Coronavirus: سوپر مارکت ها به دولت لیست افراد آسیب پذیر

سوپر مارکت ها را با استفاده از یک پایگاه داده دولت از 1.5 میلیون آسیب پذیر خریداران برای کمک به اولویت بندی تحویل شکافها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Sainsbury و Waitrose می گویند که آنها خواهد شروع به نوشتن به افراد در لیست هفته آینده.

این نگرانی وجود دارد کسانی که بیشتر در معرض خطر از این ویروس در حال رفتن به فروشگاه با توجه به عدم خرید آنلاین اسلات.

افراد در معرض خطر بالا: خانواده ها باید به بی بی سی گفت آنها در حال تلاش برای به دست آوردن اولویت درمان به صورت آنلاین و یا در فروشگاه.

“من وحشت از رفتن به مغازه ها’

شارون دانشکده کرانفیلد از Tadworth در ساری می گوید او 19 ساله دختر جسیکا بسیار آسیب پذیر است به کروناویروس زیرا او به فیبروز کیستیک که بدان معنی است که او نیاز به یک “ورزشکار-سبک” رژیم غذایی از 3000 به 4000 کالری در روز برای زنده ماندن.

دولت می گوید مردم باید کتاب خانه تحویل که در آن ممکن است به خصوص اگر آنها به اشتراک گذاشتن یک خانواده با کسی است که به خصوص در معرض خطر ابتلا به ویروس.

اما شارون تلاش کرده است به کتاب یک اسلات آنلاین.

“بزرگترین نگرانی است عدم در دسترس بودن از سوپر مارکت تحویل اسلات” او به بی بی سی گفت. “برای دختر من آن را بسیار ترسناک است چرا که او در انزوا. من وحشت از رفتن به مغازه ها – من نمی خواهم به را انتخاب کنید تا هر چیزی.

“این خیلی خطرناک است و من می توانم قرار داده است که خطر در دختر من. من فقط امیدوارم که آنها آن تحویل اسلات طبقه بندی شده اند.

“وجود دارد یک تصور غلط در مورد آسیب پذیر بودن ، بسیاری از افراد مبتلا به فیبروز کیستیک کودکان هستند و آنها نمی توانند از خود نگاه کنید. این خیلی استرس زا است. من سطح اضطراب رفته را از طریق سقف.”

“من مجبور به مخلوط با مردم’

نورمن فیلیپس در سن 68 مراقبت برای همسر و 91 ساله و مادر که هر دو زوال عقل است به اندازه کافی به اجازه خرید اولیه.

بسیاری از سوپر مارکت ها شروع کرده اند به کنار ساعت اول معاملات در روزهای خاص برای بیش از 70 اما این گسترش به کسانی که مراقبت از آنها.

اما آقای فیلیپس گفت: امروز برنامه او قادر به امن یک اسلات برای آنلاین تحویل از مواد غذایی به این دلیل که اولین حافظه در دسترس بود و دو هفته دور. در مواجهه با یک افزایش تقاضای خرید آنلاین سایت شده اند توفنده به طور موقت بسته شدن و یا قابل ملاحظه ای oversubscribed.

به عنوان یک نتیجه او به شجاع صف بزرگ در محلی Sainsbury.

“من مجبور به رفتن را از اختلاط با مردم و پس از آن دوباره به خانه که کسی که قرار است به حال محافظ و دیگری مادر من است که در دسته پر خطر” او گفت:.

او گفت که او تا به حال گفته شده توسط خدمات اجتماعی تماس بگیرید سوپر مارکت و دریافت نام خود را در فهرست اولویت است اما با وجود انتظار در تلفن به صورت دو و نیم ساعت او قادر به دریافت از طریق.

  • سوپر مارکت حد خریداران به عنوان قوانین سفت
  • Morrisons مصرف در امور خیریه کارکنان فروشگاه

یکی دیگر از خریداران کلر از Orpington تماس Radio 5 live را از خواب بیدار به پول برنامه می گویند که اگر چه او از کار افتاده است او نیاز دارد در حال نادیده گرفته شده است.

“من شخصا کور و باید جدی قلب بیماری است که در حالی که آن را نمی کند من را در لیست نظر بودن ایمنی سرکوب و غیره حمل می کند یک خطر عوارض جدی باید از من گرفتن ویروس,” او گفت: در یک پیام به صورت متن.

“اما ظاهرا من و امثال من نیست تعداد به عنوان هر نوع اولویت و به عنوان مثل ما یا ما شانس است که یک اسلات ممکن است در دسترس و یا در معرض خطر ابتلا به این ویروس با اضافه شدن عوارض اگر ما بیرون بروید.”

کلر اضافه شده آن را دشوار است برای افراد نابینا به رعایت اجتماعی فاصله راهنمایی ماندن دو متر دورتر از افراد دیگر از آنجایی که آنها تا به حال به هدایت دور یک فروشگاه.

نگرانی ها می آیند به عنوان سوپر مارکت ها در تلاش برای مقابله با افزایش تقاضا برای خرید آنلاین خود را عامل. Asda و Ocado وب سایت های مجازی باید صف خود را دریافت کنید رزرو سیستم.

Sainsbury اجرایی مایک کوپه گفت که از هفته آینده او را به نوشتن آسیب پذیر خریداران در دولت لیست که در حال حاضر ثبت نام با سوپر مارکت و ارائه آنها را تحویل اسلات.

Sainsbury می گوید آن را در حال حاضر تماس 270,000 آسیب پذیر مشتریان برای ارائه پشتیبانی می کند اما بسیاری از دیگران شکایت کرده اند که آنها را در یک ایمیل دریافت خواهید کرد و می تواند از طریق دریافت در گوشی های تلفن.

تسکو رئیس دیو لوئیس گفت: مشتریان که می تواند و فروشگاه باید پس از تحویل اسلات در دسترس برای بیشتر مردم آسیب پذیر است.

در ضمن Morrisons گفت: از آن آغاز شده بود ارائه اولین 115,000 وعده داده شده بسته مواد غذایی به مردم آسیب پذیر است.

تا کنون آن را تحویل 10 ، 000 £30 جعبه های مواد غذایی و برنامه ای برای افزایش منابع در هفته آینده.

استوارت رز, مدیر اجرایی Ocado دفاع خود شرکت عملکرد در این صورت در “نمایی” افزایش در تقاضا.

“اگر شما تا به حال مشتریان ایم که مشتریان به طور منظم به مدت 10, 15 سال, شما نمی توانید فقط روگرفت آن دسته از مشتریان,” او گفت:.

“ما باید در محل قرار داده و محدودیت در چه مقدار از آنها می توانید سفارش چگونه اغلب آنها می توانید سفارش.”

آقای گل رز به نام خریداران به “نشان می دهد بیشتر خویشتن داری” گفت: “وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی است. هیچ کس نمی خواهد از گرسنگی مردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im