حرفه ای بودند گزارش شده آلوده شده اند.

در انگلستان چندین بهداشت کارگران شناخته شده اند و از coronavirus از جمله Areema Nasreen کارکنان پرستار در غرب میدلندز, توماس هاروی بهداشت و درمان-مراقبت دستیار در شرق لندن پروفسور محمد سامی Shousha در مرکز لندن Dr آلفا Saadu در شمال لندن Dr Habib زیدی در Southend Dr Adil El Tayar در غرب لندن و دکتر Amged ال-Hawrani در لستر.

نقطه شکستن

بر اساس پیش بینی ها از, ایتالیا و اسپانیا, Dr رابرتز می گوید: بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران نیروبخش برای به اوج رسید و در کمتر از دو هفته.

“اگر موارد افزایش به عنوان به سرعت به عنوان آنها در اسپانیا و ایتالیا و سپس کاملا رک و پوست کنده ما پیچ هستند. همه ما overspill مناطق به زودی خواهد بود.

“از بیهوشی ماشین آلات ما که کار طراحی شده برای دو تا سه ساعت در اکثر اجرا شده است چهار تا پنج روز ، ما در حال حاضر گرفتن نشت و شکست.”

فوق العاده تخت های مراقبت ويژه راه اندازی در چند اتاقهای عمل و بخشهای اند تقریبا دو برابر بیمارستان ظرفیت برای حمایت از بیماران بدحال به خصوص کسانی که نمی تواند تنفس را برای خود و نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

اما با گسترش مراقبت های ویژه دکتر رابرتز می گوید: این پرستاران هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

“پرستاران بخشهای مراقبت ويژه بسیار آموزش دیده و به طور معمول ارائه مراقبت یک به یک به کسانی که به شدت بیمار است. بیماران خود را ممکن است به خواب رفتن, اما آنها چنین رابطه نزدیک آنها می تواند توصیف هر مو بر روی سر بیمار.

“اما در حال حاضر با این تخت اضافی پرستاران تحت فشار هستند پس از نگاه کردن به چهار بيمار در حالی که ارائه همان سطح از مراقبت ويژه است. آنها در اشک و واقعا تلاش. آنها مهم ترین بخش از سیستم اما جایی که آن را به سقوط به پایین”.

ماندن در خانه

در خارج از بیمارستان پارک ماشین, دکتر رابرتز توضیح می دهد که چگونه یک جدید ساختمان موقت به نظر می رسد در آمبولانس خلیج با تنها یک هدف – به دامپزشک تمام بیماران به صورت علائم کروناویروس قبل از آنها اعتراف کرد.

این اجرا توسط یک پزشک که دکتر رابرتز اشاره می تواند در غیر این صورت باید به دنبال پس از بيماران است. او در توصیف این واحد به عنوان یک “دروغ سنج”.

“این واقعا معمول است برای مردم را به دروغ در مورد علائم خود را فقط برای گرفتن دیده می شود. افرادی که باید در خانه ماند اما آنها به A&E.

“بنابراین در حال حاضر هر بیمار می شود vetted در پارک ماشین به مطمئن شوید که کسانی که با Covid نشانه رفتن به سمت راست بخشی از بیمارستان و نمی آلوده هر کس دیگری مانند کسانی که آمده ام با یک بازوی شکسته.”

اما برای دکتر رابرتز آن را نه فقط در مورد کسانی که عطف در A&E, آن را همه.

“اکثر کارکنان بیمارستان ما جدا خودمان زمانی که ما در محل کار, بنابراین به عنوان برای قرار دادن دیگر افراد در معرض خطر.

“اما خسته کننده ترین چیز برای ما این است که برای دیدن این پارک کامل یا Tescos حتی شلوغ تر از حد معمول است. لطفا در خانه بماند.”

تصاویر توسط چارلی Newland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im