Coronavirus وضعیت در فرانسه بسیار نگران کننده’ & بدتر سرعت بالا سلامت رسمی هشدار

مردم فرانسه باید دست کم گرفتن تهدید coronavirus از آنجا که وضعیت در کشور است که در حال حاضر وخیم است و به احتمال زیاد به بدتر سریع یک مقام ارشد رسمی بهداشت هشدار داد و افزود که مردم باید در خانه بمانند.

وجود دارد تقریبا 5,500 تایید coronavirus موارد در فرانسه با بیش از 400 نفر در بیماری جدی است. این وضعیت با این بیماری همه گیر است که “بسیار نگران کننده” با این بیماری همه گیر در حال حرکت بسیار سریع ارشد سلامت رسمی جروم Salomon گفت.

“تعداد موارد دو برابر در هر سه روز. من می خواهم شهروندان ما به درک که وجود دارد صدها نفر از مردم که بیمار در بخش مراقبت,” او گفت: France Inter.

همچنین در rt.com فرانسه می گوید مرز باز می ماند به عنوان آلمان میله های “غیر ضروری” سفر

Salomon سر DGS یک گروه در وزارت همبستگی و سلامت وظیفه حفاظت از سلامت عمومی پس از او در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر. او نگران است که عموم مردم است که مصرف به آرامی دستورالعمل برای به حداقل رساندن تماس های اجتماعی برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“بسیاری از مردم درک نمی که لازم است به ماندن در خانه” او گفت:. با توجه به این کم انطباق “ما موفقیت در مهار شیوع بیماری است.”

به همین ترتیب بیش از حد بسیاری از افراد جوان هستند و کم بها دادن به خطرات با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم این مقام گفت.

“نیمی از این افراد در بخش مراقبت های ویژه تحت 65. اندکی بیش از 10 درصد از مرگ و میر زیر 65,” Salomon هشدار داد. شده اند وجود دارد 127 coronavirus مرگ و میر در فرانسه تا کنون.

همچنین در rt.com آلمان معرفی مرز چک با 5 کشور بیش از coronavirus هنوز هم نگه می دارد گسترده ای در مقیاس معافیت

او همچنین هشدار داد که این امر می تواند “فاجعه بار” اگر ویروس اجازه داده شد برای اجرای شایع و پایمال کردن بیمارستان ها در نقطه ای که پزشکان را مجبور به اولویت بندی برخی از بیماران بیش از دیگران است.

دولت فرانسه بوده است تمایلی به اقدامات سختگیرانه مانند کنترل مرز و یا مستندات برای مبارزه با گسترش coronavirus. گزارش های رسانه ای از یک طرح به منظور جزئی خود انزوا محروم بودند روز دوشنبه توسط Sibeth Ndiaye یک سخنگوی کاخ الیزه که گفت این بود “خبر جعلی.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de