Coronavirus: ‘آهسته و مداوم رویکرد توسط اسکاتلند

Nicola Sturgeon گفت: کیفیت زندگی مردم است که به عنوان مهم به عنوان راه اندازی مجدد اقتصاد در پی Covid-19 بیماری همه گیر.

اولین وزیر گفت که او در تلاش بود تا به اعتصاب تعادل بین این دو پس از گذشت بیش از نه ماه از مستند.

Ms ماهیان خاویاری گفت: اسکاتلند خواهد ماندن در “آهسته و پیوسته” مسیر خارج از محدودیت.

اسکاتلند است که در آن روز سوم کاسته محدودیت با مردم قادر به ملاقات با دوستان و خانواده در خارج.

صحبت کردن در آسمان Sophy ریج در روز یکشنبه نشان می دهد اولین وزیر گفت: دولت اسکاتلند متعهد شد برای گرفتن یک محتاط رویکرد به دلیل آن روشن بود coronavirus رفته بود دور.

او گفت: “این مهم است که به اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار, اما من همچنین فکر می کنم این مهم است که ما می دانیم چیزهایی که بیشترین اهمیت را به کیفیت زندگی مردم و خانواده دوستی و عشق.

“اینها همه چیزهایی که مردم مجبور به قربانی کردن بیش از چند ماه گذشته.”

Ms ماهیان خاویاری گفت که از آنجا که ویروس “می تواند اجرا از کنترل دوباره” وجود دارد محدودیت در محدودیت های است که می تواند برداشته شود فقط در حال حاضر و آن را “اشتباه خواهد بود” به استفاده از همه از انعطاف پذیری که فقط اقتصاد در حال حرکت دوباره.

او اضافه کرد که او می خواست برای جلوگیری از یک وضعیت که در آن “مردم گفته بودن آنها را مجبور به بازگشت به کار و آنها باقی می ماند در lockdown برای بقیه هم – که نمی خواهد به بسیار کیفیت زندگی مردم”.

Ms ماهیان خاویاری نیز وجود دارد گفت: باید یک تمایز روشن بین سیاستمداران تصمیم گیری و دانشمندان مشاوره.

اولین وزیر تصریح کرد که تغییرات معنی که افراد آسیب پذیر در انگلستان که خواسته شده است به در خانه باقی می ماند (محافظ) خواهد بود قادر به رفتن خارج از منزل دوباره اعمال نمی شود در اسکاتلند است.

‘رادیکال پاسخ’ مورد نیاز

در ضمن 80 سازمان از سراسر بخش های مختلف از اسکاتلند زندگی نوشته اند به Ms ماهیان خاویاری خواستار رادیکال پاسخ به کروناویروس بازیابی.

پیتر کلی مدیر فقر داد گفت: “ما به عنوان برنامه ما را بهبود اقتصادی ما باید ساخت بهتر است.

“ما باید یک طراحی درست سیستم مالیات ارائه مقرون به صرفه و قابل دسترس خدمات عمومی ساخت یک بازار کار است که برای همه کار می کند و اطمینان حاصل شود که هر کس درآمد که نیازهای خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de