Coronavirus: ‘نشانه ها’ در سه مهاجرت راهنمای مراکز

سه مهاجرت راهنمای مراکز در انگلستان مسکن مردم با علائم کروناویروس بی سی گفته شده است.

یکی از آنها بروک خانه مهاجرت, راهنمای مرکز (IRC) در نزدیکی گاتویک فرودگاه, قرار داده شده در “مستند” با توجه به بازداشت شدگان است.

یک دادگاه عالی مورد بعدا تصمیم خواهد گرفت که اگر زندانیان باید به طور موقت منتشر شد در حالی که coronavirus بحران در حال انجام است.

دفتر خانه می گوید این است که زیر راهنمایی از بهداشت عمومی انگلستان است.

آن را می گوید بروک خانه IRC در غرب ساسکس است که با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی و امنیت از هر دو کارکنان و زندانیان.

بازداشت شدگان به بی بی سی گفت آنها فرستاده شده اند توجه داشته باشید اطلاع آنها که اقدامات اضطراری خواهد بود معرفی نیاز آنها را به باقی می ماند در اتاق خود را با کنترل دسترسی به دوش و هوای تازه.

در شرایط عادی بسیاری از بازداشت شدگان در IRCs منتشر شد بازگشت به جامعه پس از آنها و به حق باقی می ماند در انگلستان و یا در حالی که آنها در انتظار نتیجه پرونده خود را.

بازداشت شدگان و سازمان های خیریه می گویند سه تا از انگلستان هفت مهاجرت راهنمای مراکز در حال حاضر مردم قرنطینه با علائم کروناویروس.

پنج تن از بازداشت شدگان در مهاجرت مراکز سخن گفته اند به بی بی سی. بازداشت شدگان می گویند که آنها شده اند با ارائه رایگان صابون در آن سه مراکز ساختن آن غیر ممکن است به دنبال دستورالعمل در شستن دست.

یک زندانی که دارای یک نقش تمیز کردن داخل یکی از مراکز – Harmondsworth در غرب لندن – گفت: او آگاه بود از یک سلول نمی تمیز بودن پس از یک مرد با علائم منتقل شد در جای دیگر به قرنطینه و جدید از بازداشت شدگان منتقل شد ،

او گفت: “راه ما در حال درمان است و نفرت انگیز است. مردم در حال حرکت در داخل و خارج از سلول های…. بدون [سلول] تمیز بودن.

“من احساس متاسفم برای [از بازداشت شدگان بود که نقل مکان کرد در] فرد می دانستند هیچ چیزی در مورد سلول”, او گفت:.

دفتر خانه می گوید اتاق خواب عمیق-تمیز پس از بازداشت شدگان را ترک کرده است انزوا و شستن دست امکانات در دسترس هستند در همه مهاجرت راهنمای مراکز.

یک زندانی در بروک خانه می گوید: او را دیدم یک مرد که در خدمت مواد غذایی در غذاخوری توان همراهی با کارکنان به انزوا. او گفت: این مرد پس از نفس افتاده است که او نمی تواند راه رفتن خود را.

“او تا به حال شده است در خدمت مواد غذایی روز قبل,” او گفت:.

در طول coronavirus همه گیر بی بی سی گفته شده است توسط وکلای مهاجرت که دفتر خانه است و در ادامه به بازداشت افراد و محل آنها را در IRCs از جمله در چند روز گذشته.

این وکلا گفته اند بی بی سی وجود دارد که ناتوانی در حذف افراد به کشور خود به دلیل عدم اخراج پرواز.

Toufique Hossain دانکن لوئیس وکلاء می گوید: “آن است که در حال حاضر کاملا روشن وزیر خارجه آمریکا به هیچ اساس قانونی برای بازداشت تنها به دلیل از بین بردن دیگر می گیرد.”

‘خطر برای بهداشت عمومی’

آقای حسین می گوید یک مشتری از شرکت حقوقی است که زندگی با اچ آی وی بازداشت شده بود به تازگی به عنوان هفته گذشته است.

یکی دیگر از بازداشت شدگان است به بی بی سی گفت او دستگیر شد و در اوایل ماه مارس با یک سرفه و تب بود اما هنوز انتقال به مورتون سالن IRC در Lincolnshire.

از او پرسیده شد که توسط یک پرستار – که پوشیده بود بدون تجهیزات حفاظت فردی – چرا او ارسال شده است که با توجه به این که او نمایش علائم. او پس از آزمایش منفی و منتشر شده است.

بلا سنکی از بازداشت کمپین اقدام گروه است که با در نظر گرفتن اقدام قانونی در دادگاه عالی می گوید IRCs نیاز به بسته می شود بلافاصله.

“این بسته مراکز آنها مانند کشتی های کروز کارکنان در داخل و خارج از بازداشتگاه به عنوان بازدید کننده و در واقع اکثریت مردم ایران در مهاجرت ما و مستغلات در نهایت منتشر خواهد شد بازگشت به جامعه” او گفت:.

“این نه تنها غیر انسانی به ادامه بازداشت مردم در این شرایط اما آن را در واقع یک خطر برای بهداشت عمومی در سراسر کشور.”

بی بی سی می داند که حدود 900 زندانی در بریتانیا مهاجرت راهنمای مراکز جمعه گذشته پس از انتشار 300 نفر در هفته گذشته.

بعد از آن روز چهارشنبه در دادگاه بازداشت اقدام قانونی اقدام در برابر دفتر خانه.

دولت در بیانیه ای گفت: “تصمیم به بازداشت ساخته شده مورد به مورد و بر اساس نگه داشته و به طور مداوم تحت بررسی است اما اولویت ما این است که برای حفظ قانونی بازداشت بالا ترین آسیب افراد از جمله اتباع خارجی مجرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im