Coronavirus: اقدامات سختگیرانه می تواند ‘دوره قابل توجهی’


بریتانیا با آن مواجه است یک “دوره قابل توجهی” از اقدامات سختگیرانه برای مقابله با کروناویروس شیوع دفتر هیئت دولت وزیر مایکل گوو ،

او کاهش یافته است به پیش بینی دقیقا چه زمانی این دستورالعمل به ماندن در خانه می تواند گذشته گفت: تاریخ این ویروس به اوج خود رسید امر بستگی دارد که چگونه مردم رفتار.

آقای گوو گفت: آن را “مهم و حیاتی” به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

این می آید به عنوان بوریس جانسون نوشته است به همه خانواده های انگلستان گفت: بحران بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.

در این نامه فرستاده شده به 30 میلیون خانه نخست وزیر هشدار داد محدودیت های سختگیرانه تر می تواند در جای خود قرار داده و در صورت لزوم.

تعداد افرادی که فوت کرده اند با کروناویروس در انگلستان رسیده است 1,019 با آخرین 260 مرگ و میر در روز شنبه اعلام کرد.

در حال حاضر وجود دارد 17,089 موارد تایید شده در انگلستان است.

اقدامات سخت برای مقابله با گسترش coronavirus از جمله ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر و بسته شدن مغازه ها به فروش غیر ضروری کالا معرفی شدند هفته گذشته است.

مردم نیز گفت: آنها باید تنها ترک خانه برای چهار دلیل: برای خرید نیازهای اساسی ورزش هر نیاز پزشکی و رفت و آمد به محل کار اگر شما از خانه کار می کند.

کارشناسان انتظار دارند coronavirus موارد و مرگ و میر را افزایش نگه دارید برای دو تا سه هفته قبل از اثرات اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت در زندگی روزمره شروع به تاثیر داشته باشد.

چقدر دیگر ؟

پرسید: در این Andrew Marr نشان می دهد چه مدت این اقدامات ممکن است برای آقای گوو گفت: “بنابراین من می توانید یک پیش بینی دقیق اما هر کس فکر می کند باید برای آماده شدن برای یک دوره قابل توجهی که این اقدامات هنوز هم در محل.”

“من آرزو می کنم من می تواند پیش بینی زمانی که این کار به پایان خواهد رسید اما از آن مهم و حیاتی است که در لحظه و برای هفته پیش رو مردم حفظ دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل ها است که باید گذاشته شده است.”

آقای گوو گفت: اوج بحران بستگی دارد “در همه رفتار ما”.

“این یک نقطه ثابت و یک تاریخ در تقویم,” او گفت: “این چیزی است که همه ما تاثیر می گذارد ما اقدامات است.”

در پاسخ به گزارش اقدامات فعلی می تواند در جای خود تا ژوئن اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood گفت BBC Radio 4 Broadcasting House: “این سازی که انجام شده است و که من را دیده است و همیشه می گفت که ما باید حداقل 13 هفته از نوعی از اقدامات به منظور واقعا این ویروس به دور از تبلیغ در میان مردم است.

“هنگامی که شما یک دوره کوتاه از زمان به عنوان من درک می کنم کشورهای دیگر انجام داده اند به عنوان به زودی به عنوان شما بلند اقدامات این ویروس می آید و دوباره از آنجا که شما نمی متوقف شد این انتقال در میان بسیاری از مردم است.”

به روشن شدن چقدر زمان مردم می تواند صرف ورزش در خارج از خانه خود آقای گوو گفت: “این بستگی به هر فرد تناسب اندام است.” دولت است و نه تا کنون صادر شده یک محدودیت زمانی برای ورزش است اما خواست مردم به اقامت در محلی.

“من فکر می کردم که برای بسیاری از پیاده روی تا یک ساعت و یا یک اجرا از 30 دقیقه یا یک چرخه سواری بین که بسته به سطح خود را از تناسب اندام مناسب است” آقای گوو گفت.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: دولت هم اکنون در حال تست 10000 نفر در روز بود و “در مسیر” به آزمون 25,000 یک روز اواسط ماه آوریل است. تست شده ramped تا به خط مقدم کارکنان بیمارستان برای دیدن اینکه آیا آنها باید این ویروس.

در نامه فرستاده شده به 30 میلیون خانوار در یک پیش بینی هزینه £5.8 m آقای جانسون – که خود منزوی در خیابان داونینگ تخت پس از عقد قرارداد coronavirus – می نویسد: “از همان آغاز ما به دنبال برای قرار دادن در سمت راست اقدامات در زمان مناسب.

“ما دریغ نکنید برای رفتن بیشتر است که اگر چه علمی و مشاوره پزشکی به ما می گوید که ما باید انجام دهد.”

انگلیسی ها نیز دریافت جزوه جزئیات دولت با قوانین در, ترک خانه, راهنمایی در شستن دست ها, توضیح علائم کروناویروس و مشاوره در محافظ مردم آسیب پذیر است.

“برای من مهم است به سطح با شما – ما می دانیم که همه چیز بدتر خواهد شد قبل از دریافت آنها بهتر” در این نامه می خواند.

“اما ما در حال ساخت مناسب آماده سازی و بیشتر از همه ما به دنبال قوانین زندگی کمتر خواهد بود از دست داد و هر چه زودتر زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او در نامه آقای جانسون توصیف این بیماری همه گیر به عنوان یک “لحظه اضطراری ملی” و تاکید دولت هدایت به ماندن در خانه برای جلوگیری از اعمال فشار بر بیمه خدمات درمانی به طوری که زندگی را می توان نجات داد.

در ضمن قدرت های جدید از جمله جریمه تا 5000 پوند به اجرای دستورالعمل بر مردم ماندن در خانه و کسب و کار ماندن بسته به اجرا در آمد در ایرلند شمالی شنبه شب.

در سراسر انگلستان, افراد, نادیده گرفتن محدودیت می تواند با ضربه £60 خوب در ابتدا و دیگری £120 برای دومین جرم. در انگلستان و اسکاتلند و NI کسانی که جریمه می تواند به حداکثر £960 برای تکرار جرائم.

در تحولات دیگر:

  • برای اولین بار از سه پرواز چارتر توسط وزارت امور خارجه را به خانه گردشگران انگلیسی رشته در پرو را ترک پایتخت لیما در روز یکشنبه
  • داخلی سوء استفاده از قربانیان هنوز اجازه خروج از خانه به دنبال کمک در پناهگاه با وجود محدودیت دبیر خانه Priti پاتل گفت:
  • دوک و دوشس کمبریج در حال حمایت از بهداشت عمومی انگلستان ابتکار به مردم نکاتی در مراقبت از سلامت روان خود را در طول این بیماری همه گیر را برای دولت فراهم می کند اضافی £5m کمک های مالی به سازمان های خیریه خود را به گسترش خدمات
  • استخدام برای داوطلبان برای کمک به بحران شده است متوقف شد و پس از 750,000 مردم امضا کمتر از یک هفته پس از درخواست تجدید نظر اعلام شد.
  • بیش از 750 سنت جان آمبولانس داوطلبان ارائه شده برای کمک به در موقت بیمارستان در لندن اکسل مرکز برای دیدار با تقاضا برای تخت های مراقبت ويژه
  • نخست وزیر سابق تونی بلر پیشنهاد “جرم” آزمون ها مورد نیاز بود برای جلوگیری از موج دیگری از ویروس موارد زمانی که محدودیت در نهایت کاسته گفتن اخبار آسمان را Sophy ریج گفت: “شما نیاز به یک درک بسیار روشن که کردم آن و کسی که نیست”
  • بسته های غذا را آغاز کرده اند برای تحویل به آسیب پذیر ترین افراد در انگلیس که گفته بودن به ماندن در خانه برای سه ماه آینده برای محافظت از آنها را از coronavirus
  • وزیر خارجه اسکاتلند Alister جک, خود جدا او پس از توسعه علائم کروناویروس. او گفته است به تجربه علائم خفیف اما تست شده است برای Covid-19
  • خارجه گفت: در آن مشغول به کار بود “در سراسر ساعت” برای حمایت بریتانیا مسافران سرگردان در هند میان دولت و مستند.

و همچنین به عنوان نخست وزیر, وزیر بهداشت مت Hancock نیز خود منزوی پس از آزمایش مثبت برای ویروس. بریتانیا افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin نیز خود جدا کرده است ولی نه تست مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de