Coronavirus: ماهیان خاویاری ‘خالی از سکنه’ توسط ویروس تاثیر بر مراقبت از خانه

گسترش coronavirus در مراقبت خانه “دلخراش” و “خواهد امد و شد زیاد بسیاری از ما برای یک مدت طولانی” Nicola Sturgeon گفته است.

مواردی از این ویروس گزارش شده است که در 60 درصد از اسکاتلند مراقبت از خانه با مجموع 5,635 ساکنان را تحت تاثیر قرار.

وزیران آمده اند تحت فشار بیش به همین دلیل صدها نفر از بیماران بیمارستان فرستاده شدند و به خانه بدون اینکه تست شده است.

Ms ماهیان خاویاری گفت: دولت او تا به حال “انجام آنچه ما فکر بود که مبتنی بر دانش است که ما در زمان حال”.

اما او گفت: استفاده از “ادراک” و “دانش ما در حال حاضر که ما پس از آن” امر او را به “نتیجه گیری های مختلف”.

وزیر بهداشت Freeman Films گفت: باید بررسی مراقبت های اجتماعی در اسکاتلند در پی این بیماری همه گیر به عنوان آن را به حال “درخشید نور” در مناطقی که نیاز به بهبود است.

  • وزیر بهداشت سیگنال های مراقبت از خانه نقد و بررسی
  • زنده: آخرین روز coronavirus در اسکاتلند

در روزهای اولیه بحران, صدها نفر از “تاخیر در تخلیه” بیماران منتقل شده به خارج از بیمارستان به اتاق را برای یک انتظار موج Covid-19 بيمار.

بیش از 900 آنها فرستاده شد به مراقبت از خانه – قبل از نقطه زمانی که coronavirus تست ساخته شده بود اجباری برای چنین نقل و انتقالات.

احزاب مخالف می گویند این افزایش “سوالات جدی” در مورد دولت و مدیریت بحران با ترجمه گفت: آن را “غیر قابل توجیه به ترشحات بیماران به مراقبت از خانه بدون تست آنها”.

از 17 مارس وجود داشته است 1,623 مرگ و میر در مراقبت از خانه که در آن Covid-19 بود تایید شده یا مشکوک به علت حسابداری برای 46 درصد از کل در اسکاتلند است.

  • کروناویروس در اسکاتلند: کسی که در حال مرگ است و از کجا ؟

که در آن به اسکاتلند Covid-19 مرگ و میر رخ داده است ؟

Ms ماهیان خاویاری گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک خوب صبح اسکاتلند برنامه که وضعیت در مراقبت از خانه در سراسر انگلستان بود “دلخراش” و “خواهد امد و شد زیاد بسیاری از ما برای مدت زمان طولانی عاطفی”.

او گفت: “این یک ویروس است که ما می دانیم بازدید افراد مسن به خصوص سخت و آن را گسترش سریع در تنظیمات نهادی مانند مراقبت از خانه.

“ما در جای خود قرار داده و خیلی زود در ارزیابی ریسک از افراد بستری به مراقبت از خانه های ما در جای خود قرار داده راهنمایی در اطراف انزوا از ساکنان در خانه مراقبت. اما ما باید به طور مستمر بررسی آنچه که ما به عنوان دانش ما از این ویروس را توسعه.

“آن بسیار آسان است و من حدس می زنم قابل فهم برای کسانی که در تصمیم گیری مواضع به درخواست ادراک به همه از این و استفاده از دانش است که ما در حال حاضر که ما نمی اند و سپس به این تصمیمات

“ما یاد بگیرند که ما به اما و در همه مراحل ما انجام آنچه از نظر ما مناسب برای محافظت از مردم از این ویروس است.”

پرسید: اگر او بر این باور تخلیه نشده بیماران به مراقبت از خانه به تشدید این مسائل وجود دارد Ms ماهیان خاویاری گفت: “اگر من درخواست ادراک است که به من می آیند به نتیجه گیری های مختلف”.

او گفت: “این افراد به اصطلاح تاخیر در تخلیه تا به حال هیچ پزشکی باید در بیمارستان است.

“که در آن نقطه ما آماده شدن برای آنچه که ما به عنوان یک سونامی از coronavirus موارد به ما بیمارستان ها و بیمارستان های ما آن را به عنوان معلوم شد تحت فشار است.

“آن را در معرض افراد مسن را به خطر زیادی به ترک آنها را در بیمارستان که در آن نقطه.

“مردم می گویند وجود دارد باید بیشتر تست و که دوباره یک سوال مشروع اما آنچه که ما می دانستم که پس از آن در مورد اثربخشی تست بدون علامت مردم متفاوت است به آنچه ما می دانیم در حال حاضر.

“در هر مرحله ما انجام آنچه ما فکر بود که بر اساس دانش است که ما تا به حال در آن زمان است. البته اشتباهات خواهد ساخته شده اند و ما یاد بگیرند به عنوان دانش ما از این ویروس را افزایش می دهد. اما این پیشنهاد که هر یک از ما عمل بی پروا و یا بدون توجه به مراقبت و توجه به افراد مسن این است که رک و پوست کنده که درست نیست.”

اولین وزیر دفاع Ms فریمن برای گرفتن آمار و ارقام در مورد مراقبت از خانه ترشحات اشتباه در Holyrood گفته او “ساخته شده یک اشتباه در بیان اعداد” از آنجا که او تا به حال مشغول به کار در سراسر ساعت و بود “کمی خسته”.

احزاب مخالف نامیده اند وزیر بهداشت به گام با اسکاتلند محافظه کاران گفته او “دیگر اعتماد عمومی” و “به سادگی نمی تواند مورد اعتماد در خانه مراقبت کروناویروس”.

Ms ماهیان خاویاری نیز گفت که او “بسیار امیدوار و خوشبین” است که برخی از اسکاتلند مستند محدودیت می تواند برداشته شود در روز پنج شنبه.

او گفت: “این اطلاعات نشان می دهد که این مورد اما من به طور رسمی ارزیابی که در روز پنج شنبه.

“این خواهد بود که محتاط گام به جلو چرا که ما به ویروس را تحت کنترل – اما از آن خواهد شد اولین گام در راه بازگشت به, امیدوارم بیشتر حس نرمال.”

با استفاده از فرم زیر به ما ارسال پرسش های شما و ما می تواند در تماس باشید.

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما را خوانده و شرایط و ضوابط.

اگر شما در حال خواندن این صفحه در اخبار بی بی سی, برنامه شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی برای ارسال سوال خود را در مورد این موضوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net