جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

Coronavirus: نجات یافتگان ‘در خطر ابتلا به PTSD’

افرادی که به طور جدی بیمار در بیمارستان با کروناویروس باید به فوریت غربالگری اختلال استرس پس از سانحه منجر پزشکان می گویند.

این Covid تروما پاسخ گروه کاری به رهبری دانشگاه کالج لندن و شامل کارشناسان از سراسر جنوب شرق انگلستان گفت: کسانی که تا به حال شده است در بخش مراقبت بودند بیشتر در معرض خطر است.

کارشناسان گفت: بررسی منظم یو پی اس باید حداقل یک سال.

بیش از 100000 نفر درمان شده اند در بیمارستان برای ویروس.

کارشناسان می گویند ده ها هزار نفر از این شده اند که به طور جدی بیمار به اندازه کافی به در خطر ابتلا به PTSD.

گروه کاری برجسته پژوهش نشان داد که 30 درصد از بیمارانی که دچار بیماری شدید در بیماری های عفونی شیوع بیماری در گذشته رفته بود به توسعه PTSD در حالی که افسردگی و اضطراب مشکلات نیز رایج است.

‘این بود که در جهنم’

تریسی است که فقط یکی از بسیاری از مردم که رها شده است با روحی زخم از coronavirus تجربه.

پذیرفته شد و به Whittington بیمارستان در شمال لندن در ماه مارس و صرف بیش از سه ماه وجود دارد – که یکی از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

“مثل این بود که در جهنم است. من دیدم مردم در حال مرگ, مردم با زندگی که از آنها. کارکنان همه باید ماسک و همه شما دیدم چشم – پس از آن تنها و ترسناک است.”

پس از مرخص شدن در ماه آوریل 59 ساله شده است در تلاش برای خواب به دلیل فکر او خواهد مرد و او به طور مداوم رنج می برد فلش بک.

او در حال حاضر دریافت مشاوره.

“آن شده است واقعا دشوار است. جسمی من شده اند به طوری خسته می شوند. من شروع به بهبود می یابند اما روانی طرف آن را بسیار سخت برای مقابله با.

“من باید خوب شبکه پشتیبانی از خانواده و دوستان است و من یک فرد مثبت – و من در تلاش هستم. من فکر می کنم وجود خواهد داشت مقدار زیادی از افرادی که در یک وضعیت مشابه اگر نه بدتر.”

پشتیبانی در دسترس متغیر’

UCL روانپزشک دکتر مایکل پترسون که در Covid کار گروه گفت: آن دسته از بیمارانی که در بیمارستان به پایان رسید روبرو خواهد شد “بسیار ترسناک و تهاجمی” تجربه و همراه با عوارض دراز مدت آنها خواهد بود در خطر استرس های مربوط به بهداشت روانی مشکلات است.

او گفت: طبیعت منحصر به فرد از این بیماری همه گیر که به معنای بيمار جدا شده از خانواده خود را در حالی که در بیمارستان نیز می تواند مشکلات را بدتر می کند.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حمایت از این بیماران است. خدمات در محل بسیار متغیر است. عدم انجام این کار بیشتر می تواند عواقب طولانی مدت.”

یک سخنگوی NHS انگلیس گفت: روشن بود گیر کرده بود “تبدیل زندگی وارونه”.

او گفت: همه Covid بازماندگان که ماند در بیمارستان را پیگیری انتصاب با هر دو پزشک و یا بیمارستان تیم که در آن سلامت روانی آنان خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

آنها همچنین قادر به مراجعه خود را برای حمایت روانی او اضافه شده است.

دنبال نیک در توییتر

بیشتر بخوانید از نیک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول