Coronavirus: تسکو جیره ضروری خرید اقلام

تسکو بریتانیا بزرگترین بقال را آغاز کرده است سهمیه بندی مواد غذایی ضروری و مورد خانواده به عنوان یک نتیجه از coronavirus انباشت.

خریداران محدود به خرید بیش از پنج نفر از هر یک از جیره بندی محصولات از جمله ضد باکتری و ژل و دستمال و اسپری خشک ماکارونی شیر UHT و برخی از سبزیجات کنسرو

قوانین درخواست در فروشگاه ها و آنلاین.

Waitrose معرفی کرده است موقت کلاه در برخی موارد در وب سایت خود از جمله برخی از ضد باکتری صابون و دستمال مرطوب.

سوپر مارکت گفت که در مذاکرات با تامین کنندگان خود را به اطمینان حاصل شود مشتری تقاضا مواجه شد.

اما گفت برخی از فروشگاه های فردی ممکن است معرفی محدودیت “برخی از مدیران شعبه ساخت یک حکم در یک موضعی سطح”.

خیابان بالا شیمیدان چکمه فروش محدود در دست sanitisers به دو در هر فرد.

Asda است همچنین محدود کردن برخی از انواع دست sanitiser به دو بطری در هر فرد – سوپر مارکت تنها محدودیت در محل در حال حاضر.

در ضمن Sainsbury گفت که سهمیه بندی هر محصول در فروشگاه و یا آنلاین است.

کوتاه مدت کمبود’

بر اساس یک نظرسنجی از خرده فروشی در اقتصاد بسیاری به عنوان یکی از 10 مصرف کنندگان در بریتانیا است که انباشت بر اساس یک نمونه از 2000 خریداران.

اما دکتر اندرو پاتر صندلی در تدارکات و حمل و نقل در کاردیف مدرسه کسب و کار به بی بی سی گفت: “در حالی که وجود دارد ممکن است قفسه های خالی در حال حاضر در مغازه ها طی هفته آینده و یا ما آنها را دوباره پر کردن.

“زنجیره عرضه خواهد شد شروع به ارائه مسائل از طریق به فروشگاه و امیدوارم این کمبود – که نسبتا کوتاه مدت – روشن خواهد شد و همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت دوباره.”

او گفت: در حالی که خرده فروشان ممکن است گرفتار شده است با آغاز این خرید افزایش آنها تا به حال بسیار پیچیده سیستم برای بررسی تغییرات در تقاضا.

Waitrose گفت: قرار نیست یک کلاه بر روی هر یک از محصولات خود را در فروشگاه.

اما آن را معرفی کرده است موقت کلاه بر روی برخی از محصولات در وب سایت خود از جمله برخی از ضد باکتری صابون و دستمال مرطوب “برای اطمینان از مشتریان ما دسترسی به محصولات آنها نیاز دارید”.

انگلستان خرده فروشان هشدار داده شده است که آنها محاکمه صورت اگر آنها بهره برداری coronavirus ترساندن به افزایش قیمت محصولات مانند دست sanitisers و ماسک صورت.

رقابت و بازارهای سازمان (CMA) است گفت: تولید کنندگان به عمل مسئولانه و گفت که نظارت بر قیمت گذاری و شیوه های.

این می آید به عنوان Facebook و آمازون را سرکوب در سود پیاده روی, قیمت آنلاین ماسک صورت و دست sanitisers.

Facebook می گوید آن است که به طور موقت ممنوعیت تبلیغات تجاری و listings پزشکی ماسک صورت. این ممنوعیت نیز اعمال خواهد شد به Instagram.

“ما در حال نظارت بر Covid-19 نزدیک خواهد شد و به روز رسانی های لازم برای سیاست های ما اگر می بینیم مردم در تلاش برای بهره برداری از این بهداشت عمومی اورژانس” Facebook مدیر مدیریت محصول غارت Leathern توییتی.

“ما شروع به نورد از این تغییر در ماه های آینده. ما… پیش بینی سود را تکامل خود را به عنوان رویکرد ما در اجرای این تبلیغات است.”

Facebook قبلا اعلام ممنوعیت تبلیغات برای محصولات پزشکی که به دروغ پیشنهاد یک آیتم در تامین کوتاه مدت و همچنین به عنوان کسانی که به دروغ ادعا به ارائه درمان و یا پیشگیری از روشها برای کوروناویروس.

در ضمن آمازون گفت: آن را حذف کرده بود هزاران نفر از لیست از سایت های خود در سراسر جهان و به طور مداوم نظارت اقدام به قیمت درآوردن.

ژل قیمت ramping

تجزیه و تحلیل از آزادی بازاریابی پیدا کرده است انگلستان-نام تجاری دست sanitisers هستند فروخته شده در eBay برای بزرگ علامت یو پی اس با Lidl 49p sanitisers برای فروش به عنوان بسیاری به عنوان £24.99 آنلاین.

موریسون £2 دست sanitiser است که به فروش می رسد برای £29.99.

این تسکو بهداشتی ضد باکتری ژل دست (50 میلی لیتر) فقط 75p در فروشگاه و فروخته شدن به عنوان مقدار به عنوان £9 در eBay.

سوپر مارکت ها دیگر گنجانده شده در این تحقیق عبارتند از: Asda با 2,629 درصد افزایش و Morrisons با 1,400 درصد افزایش یافته است.


آیا شما تلاش برای خرید اقلام در مغازه های محلی خود را? تماس با ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im