پس از انتقاد برای آن آرام رویکرد برای مقابله با کروناویروس شیوع دولت انگلیس تنظیم شده است به اعلام ممنوعیت تجمعات عمومی در یک حرکت است که تاثیر این کشور بزرگترین رویدادهای ورزشی.

دولت به رهبری نخست وزیر بوریس جانسون را ممنوعیت تجمع جمعی از هفته آینده به عنوان بخشی از خود را در حال برنامه ریزی برای به حداقل رساندن تاثیر coronavirus.

در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی معرفی اقدامات سختگیرانه جانسون تصمیم گرفتند به دنبال کت و شلوار – یک حرکت که منجر به جرم انتقاد از رویکرد خود را.

اما این رویکرد به نظر می رسد مجموعه ای برای تغییر با یک منبع دولتی آشکار است که انگلستان تنظیم شده است به موضوع ممنوعیت تجمع جمعی از هفته آینده.

همچنین در rt.com COVID19 & نقدی: پیامدهای مالی coronovirus همه گیر در ورزش

“وزیران در حال کار با مشاور ارشد علمی و افسر ارشد پزشکی در طرح ما برای متوقف کردن انواع مختلف وقایع عمومی از جمله تجمع جرم در آغاز هفته آینده” این منبع به رویترز گفت.

در میان اولین حوادث تحت تاثیر قرار می تواند UFC لندن که قرار است به اتفاق در لندن O2 Arena در تاریخ 21 مارس ، در حال حاضر UFC برنامه ای برای اجرای این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده اما ممنوعیت تجمعات عمومی نیروی ممکن است این رویداد به پشت درهای بسته برگزار شد, و یا به طور بالقوه حتی به تعویق افتاد.

روز جمعه انگلستان لیگ برتر به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا 4 آوریل در حالی که یک میزبان از دیگر حوادث از جمله جهان معروف ماراتن لندن شد یا لغو و یا به تعویق افتاد تا تاریخ بعد.

ماراتن که می بیند بیش از 750,000 تماشاگران خط خیابان های پایتخت انگلستان به تماشای 42,000 دونده مقابله با 26 مایل البته در برخی از معروف ترین لندن نشانه این است که در حال حاضر برگزار شد در اکتبر 4.

همچنین در rt.com ‘شما می دانید که شما در sh*t!’ رسانه های اجتماعی می بیند طنز به عنوان ووهان تیم فوتبال واریز coronavirus-آمار اسپانیا به بازگشت به خانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im