Coronavirus: اقامت مناسب برای مبارزه با این ویروس می گویند پزشکان

مردم باید آماده برای مبارزه با کروناویروس مانند آنها را آماده شدن برای عمل جراحی با اقامت مناسب و سالم می گویند پزشکان.

کارشناسان در مرکز مراقبت بعد (CPOC) می گویند یک رژیم غذایی سالم را کاهش می دهد خطر ابتلا به شدت بیمار مبتلا به ویروس است.

آنها می گویند مردم باید ورزش را الکل-روز رایگان و ترک سیگار.

چنین اقداماتی می تواند آن را کمتر به احتمال زیاد آنها می تواند بستری شده در بخش مراقبت می گوید CPOC.

معاون خود را اسکارلت McNally, مشاور جراح ارتوپدی گفت: وجود دارد “بسیاری از های بسیار مهم مشاوره” چگونه برای کاهش خطر آلوده شدن.

اما وجود دارد “کمی بر اهمیت آماده سازی در مورد این ویروس این است که قرارداد” او اضافه شده است.

CPOC تشویق مردم به ورزش سریع, ترک سیگار, حفظ, خوب, تغذیه و سلامت روانی و الکل رایگان روز برای کاهش شانس خود را از تبدیل شدن به شدت بیمار از ویروس و بیش از مزاحمت برای بیمه خدمات درمانی.

مردم نیز خواست به اقدام شرکت برای کاهش خطر ابتلا به مشکلات بهداشت و سلامت دیگر که می تواند قرار داده و فشار بیشتر بر بیمه خدمات درمانی.

Mrs McNally گفت: مردم – به خصوص کسانی که در یک “آسیب پذیر در معرض خطر گروه’ – مصرف باید ورزش “به طوری که اگر آنها گرفتن ویروس در آنها کمتر به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت های ویژه”.

CPOC ابتکار مستقر در کالج سلطنتی Anaesthetists شامل پزشکان از تخصص های مختلف کار با هم در چگونه آنها می تواند به بهبود مراقبت و نتایج بیماران جراحی.

Mrs McNally می گوید آن Fitter, بهتر, دیر, مشاوره با هدف آماده سازی بیماران برای انجام عملیات است “بلافاصله قابل اجرا به Covid-19 عفونت”.

او گفت: “ما خوب نشان داده است که افرادی که در حال آمادگی برای یک عملیات باید نتایج بهتر. نتایج سریع هستند.”

کارشناسان در چین که در آن ویروس سرچشمه اظهار داشت: “کمتر مناسب افراد با شرایط پزشکی بودند پنج بار بیشتر احتمال دارد به یک نتیجه بدتر از Covid-19; و افراد سیگاری سه برابر بیشتر احتمال دارد به این نتیجه” او اضافه شده است.

پروفسور کریس Ersin دولت بریتانیا ارشد پزشکی, مشاور قبلا هشدار داده است “اضافی آسیب پذیری” برای افراد سالم گفت: در حال حاضر خواهد بود “بسیار خوبی” برای مردم را به ترک.

مردم مجاز به ترک خانه های خود به ورزش یک بار در روز یا به تنهایی و یا با اعضای خانواده خود را تحت دولت فعلی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.


چه CPOC مشاوره?

  • متوقف کردن سیگار کشیدن
  • ورزش را مگر اینکه شما در حال ناخوشی با این ویروس: در حالت ایده آل یک پیاده روی سریع چرخه یا تنه زدن. تقویت و تعادل تمرینات نیز توصیه می شود
  • کسانی که سن بیش از 70 در نظر گرفته می شود در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از ویروس – مجاز خارج, مگر اینکه آنها شده اند در غیر این صورت توصیه می شود و باید با نگه داشتن دو متر از دیگران و هر چیزی دست نزنید
  • حفظ یک رژیم غذایی خوب از جمله تلاش های کوچکتر اندازه بخش و برنامه ریزی برای وعده های غذایی
  • حفظ سلامت روان خود را از جمله گرفتن یک خواب خوب شبانه
  • باید الکل-روز رایگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im