Coronavirus: تست نورد از برای مقدم بیمه خدمات درمانی کارکنان


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی در انگلستان آغاز خواهد شد در حال آزمایش این آخر هفته را به دیدن اگر آنها coronavirus.

کارگران با علائم و یا کسانی که زندگی می کنند با افرادی که علائم بررسی می شود – شروع با مراقبت های ویژه پزشکان و پرستاران.

آن را زیر انتقاد بیش از یک عدم تست برای سلامت کارگران است.

در همین حال نخست وزیر و وزیر بهداشت مت Hancock خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

بوریس جانسون, 55, گفت که او تا به حال تجربه علائم خفیف بیش از 24 ساعت گذشته اما همچنان به رهبری دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر در حالی که کار خود را از خیابان داونینگ صفحه اصلی. آقای Hancock گفت: علائم خود را نیز خفیف و او کار از خانه.

تعداد افرادی که فوت کرده اند با این ویروس در بریتانیا افزایش 181 به 759 روز جمعه با 14,543 موارد تایید شده.

در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری روز جمعه دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: صدها نفر از آنتی ژن آزمون که بررسی کنید که آیا مردم در حال حاضر این بیماری خواهد بود با توجه به خط مقدم کارکنان این آخر هفته.

او گفت: تست خواهد بود کوچک “به طور چشمگیری” در هفته آینده با تست خدمه آمبولانس امدادگران و GPs انتظار می رود به دنبال دارد. آن را بعد از آن گسترش برای پوشش مراقبت اجتماعی کارکنان است.

در ولز خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی در حال حاضر در حال غربالگری برای این ویروس در حالی که اسکاتلند افسر ارشد پزشکی تایید کرده است یک پروتکل برای تست “قابل توجهی” آمار و ارقام.

تجزیه و تحلیل نشان می دهد میزان عفونت در انگلستان دو برابر شده است هر سه تا چهار روز آقای گوو اضافه شده است.

کارشناسان انتظار می رود تعداد موارد همچنان به افزایش بیش از دو بعدی به سه هفته قبل از اثرات اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت در زندگی روزمره شروع به تاثیر داشته باشد.

این می آید به عنوان دولت خود را به روز رسانی راهنمایی در مورد خروج از خانه به ورزش پیش از تعطیلات آخر هفته ترغیب مردم به استفاده از “فضای باز” در نزدیکی خانه خود را که در آن ممکن است و نه سفر بی ارزش.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ضمن سردبیر مجله پزشکی لانست به شدت مورد انتقاد قرار NHS رهبران خود را برای عدم توجه به علائم هشدار دهنده از چین از این بیماری همه گیر و گفت: بیماران و کارکنان بیمه خدمات درمانی می میرند بی ارزش به عنوان یک نتیجه.

ریچارد هورتون است که منتقدان انگلستان coronavirus اضطراری طرح گفت: ماه فوریه شده اند باید مورد استفاده قرار گیرد به گسترش coronavirus تست آموزش کارکنان و اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

BBC پزشکی خبرنگار فرگوس والش می گوید کسانی که در بالا از بیمه خدمات درمانی و وزرا را به شدت رد این ادعا و اشاره به کار بزرگ در راه است برای دیدار با چالش از این بیماری همه گیر.

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) گفت: حرکت به سمت تست کارکنان بیمه خدمات درمانی در انگلستان بود و “دیر”.

پس از مراقبت های ویژه پزشکان و پرستاران در حال آزمایش کارکنان در بخشهای اورژانس, امدادگران و GPs بررسی خواهد شد.

در اصل تنها بیماران به طور جدی بیمار در بیمارستان بودند در حال آزمایش است اما این بود که بعد از تمدید به بیمار و بیماران است.

“برای هر سالم عضو از کارکنان در صفحه اصلی خود جدا دلیلی که آنها نمی باید این ویروس بیمه خدمات درمانی کوتاه است از کسی که می تواند حیاتی ارائه مراقبت به بيماران را در خط مقدم” BMA را رئیس Dr Chaand Nagpaul گفت.

دکتر جیمز گیل افتخاری بالینی مدرس دانشگاه وارویک مدرسه پزشکی گفت: یک تست آنتی بادی می تواند “انقلابی” تشخیص و غربالگری برای Covid-19 ارائه “سریع بالین تست نیست که بی شباهت به تست حاملگی یا یک دیابتی قند خون تست”.

برای اولین بار از سه آزمایشگاه است که انتظار می رود برای شروع عملیاتی در طول تعطیلات آخر هفته و در ابتدا روند حدود 800 نمونه دولت گفت.

دو آزمایشگاه در حال حاضر در حال راه اندازی است و به زودی افتتاح خواهد شد.

ده ها تن از دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و شرکت های وام تجهیزات خود را برای استفاده در آزمایشگاه.

نمونه ها گرفته خواهد شد در تعدادی از مکان های سراسر کشور در ابتدا با تمرکز بر coronavirus نقاط مانند لندن.

نه PM مشاور ارشد Dominic کامینگز و نه صدراعظم Rishi Sunak – بود که با نخست وزیر در مدت کوتاهی قبل از او آزمایش مثبت برای coronavirus – علائم و بنابراین آنها آزمایش نشده.

نخست وزیر نامزد کری Symonds که چند ماه حامله, خود جدا اگر چه معلوم نیست اگر آنها هنوز هم با هم زندگی می کنند. زنان باردار در سه ماهه سوم توصیه می شود به خصوص دقیق زمانی که زیر اجتماعی, فاصله, مشاوره و حداقل رساندن تماس های اجتماعی تا 12 هفته است.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin نیز نشان داده علائم و خود منزوی در خانه.

در تحولات دیگر:

  • شوراهای شهرستان در حال هشدار به ساکنان برخی از خدمات مانند مراکز بازیافت و یا دانشسرای خواهد بود به طور قابل توجهی کوچک به عقب و یا متوقف به اولویت بندی امن نگه داشتن مردم از coronavirus
  • نیروهای پلیس در انگلستان و ولز باید جریمه مردم برای نادیده گرفتن راهنمایی های صادر شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.
  • شهردار صادق خان هشدار داد لندن وجود خواهد داشت “تعداد زیادی” از مرگ و میر و موقت سردخانه خواهد شد راه اندازی در سراسر پایتخت.
  • دو موقت جدید بیمارستان راه اندازی خواهد شد در بیرمنگام و منچستر برای کمک به بیمه خدمات درمانی مقابله با ویروس
  • وزارت دادگستری می گوید: 27 زندانیان در 14 زندانها باید آزمایش مثبت است.
  • رستوران ایتالیایی زنجیره ای Carluccio است رو به فروپاشی پس از هشدار آن مواجه است دائمی شعبه تعطیلی با توجه به کوروناویروس.
  • تولد ملکه رژه Trooping رنگ نمی خواهد بروید در شکل معمول آن در ماه ژوئن و گزینه های دیگر در نظر گرفته می شوند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im