Coronavirus: خریداران گفت: برای خرید مسئولانه


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خریداران در انگلستان شده اند که به “مسئول” و فکر می کنم دیگران از جمله بیمه خدمات درمانی کارگران وحشت-خرید میان شیوع کروناویروس.

محیط کار, جورج Eustice گفت: وجود بیش از مواد غذایی به اندازه کافی برای رفتن به اطراف – اما چالش برای مغازه ها نگه داشتن قفسه مواجه نگردند.

این می آید به عنوان سوپر مارکت ها غرق شده اند افزایش خرید.

در ضمن کافه ها و بارها و رستوران ها در سراسر انگلستان بسته اند به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

“رک و پوست کنده همه ما باید شرمنده گفت:” پروفسور استفان Powis مدیر پزشکی در NHS انگلستان که گفت: وحشت-خریداران محروم کردن کارکنان بیمه خدمات درمانی از منابع آنها نیاز دارید.

“این مردم که همه ما نیاز به نگاه پس از شاید ما و یا عزیزان ما در این هفته آمده است.”

در اوایل این هفته بحرانی پرستار مراقبت ساخته عاطفی تصویری درخواست مردم برای جلوگیری از ترس-خرید و ترک برخی از کالاها برای دیگران که نیاز به سالم ماندن.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

همچنین طی سخنانی در کنفرانس خبری در خیابان داونینگ در شنبه سر از خرده فروشی کنسرسیوم هلن دیکنسون گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی در زنجیره تامین است.”

“مسئله این است که در اطراف مردم و کامیون” گرفتن مواد غذایی بر روی قفسه به اندازه کافی سریع, او گفت:.

او گفت: صنعت مواد غذایی بود تجربه “اوج تقاضا” در کریسمس اما “بدون چهار ماه ساخت دوره است.”

“وجود دارد £1bn مواد غذایی بیشتر در خانه های مردم بیش از وجود دارد سه هفته پیش پس ما باید اطمینان حاصل کنیم که خوردن برخی از آن,” او گفت:.

آقای Eustice گفت: دولت به رسمیت شناخته شده و آن را یک “چالش در زمان” اما “خرید بیش از شما نیاز به وسیله دیگران ممکن است بدون چپ.”

وی افزود: “وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی است. تولید مواد غذایی دارای بشود برای دیدار با افزایش تقاضا و آن را تا 50 درصد است.”

پرسید که آیا او می تواند حکومت سهمیه یا جیره کتاب, آقای Eustice گفت: آن را به سوپر مارکت ها برای تصمیم گیری که آیا برای قرار دادن محدودیت در چه مقدار از هر یک از آیتم خریداران می توانید خرید.

برخی از سوپر مارکت ها در حال حاضر اعمال محدودیت پس از برخی از اعضای عمومی شروع به خرید اقلام مانند رول توالت به صورت فله.

و بسیاری از فروشگاه ها از جمله تسکو, Asda, Aldi و Lidl گفته اند که آنها در حال استخدام هزاران نفر از کارکنان به دیدار بی سابقه تقاضا است.

تسکو در بریتانیا بزرگترین سوپر مارکت گفت که می خواهد آن را از 20 ، 000 کارگران موقت “را به کمک خوراک ملت”.

پروفسور Powis از NHS انگلستان نیز تصریح کرد: اهمیت مردم, اجتناب از تماس های اجتماعی.

“آن را برای شخص دیگری به دنبال آن است را برای شما به دنبال آن را برای من به دنبال آن برای همه به دنبال” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“این است که همه مشکل ما و اگر ما آن را با هم از آن خواهد شد یک استراتژی موثر. اگر شما آن را انجام دهید شما به دنبال مشاوره شما خواهد شد صرفه جویی در زندگی کسی.

“این زمان در طول عمر خود به موجب آن عمل خود می تواند صرفه جویی در زندگی کسی. آن را به عنوان ساده و به عنوان stark که.”

در تحولات دیگر:

  • اتحادیه های کارگری و یک وزیر سابق به نام برای کمک مالی برای کارگران خود اشتغال در انگلستان است. می آید پس از این دولت وعده داده شده به پرداخت 80 درصد حقوق کارکنان نگهداری می شود توسط کارفرمایان
  • John Lewis آخرین مغازه خیابان بالا به تمام فروشگاه های خود را. اما Waitrose مغازه ها باز خواهد ماند و به غیر از کسانی که در فروشگاه های بزرگ در واتفورد, Southampton و Bluewater
  • این مسئله بزرگ magazine – به فروش می رساند که حدود 60000 نسخه در هر هفته متوقف خواهد شد به فروش می رسد از هفته آینده
  • افراد بی خانمان خواهد بود که در هتل ها در مرکز لندن برای محافظت از آنها در برابر ویروس شهردار لندن صادق خان گفت:
  • کودکان در حال قرار دادن نقاشی از رنگین کمان در خود ویندوز بعد از مدارس بسته در روز جمعه
  • و یک هتل در ارتفاعات اسکاتلند که گذاشته کارکنان و خواسته آنها را به ترک محل اقامت خود گفته است که تصمیم یک “مدیریت خطا”
  • مرگ و میر عبور 11,000 در سراسر جهان به عنوان تایید موارد coronavirus تصویب 275,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de