Coronavirus: تست خواهد شد ‘باز کردن پازل’, PM می گوید

تست راه حل به “باز کردن پازل” از coronavirus نخست وزیر بوریس جانسون گفته است.

آقای جانسون صحبت شد و پس از آن بود که نشان داد برخی از 2,000 NHS انگلستان کارکنان آزمایش شده برای این ویروس از یک نیروی کار در حدود 1.2 میلیون نفر است.

PM گفت: دولت نیاز به “انبوه تا سطح شیب دار” تست به طوری که کارکنان بیمه خدمات درمانی هستند که خود منزوی و بی ارزش می تواند بازگشت به کار.

که در انگلستان تا به حال بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر – 563.

به عنوان 17:00 روز سه شنبه در انگلستان به طور کلی مرگ و میر از این ویروس بود 2,352.

‘صف آرایی تماس’

آقای جانسون که خود منزوی در خیابان داونینگ پس از ابتلا به این ویروس مواجه شده است و گسترده انتقاد بر دولت استراتژی تست.

صحبت کردن در یک پیام ویدئویی در توییتر چهارشنبه شب گفت: “من می خواهم برای گفتن یک کلمه خاص مورد آزمایش به دلیل آن است که بسیار مهم است و همانطور که گفتم برای هفته ها و هفته ها این است که راه را از طریق.

“این است که ما چگونه باز خواهد شد coronavirus پازل. این است که چگونه ما آن را شکست در پایان.”

آقای جانسون گفت: بیشتر coronavirus تست را قادر می سازد کارکنان که خود منزوی – یا به این دلیل آنها را نشانه و یا به اشتراک گذاشتن یک خانواده با کسی که بیمار است – می دانم که اگر آنها مثلا و با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار.

آنتی بادی آزمون که به دنبال نشانه های ایمنی در خون می تواند نشان می دهد که تا به حال coronavirus و بنابراین در معرض خطر آلوده شدن و یا انتقال عفونت به دیگران نخست وزیر گفت.

این آزمون هنوز آماده برای استفاده و آن را روشن است که زمانی که آنها خواهد بود.

روز چهارشنبه دکتر ایوان دویل, بهداشت عمومی انگلستان, مدیر پزشکی گفت: روزانه coronavirus توجیهی در خیابان داونینگ به “قصد” بود برای تست خط مقدم برای کارکنان به افزایش از “هزاران نفر به صدها هزار نفر در هفته های آینده”.

نخست وزیر رسمی سخنگوی دولت مشغول به کار بود با NHS England, بهداشت عمومی انگلستان و سازمان های دیگر برای افزایش ظرفیت آزمون با اضافی شبکه ای از آزمایشگاه و تست سایت.

وزیر بهداشت مت Hancock برگزار کرده است مذاکرات با آمار و ارقام صنعت, صدور, چه گروه او گفته بود “تماس وحدت” به منظور بهبود قابلیت تشخیصی.

برخی از بیمه خدمات درمانی تراست باید گفت آنها محدود در تعدادی از آزمایشات آنها می توانید انجام ادامه داد: با توجه به کمبود نمونه سواب معرف و تست کیت.

یکی از بزرگ انگلیسی از بیمارستان های منطقه در میدلندز گزارش آن تنها قادر به تست سه نفر از کارکنان در هر روز با توجه به عدم سواب ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی گفت.

یکی دیگر از اعتماد به غرب میدلندز گفت که در حالی که آن را انجام می تواند تا 300 تست در هر روز یک کمبود معرف و تست کیت در دسترس بودن به معنای تنها 20 انجام شد روزانه.

با وجود ظرفیت برای 12,750 روزانه آزمون تنها 8,630 گرفته شد روز دوشنبه نخست وزیر رسمی سخنگوی گفت.

از 9:00 روز چهارشنبه 152,979 مردم در انگلستان تا به حال تست شده برای این ویروس با 29,474 تایید مثبت است.

 • چگونه به درک coronavirus مرگ و میر

آزمون جدید یک بازی را تغییر’

در ضمن Addenbrooke بیمارستان در کمبریج تبدیل شده است برای اولین بار در بریتانیا را به استفاده, جدید, بسیار سریعتر Covid-19 آزمون برای کارکنان و بیماران است.

به نام Samba دو آن را می دهد که در نتیجه فقط 90 دقیقه – به عنوان مخالف به 24 ساعت تست در حال حاضر – و اقتباس شده از یک آزمایش HIV توسط یک کمبریج شرکت فن آوری.

رئیس اجرایی از دانشگاه کمبریج بیمارستان NHS Foundation Trust, Roland وزنه به بی بی سی گفت این می تواند یک “تغییر بازی” در کمک به آنها در مقابله با بحران.

در تحولات دیگر:

 • بریتیش ایرویز در انتظار اعلام آن را به حالت تعلیق در اطراف 36,000 کارکنان با توجه به بحران
 • این DWP می گوید وجود داشته است 950,000 جدید جهانی اعتبار ادعا می کند از اواسط ماه مارس shutdown تا 31 مارس – نرمال رقم برای یک دوره دو هفته ای است که از 100,000
 • تا 3000 نیروهای مسلح ذخیره می شوند که به نام تا به کمک نظامی پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس
 • کسب و کار, منشی, Alok Sharma صادر کرده استارک هشدار به بانک ها پس از نگرانی هایی است که تا یک میلیون شرکت می تواند بریزید زیرا آنها می تواند رد وام اضطراری
 • وزیر دفاع بن والاس چهارم شد, وزیر کابینه به خود منزوی
 • در گذشته 15 روز NHS 111 پاسخ به بیش از 1.7 میلیون استعلام از مردم نگران آنها ممکن است علائم کروناویروس
 • ویمبلدون لغو شده است برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم به دلیل همه گیر
 • همه قهرمانان لیگ و لیگ اروپا مسابقات شده اند به حالت تعلیق “تا اطلاع ثانوی” توسط یوفا
 • ادینبورگ, جشنواره, با توجه به محل در ماه اوت نیز لغو شده
 • تحقیقات جدید نشان می دهد از دست دادن بویایی و یا چشایی ممکن است نشانه آن است که شما باید coronavirus
 • عوام سخنران آقا لیندسی هویل به نوشته یعقوب ریس-the lean lab, رهبر مجلس عوام به اطمینان حاصل شود مجلس می تواند “عملا” در این رویداد اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند در 21 مارس زمانی که نمایندگان مجلس طرح بازگشت به کار

آیا شما در بیمه خدمات درمانی? آیا شما شده است تست شده ؟ به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im