یک گروه از پدر و مادر تنها که نمی تواند ادعای پرداخت های رفاهی خود را به دلیل مهاجرت وضعیت هستند تحت پیگرد دولت است.

دادرسی در دادگاه عالی را بشنود درخواست برای محدودیت برداشته شود با توجه به شیوع کروناویروس.

وکلا می گویند ده ها هزار نفر از مردم تحت تاثیر قرار می گیرند عمدتا مادران از کشورهای مشترک المنافع با انگلستان متولد شده, کودکان, که در کار کم-شغل پرداخت.

دفتر خانه گفت: “هیچ کس نباید خود را گرسنه و یا بی بضاعت”.

فعالان می گویند کارگران صورت یک “غیر ممکن است انتخاب”: آیا برای ادامه کار از طریق شیوع قرار دادن خود و دیگران را در معرض خطر و یا متوقف کردن کار و هیچ وسیله پرداخت برای مواد غذایی, اجاره و یا صورتحساب.

‘حق ندارد به هر چیزی’

مادر تنها Zeenab یک مراقب به نظر می رسد که پس از بزرگسالان مبتلا به صرع تا به حال به او را کاهش می دهد ساعت به دنبال پس از او هفت ساله و پسر از مدارس بسته شدند ماه گذشته برای کمک به محدود کردن گسترش coronavirus.

به عنوان یک کلید کارگر او حق دارد برای ادامه مهد کودک اما پسر او را گفت: آنها می توانند تنها با ارائه دو روز در هفته است.

او می گوید که او مجبور شده است به برش کار خود را از ساعت حدود 50 هفته فقط 12 و در حال حاضر طول می کشد خانه 300 پوند در ماه پس از کسر و هزینه های حمل و نقل.

“من نمی دانم آنچه من انجام,” او گفت:.

“در چند هفته من نمی خواهد به اندازه کافی برای غذا و یا اجاره و من واقعا نگران است.

“من عاشق کارم هستم. من سخت کار می کند. من می خواهم به کار و پرداخت مالیات اما من مجاز به هر کاری است.”

دولت گفت: کارگران تحت تاثیر coronavirus بحران باید ادعای جهانی اعتبار است.

پس از وقوع شروع شد و تقریبا یک میلیون نفر را برای اعمال سود.

اما اصطلاح “بدون مراجعه به بودجه عمومی” قوانین متصل به مهاجرت خاص, وضعیت, معنی بعضی از آنها حق ندارد برای حمایت از دولت است.

Zeenab در اصل از سیرالئون به انگلیس در سال 2007 و به هنگام تولد به پسر او در سال 2012.

او محدود ترک باقی می ماند و بنابراین نمی توان ادعا کرد هر گونه منافع دولت مانند کودک کمک هزینه و یا جهانی اعتبار است.

او در حال حاضر بخشی از یک گروه از پدر و مادر تنها به چالش کشیدن محدودیت در دادگاه عالی در روز جمعه.

اگر آنها موفق شوند “بدون مراجعه به بودجه عمومی” سیاست خواهد بود معلق پیش از کامل جلسه دادگاه که در آن پدر و مادر خواهد استدلال می کنند که آن را باید به طور دائم اوراق به دلیل آن تبعیض علیه زنان و اقلیت های قومی.

“سیاست باعث شدید فقر در بهترین زمان” گفت: Caz هتم از وحدت پروژه یک سازمان داوطلبانه به رهبری پشت چالش قانونی.

“اما از آنجا که شیوع کروناویروس همه چیز را تبدیل به از جان گذشته. ما می خواهیم یک تعلیق فوری بنابراین این خانواده ها می توانند دسترسی اولیه رفاهی و پشتیبانی در طول این بحران و, در واقع, هر گونه بحران در آینده.”

وکیل حقوق بشر آدم Hundt که به نمایندگی از این گروه گفت: “این مادران از کودکان انگلیسی که مشغول به کار و پرداخت مالیات و بیمه ملی و آنها با چپ به معنای واقعی کلمه هیچ چیز و با اتکا به موسسه خیریه.

“وجود دارد یک گروه از کودکان انگلیسی که در حال گرفتن همان شبکه امنیت اجتماعی است که فرزندان من خواهد بود.”

دفتر خانه گفت: آن را نمی خواهد نظر در حال انجام مراحل قانونی اما یک سخنگوی دولت گفت: “دولت با حمایت مردم از این بحران و هیچ کس نباید خود را گرسنه و یا بی بضاعت.

“اقدامات ما به ارمغان آورده اند رو به جلو مانند اجاره و رهن حمایت و مواد غذایی کوپن در نظر گرفته نمی بودجه عمومی است و می توان توسط آن دسته از مهاجران با ترک باقی می ماند که با معیارهای واجد شرایط بودن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی