دو رویداد مهم ورزشی برگزار شد در مه “باعث افزایش درد و رنج و مرگ” دانشمند برجسته بریتانیا بزرگترین Covid-19 ردیابی پروژه گفته است.

داده های جمع آوری شده از میلیون ها نفر از داوطلبان در بر داشت کروناویروس “نقاط مهم” مدت کوتاهی پس از چلتنهام جشنواره و لیورپول در لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو مادرید.

پروفسور تیم اسپکتور گفت: نرخ از موارد به صورت محلی “افزایش چندین برابر شده است”.

دولت گفت: بسیاری از عوامل می تواند تاثیر موارد در یک منطقه خاص.

کمتر از سه ماه پیش ورزش در سراسر انگلستان بود که در ادامه به صورت عادی با وجود تهدید قریب الوقوع از coronavirus – که در حال حاضر به درخواست برخی از کشورهای اروپایی به مرحله چنین اتفاقاتی بدون تماشاگر و یا به طور کامل آنها را خاموش.

ورزش بدن حاکم در انگلستان مصرف شد نشانه خود را از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که در اوایل ماه مارس است که مردم باید “تا آنجا که ممکن است رفتن در مورد کسب و کار به طور معمول”است.

در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مارس وجود دارد یک برنامه کامل فوتبال در انگلستان و اسکاتلند پنج مسابقه اسب جلسات و شش کشور راگبی در Twickenham بین انگلستان و ولز – که نخست وزیر خود حضور داشتند.

این یک موضوع متفاوت در جاهای دیگر. آینده سازمان ملل شش مسابقه در دوبلین در حال حاضر به تعویق افتاده است همراه با یک جایزه بزرگ چین و مسابقات فوتبال در ویروس زده شمال ایتالیا.

دولت بریتانیا موضع باقی مانده است سازگار است. فقط 24 ساعت قبل از چلتنهام باز دروازه های خود را به 250000 نفر تماشاگر در 10 مارس, وزیر فرهنگ الیور Dowden رد رشد خواستار ممنوعیت توده هوای تجمعات.

او به بی بی سی گفت: “هیچ دلیلی را برای مردم به حضور در چنین رویدادی و یا به لغو آنها در این مرحله است.”

اما پروفسور Spector از کالج کینگ لندن گفت: “از مردم می خواهد که احتمالا درگذشت موعد مقرر” به دلیل تصمیم گیری.

به طوری که این حوادث منجر به افزایش coronavirus موارد ؟

آن را غیر ممکن است برای برخی می گویند اما آمار و ارقام دیده می شود توسط رادیو بی بی سی 4 فایل در 4 برنامه نشان می دهد در هفته گذشته از ماه مارس لیورپول و چلتنهام در میان مناطق با کمترین تعداد از موارد مشکوک.

ارقام آمده از Covid-19 علامت مطالعه نشان می دهد حدود 5-6 درصد از جمعیت در سن 20 تا 69 داشتن علائم در این دو منطقه است.

نباید با دولت تماس-ردیابی برنامه تحقیقاتی تساوی در اطلاعات آپلود شده توسط بیش از سه میلیون داوطلب در سراسر بریتانیا که ارسال گزارش های روزانه شناسایی که آیا آنها در هر یک از 15 نشانه های مرتبط با Covid-19.

ایرلندی روزنامه نگار ملانی فین به یاد می آورد تفاوت آشکار در رویکرد در دو طرف دریای ایرلند به عنوان او پرواز در چلتنهام جشنواره از دوبلین.

“ما در حال حاضر لغو سنت پاتریک روز جشن است و خود بزرگ برای ما,” او گفت:.

“مردم در شوک بودند. هیچ کس می تواند بر این باورند که اتفاق می افتد. که یک شاخص چقدر جدی دولت ایرلند بود. هنگامی که ما از پرواز از فرودگاه دوبلین و آن را به معنای واقعی کلمه مثل شهر ارواح.”

ملانی گفت که racegoers در چلتنهام از سوی دیگر معتقد بودند دولت بریتانیا را لغو رویداد اگر آنها تا به حال فکر می کردم آن را نا امن است.

او گفت: مردم نادیده گرفته و قوانین ایمنی اساسی: “در آن بود روز گذشته از امپراتوری روم و من فکر می کنم وجود دارد کمی از یک حس است که اگر آن را باز خدا آنها رفتن به حزب.”

او خیلی نگران از آنچه او را دیدم که او خواسته کارفرما او را به پرواز در خانه او میدوی را از طریق این جشنواره است.

یک هفته بعد او توسعه علائم Covid-19 و به مدت دو هفته در محل کار.

سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه قبلا در دفاع از این تصمیم به رفتن پیش با جشنواره گفتن نگهبان در 2 آوریل که آن را دنبال کرده بود “روشن و مداوم ارشاد” از دولت و علم کارشناسان.

آن افزود: “ما ترویج آخرین بهداشت عمومی مشاوره و معرفی طیف وسیعی از دیگر اقدامات بهداشتی در این مراسم صدها نفر از دست sanitiser اسپری و فوق العاده شستشو حوضه.”

در 11 مارس – روز دوم جشنواره – سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر.

‘پریدن بیش از همه به یکدیگر’

بعد که شب لیورپول میزبان اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا فوتبال در آنفیلد.

حدود 3000 بازدید از طرفداران اجازه داده شد برای سفر به Merseyside و معاشرت در کافه ها و رستوران ها با وجود این واقعیت مادرید بود که کانون شیوع این بیماری در کشور اسپانیا و در آن نقطه به حساب برای تقریبا نیمی از کشور را تایید موارد است.

لیورپول حامی Joel rosa fund for women شده است که بیمار به مدت هشت هفته و معتقد است که او قرارداد Covid-19 که شب و به یاد می آورد که چگونه زمانی که اهداف به ثمر رساند تماشاگران بودند بی اعتنا به خطر انتقال ویروس است.

“جشن بودند برخی از مهمترین فیزیکی که من تجربه کرده ام” او گفت:. “مردم پریدن بیش از همه به یکدیگر.”

روح Shankly یک لیورپول حامیان گروه گفت: این نگرانی در مورد ورود هواداران از رئال مادرید در یک شورای ریاست ایمنی جلسه دو روز قبل از بازی اما گفته شد آن را پیش بروید مطابق با دولت مشاوره.

اما Liverpool FC را نداشته اند قادر به به طور یک جانبه تماس خاموش مسابقه – تصمیم بگیرید که کدام یک از این دو باشگاه به پیشرفت لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی. که تصمیم گیری را تا به حال به آمده از یکی از تیم های نظارتی مانند رقابت در سازمان لیگ.

پروفسور Spector گفت: “من فکر می کنم رویدادهای ورزشی باید تعطیل شده اند حداقل یک هفته قبل از آن به دلیل آنها باعث افزایش درد و رنج و مرگ است که نمی خواهد در غیر این صورت رخ داده است.”

در بیانیه دولت گفت: “عوامل بسیاری وجود دارد که می تواند تاثیر تعداد موارد در یک منطقه خاص از جمله تراکم جمعیت سن و سلامت عمومی و موقعیت منطقه در همه گیر منحنی.”

به شنیدن بیشتر در مورد این داستان گوش دادن به فایل در 4 – تعویض بازی: چگونه انگلستان در طول coronavirus در شنبه 26 مارس در 20:00 BST در BBC Radio 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de