Coronavirus: اقامت در محلی به ورزش می گوید: دولت

دولت است گفت: مردم باید “اقامت محلی” و نه سفر بی ارزش برای ورزش است.

جدید مشاوره روشن است که مردم باید با استفاده از “فضای باز” نزدیک به خانه که در آن ممکن است.

آن به شرح زیر سردرگمی بر سر اینکه آیا مردم می توانند رانندگی مکان برای رفتن راه رفتن در حال اجرا و یا دوچرخه سواری.

ورزش یکی از معدود تعریف دلایلی است که مردم در انگلستان مجاز به ترک خانه خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

Derbyshire پلیس موجب بحث های داغ در توییتر این هفته هنگامی که آن را به اشتراک گذاشته شده فیلم هواپیماهای بدون سرنشین از راه رفتن مردم در اوج منطقه با یک هشدار است که ورزش روزانه باید شامل سفرهای طولانی و یا سفر در ماشین.

برخی از کاربران توییتر استدلال کرد که کسانی که در این فیلم انتخاب شدند که در اشتباه به عنوان آنها نگه داشتن جدا از سایر افراد در حالی که دیگران طبقه بندی رانندگی به مکان به عنوان غیر ضروری.

نخست وزیر که آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: مردم می توانند “یک شکل از ورزش یک روز” – یا در خود و یا با مردم در آنها زندگی می کنند. دولت دستورالعمل های رسمی لیست در حال اجرا و پیاده روی و دوچرخه سواری به عنوان نمونه.

اما اولیه دستورالعمل های توصیه نیست اگر و یا تا چه حد مردم می تواند سفر به منظور ورزش است.

در حالی که جدید مشاوره می کند و بیشتر آن را به صراحت تعریف چه تعداد به عنوان “محلی” و یا نه مردم می توانند با استفاده از اتومبیل.

مایک 53 ساله از Lancashire, تا به حال برای قرار دادن دوچرخه سواری در کوهستان, جشنواره او معمولا اجرا می شود در برگزاری این تابستان به دلیل همه گیر – اما هنوز هم طول می کشد دوچرخه خود را برای سواری در یورکشایر مورها.

خانه خود را کوتاه چرخه دور اما یک جاده شلوغ بدان معنی است که او قادر به گرفتن او پنج سال با او.

“من نمی خواهم او را سوار بالا و پایین جاده اصلی خارج از خانه ما او را کاملا برای آن آماده نشده است,” او گفت ،

“اما من می دانم که اگر من قرار دادن دوچرخه خود را در بوت شدن از ماشین و رانندگی برای نیم مایل وجود دارد مقدار زیادی از حومه شهر و مسیرهای پیاده روی که در آن او می تواند با خیال راحت سوار همراه با من است.”

RAC گفت: قبل از انتشار آخرین دولت مشاوره است که مردم نباید درایو مکان به ورزش توصیه به جای آن که آنها با استفاده از باغ خود را – در صورت امکان – و یا ترک صفحه اصلی “پای پیاده و یا با دوچرخه”.

سرپرست استیو Pont, Derbyshire پلیس تکرار این توصیه در مصاحبه با بی بی سی امروز برنامه.

“هر بار که شما در مکان های دور از خانه خود این امکان وجود دارد شما ممکن است گرفتن و یا انتقال ویروس” او گفت:.

او اضافه کرد که از سفرهای غیر ضروری در ماشین و یا پیاده روی در امتداد صخره تاپ می تواند منجر به حوادث و قرار دادن خدمات اورژانس کارگران در خطر است.

نجات کوه نیز از مردم خواست تا “اقامت محلی” و جلوگیری از سفر “مگر در مواردی که آن ضروری است”.

استیو لیون 62 از چیپپنهم در Wiltshire گفت که در ابتدا او نمی تواند کار کند چه کسانی در این ویدئو ارسال شده توسط Derbyshire پلیس انجام شد اشتباه است.

“در یک دنیای ایده آل شما در ماشین شما درایو به جایی خوب شما برای پیاده روی بروید و شما درایو صفحه اصلی, دوباره,” او گفت:.

“اما وجود خواهد داشت که در آن موارد کسی صدمه دیده می شود کسی زخمی خود راه رفتن و یا یک ماشین شکسته شدن… شما در حال قرار دادن مردم بی ارزش در معرض خطر که ممکن است می آیند و بازیابی شما؟”

او و همسرش معمولا درایو به یک نقطه توسط یک کانال به راه رفتن اما در حال حاضر امید بستن برای پیاده روی در شهر به جای.

او گفت که حتی در لندن از آن است که “نه غیر ممکن است برای دریافت درب خانه خود” و راه رفتن در جایی جدا از سایر مردم است.

اما رز به خود جلب کرد که در 50s و زندگی در نیویورک گفت: سفر با ماشین را قادر می سازد برای دریافت هوای تازه با دخترش که دارای معلولیت.

او فکر می کند که حفظ ارتباط با طبیعت مهم است که برای محیط زیست و سلامت روان ،

“نه هر کس می تواند به حومه شهر,” او گفت:, و اضافه کرد که افرادی که در شهرستانها زندگی می کنند “نمی خواهید به راه رفتن در اطراف در بتن” اما ممکن است اتومبیل به مسافرت.

“چگونه شلوغ می آمد ؟ آن را تقریبا غیر ممکن است,” او اضافه شده است.

برای مایک بیش از حد ورزش در فضاهای باز است مهم برای افراد روانی و سلامت جسمی و او گفت که سالم ماندن کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی در راه خود را.

اما او فکر می کند که هدایت از دولت در رانندگی “شده است به عنوان روشن به عنوان آن می تواند”.

“من فکر می کنم به سادگی می گویند شما نمی توانید رانندگی خود را خارج از آن ماشین و پیاده روی به نظر می رسد به رفتن بیش از حد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im