آنلاین کتاب یادبود برای بزرگداشت کسانی که فوت کرده اند از coronavirus شده و سازمان یافته توسط کلیسای جامع سنت پل.

شاهزاده ولز گفت: مجازی یادبود فرصتی بود به علامت “ما از دست دادن و غم و اندوه بلکه باید خدا را شکر همه چیز خوب است که کسانی که ما را دوست داشتم به زندگی ما آورده”.

سنت پل افراد اینطور نیز ضبط یک قطعه موسیقی از طریق ویدئو.

این قطعه خوانده شد از پسران’ خانه در طول مستند.

یادبود کتاب به نام من به یاد داشته باشید که آنلاین از روز جمعه و باز به مردم از همه ادیان و یا هیچ یک کلیسای جامع گفت.

اعضای خانواده و دوستان و سرپرستان هر کسی که مرده است می توانید ثبت نام, عکس و پیام کوتاه. فرد متوفی باید انگلیسی یا شده اند و زندگی در انگلستان.

بیش از 36,000 نفر کشته شده اند در انگلستان پس از آزمایش مثبت برای این ویروس دولت آمار و ارقام نشان می دهد.

اما تعداد مرگ و میر مربوط به کروناویروس تخمین زده می شود بسیار بالاتر با دفتر آمار ملی اطلاعات نشان می دهد در حال حاضر وجود داشته اند بیش از 41,000 از جمله مرگ و میر با آغاز هفته 8 مارس

“این مجازی کتاب ذکر است که در اینجا به ما کمک می کند به یاد داشته باشید; نه فقط به خاطر ما از دست دادن و غم و اندوه بلکه باید خدا را شکر همه چیز خوب است که کسانی که ما را دوست داشتم به زندگی ما آورده و همه آنها که به دیگران داده شده گفت:” پرنس چارلز.

شاهزاده که قبلا قرارداد کروناویروس گفت: در یک پیام ویدئویی: “برای بیش از حد بسیاری از میان ما این است آورده تراژدی و دل شکستگی. برای برخی از بستگان نشده اند قادر به حضور در زمان از عزیزان خود گذشت.

“برای بسیاری از از دست دادن عزیزان خود ساخته شده است از همه بیشتر agonisingly دردناک با محدودیت های لازم در مجالس ترحیم سفر و گردهمایی. برای همه ما شده است وجود اضطراب در حال حاضر به عنوان ما فکر آنچه در آینده خواهد بود.”

  • خود مراسم تجلیل از کسانی که فوت کرده اند

کلیسای جامع در نظر دارد برای ایجاد یک فیزیکی یادبود برای کسانی که فوت کرده اند و تایید طرح های جدید ایوان که به موضوع کمک های مالی.

یک عضو از سنت پل در جامعه شده است شخصا تحت تاثیر این ویروس پس از مادر الیور Caroe, بردار از پارچه کلیسای جامع درگذشت 5 مارس در سن 81 با توجه به این ویروس است. مریم Caroe بود سابق GP و پلیس جراح.

آقای Caroe گفت: “نداشتن هر یک از نزدیکی به صورت چهره به چهره گفتگو و یا آداب و رسوم است که شما به طور معمول باید در محل با کسی بیش از روز گذشته خود را می افزاید: به عمیق عاطفی تاثیر است.”

در ضمن دوک و دوشس کمبریج پیوست مراقبت از ساکنان خانه در کاردیف برای یک بازی یکنوع بازی شبیه لوتو از طریق تماس تصویری.

شاهزاده ویلیام و کیت صحبت کرد و به زندگی مردم در شایر سالن مراقبت از خانه و در زمان نوبت به عنوان یکنوع بازی شبیه لوتو تماس گیرنده. آنها همچنین خطاب به کارکنان مراقبت در مورد چالش هایی که با آنها مواجه شده اند در این بیماری همه گیر.

طی تماس دوک گفت: “اگر وجود دارد امیدوارم برخی مثبت است که می آید از این وحشتناک است که نور میدرخشید در همه چیز فوق العاده همه شما باید انجام دهید و در بخش مراقبت های اجتماعی و آن را اجازه می دهد تا مردم را به ایمان احترام و درک همه چیز را که شما انجام می دهند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی