Coronavirus: خریداران ممکن است تمایلی به بازگشت


خرده فروشان در انگلستان شروع به بازگشایی در ماه ژوئن با باز هوا بازار و نمایشگاه ماشین از هفته آینده و مغازه ها دو هفته بعد.

اما با خرید آنلاین پررونق در طول مستند سوال وجود دارد که آیا خریداران باز خواهد گشت.

مغازه ها در حال رفتن به سرمایه گذاری در تعدادی از جدید اقدامات ایمنی.

و شیرین صاحب مغازه به بی بی سی گفت که کسب و کار نگران بودند آنها نمی خواهد به اندازه کافی مشتریان به بازگشایی سودآور است.

“مسئله بزرگ, من فکر می کنم برای بسیاری از کسب و کار خواهد بود که آیا آنها به اندازه کافی کسب و کار در آینده در آن چند روز اول به آنها را قادر به پرداخت کارکنان خود را” جانت گفت BBC صبحانه.

و تحلیلگر کاترین شاتل ورث از ادراک خرده فروشی, بازاریابی, آژانس گفت: امروز برنامه: “این خوب است گفت: این فروشگاه می توانید باز کنید اما ما می رویم به اشتها برای رفتن به عقب ؟

“آنچه که ما دیده ایم در این مستند این است که مردم باید از خرید به صورت محلی کمی بیشتر. من فکر می کنم مردم خواهد بود در مورد رفتن به مراکز مکان های که در آن آنها به حمل و نقل.

“ما شده است واقعا بسیار خوشحال با این راهی است که ما توانسته ایم برای ما غیر غذایی آنلاین و آنلاین فروش رفته را از طریق سقف.

“خرید یک, اجتماعی, تجربه سرگرم کننده و مقدار زیادی از وقت و اجتماعی فاصله می گیرد که دور. آن را برای رفتن به یک راه بسیار متفاوت از خرید از آنچه که ما در حال استفاده می شود.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

جانت شده است و مشغول آماده شدن فروشگاه خود را برای بازگشایی با خیال راحت.

“من نصب جدید شیشه صفحه نمایش برای محافظت از کارکنان و مشتریان,” او گفت:.

“من کاهش فضای طبقه بنابراین مشتریان می توانند تنها در یک در یک زمان. و بر کف هر دو مغازه طرف و طرف مشتری وجود خواهد داشت علامت به یادآوری آنها را از دو متر فاصله حاکم است.”

مشتریان قابل اعتماد

رئیس نمایندگی خودرو گفت: مشتریان خواهد شد اعتماد به درایو تست به تنهایی به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی هنگام آنها بازگشایی در هفته آینده.

رابرت فورستر, مدیر اجرایی, Vertu موتور گفت: خود شرکت تعیین کرده بود تا تعدادی از اقدامات در داخل نمایشگاه خود را برای تبدیل شدن به Covid-امن.

و او گفت: همسرم صبحانه: “زمانی که شما در واقع رفتن برای یک درایو تست به شما خواهد شد تنها کسی که در ماشین.

“ما اعتماد اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما را به انجام کار درست است.”

وی افزود: “این تغییرات چگونه ما فروش اتومبیل, اما وجود دارد بسیاری از تغییرات در چگونه ما فروش اتومبیل.

“مردم انجام می دهند به مراتب بیشتر بر روی اینترنت است. فروش آنلاین ما رفته اند بسیار قابل توجهی در طول دوره.

“ما به فروش می رسد 650 خودرو در هفته گذشته به عنوان یک گروه بدون یک درایو تست و نه یک فرد که به یک نمایشگاه است.”

آقای Forrester اضافه شده است که نمایشگاه خواهد نگاه بسیار متفاوت از زمانی که مشتریان قادر به بازدید دوباره از دوشنبه آینده.

“آنها خواهد شد که یکی از راه سیستم های دست sanitisers وجود خواهد داشت مردم با ماسک و ما رو perspex صفحه نمایش برای حفاظت از مشتریان و همکاران.”

‘موقعیت عالی’

مدیر عامل وستفیلد انگلستان مراکز خرید گفت: آنها قرار می گیرد به مقابله با مقررات جدید.

“در مقایسه با باریک پیاده رو در خیابان بالا مقیاس مراکز ما قرار می دهد ما در یک موقعیت عالی با خیال راحت به مدیریت مشتری سفر از طریق مراکز” اسکات پارسونز گفت: امروز برنامه.

“ما باید دیجیتال فوتبال انتقالها بنابراین ما می توانید با خیال راحت مدیریت جمعیت آنها به عنوان ورود و خروج ما تحمیل می یکی از راه های سیستم و نشانه گذاری بر روی پیاده رو.”

دیگر اقدامات اعمال شده در این مراکز شامل پارک ماشین کنترل و sanitisation ایستگاه.

وزیر کابینه مایکل گوو گفت: “ما می دانیم که در حال حاضر از راه سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی باز کرده اند که ممکن است به فروش کالا – و برای مردم برای دریافت کالا که آنها نیاز به انجام این کار در حالی که احترام اجتماعی فاصله.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که عادات خرید مردم ممکن است رشد کرده اند استفاده می شود به قبل از Covid روز و عادات هستند که همه ما در ورزش یک درجه از خویشتن است.”

آقای گوو گفت: این شامل چیزهایی مانند لمس و تست کالا تلاش بر روی لباس و تلاش را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de