Coronavirus: خریداران چهره ‘اقلام ضروری’ سردرگمی

عید پاک, تخم مرغ, شیر, ورزش, وزن, گیاهان باغ شامپو کودکان, رنگ آمیزی کتاب – فقط آنچه که دقیقا شما باید به بیرون رفتن برای خرید در طول coronavirus مستند?

دولت محدودیت در آورده در 23 مارس می گوید مردم باید تنها به ترک خانه های خود را به صورت “بسیار محدود مقاصد” – یکی از کسانی که به خرید “نیازهای اساسی”.

اما شده است وجود دارد سردرگمی بیش از آنچه که این در واقع به معنی.

یک نیروی پلیس گفت: آن را تا به حال گرفته شده علیه دو نفر که تا به حال ملاقات در یک مهمانی در خانه بودند و “رفتن به فروشگاه برای موارد غیر ضروری”.

یکی دیگر از نیروی انتظامی گفت: آن را “نا امید” برای دیدن مردم از خرید کیسه های کمپوست و گیاهان – گفت این بود “نه ضروری خرید”.

در حالی که برخی از فروشگاه رفاه شکایت کرده اند به آنها گفته شده است تخم مرغ عید پاک هستند غیر ضروری کالا.

این منجر به برخی از خریداران به سوال چه می توانید آنها را خرید هنگامی که از رفتن به مغازه ها.

سو دیویس رئیس حمایت از مصرف کننده که?, گفت: این مهم به صورت عمومی به تمام اطلاعات مورد نیاز آنها به طوری که آنها می تواند مسئولانه عمل در مستند.

“خریداران باید به دنبال دولت مشاوره و فروشگاه به ندرت ممکن است در طول مستند, جوراب زنانه ساقه بلند در غذا و دارو و ملزومات تنها زمانی که لازم است.

“اگر وجود دارد سردرگمی در میان مصرف کنندگان در مورد محصولات که ضروری است آن است که واقعا مهم است که دولت فراهم می کند و بیشترین وضوح در مورد آنچه که انتظار می رود از مردم به طوری که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که می خواهند به عمل مسئولانه داشته اند و تمام اطلاعات آنها نیاز به انجام این کار است.”

قوانین چیست ؟

دولت می گوید: شما باید فقط ترک خانه برای اهداف محدود که شامل “برای خرید نیازهای اساسی برای مثال غذا و دارو است که باید به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است”.

مجاز است “ضروری خرده فروشان” به باز بماند که شامل مکان هایی مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها خاموش-مجوز پمپ بنزین, newsagents صفحه اصلی و فروشگاه های سخت افزاری و گاراژ.

اما مهمتر وجود دارد هیچ محدودیتی در آنچه محصولات این کسب و کار می تواند به فروش برساند.

خرده فروشی تحلیلگر اندرو Busby, از مشاوره های خرده فروشی, بازتاب فکر می کند آن را دشوار است برای دولت به ارائه قوانین بیشتر در مورد آنچه شما باید به بیرون رفتن برای خرید.

“یک ضرورت اساسی از فردی به فرد دیگر ممکن است مشاهده شود کاملا متفاوت است.

“شما می توانید می گویند, ‘یک فروشگاه دوچرخه یک ضرورت است؟’ آن را تلقی شده است یک ضرورت است زیرا شما باید به بیرون رفتن و ورزش.

“من نمی می توانید ببینید یک وضعیت که در آن دولت همیشه می تواند لیست چه یک ضرورت است. اگر آنها واقعا می خواهید به این که تعریف دیگری از مستند در دسترس نباشد.

“دولت برای مدیریت یک تعادل ظریف عمل می کنند. اگر شما از دست دادن جمعیت عاطفی وجود دارد به مراتب بیشتر از خطر آنها نمی پایبند به دستورالعمل آنها گفته بودن.

“ما باید برای حفظ تمرکز بر روی آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به, اما در آن مجاز به استفاده از حس مشترک ما.”

چه مغازه ها می گویند ؟

اکثر سوپر مارکت ها نیست گفت: خریداران باید طبقه بندی شده به عنوان اولویت و یا کالاهای اساسی – اما قرار دادن محدودیت در تعداد زیادی از آیتم های که شما می توانید خرید برخی از محصولات.

این شامل پاراستامول, توالت رول دست sanitiser نوزاد, شیر و ماکارونی و برنج و مواد غذایی کنسرو شده.

آمازون می گوید آن را اولویت بندی مصرف و اعزام از موارد خاص که بیشتر مورد نیاز مشتریان خود را در طول مستند – از جمله مواد غذایی و بهداشتی و محصولات مراقبت شخصی کتاب ها و موارد مورد نیاز برای کار از خانه.

چکمه – که اجازه می دهد مشتریان برای جمع آوری سفارشات آنلاین در فروشگاه خود را – متوقف شده فروش اقلام از جمله عطر و برق و زیبایی خود انتخاب آرایش در وب سایت خود را.

آن گفت این بود که “کمک به همه دسترسی به مراقبت های بهداشتی و اقلام ضروری”.

اما برخی از مغازه ها به نظر می رسد توقف مشتریان از خرید کالا به نظر آنها “غیر ضروری”.

Mum-از-دو Becki جونز, 41, از شفیلد بیرون رفت و به خرید مواد غذایی و تمیز کردن محصولات برای خانواده او پس از گذراندن بیش از یک هفته در انزوا.

در حالی که در مغازه او پرسید: برای برخی از کمپوست به عنوان او خود پچ های گیاهی اما گفته شد توسط یک عضو هیات آنها نمی تواند آن را به فروش به عنوان آن را “غیر ضروری”.

“من گفت:” چرا می توانم خرید یک صندلی برای باغ و یک گنوم باغ من اما کمپوست غیر ضروری?’ آنها نمی توانند جواب مرا بدهد. این مسخره است.

“این یکی از چیزهایی است که مفید است اگر شما خود را رشد سبزی شما نمی نیاز به آن را خرید.

“من چپ بسیار اشتباه و کمی ناراحت به همین دلیل آن نبود ضروری است.”

زمان برای انجام این باغ ؟

اما برخی از خریداران را سوال که چرا برخی فروشگاه ها به فروش آنچه که به نظر آنها غیر موارد ضروری.

پلیس در حاصل نشان داد که آنها تا به حال کشیده شدن یکی از رانندگان که به حال با یک ماشین پر از مردم و گفت که او قرار بود به Halfords به نگاه یک دوچرخه جدید است.

یکی از خریداران خواسته بی بی سی: “چرا مانند فروشگاه B&Q, Homebase و Superdrug مجاز به تجارت ؟ من افرادی را دیده ام بیرون آمدن از Homebase با مسطح trollies با کمپوست گیاهان و گلدان?”

برخی از مردم می گویند این می تواند در معرض کارکنان و خریداران به خطر ممکن است.

دومینیک واتکینز رئیس خرده فروشی و مواد غذایی در قانون شرکت DWF می گوید: دولت هدایت “در مورد به عنوان روشن به عنوان آن می شود” و “به این معنا نیست برای خرید اختیاری خرید مجاز هستند”.

“ما نباید برای خرید غیر ضروری محصولات مانند یک مبل جدید و یا گل باغ.

“اما آن را به رسمیت شناخته شده است که وجود خواهد داشت چیزهایی که نیاز به تثبیت در اطراف خانه در طول این زمان و در نتیجه فروشگاه نیاز به در دسترس به ارائه آن کالا و به همین دلیل است که صفحه اصلی و فروشگاه های سخت افزاری مجاز به باز کردن.

“مگر در مواردی که کالاهای ضروری برای نگهداری, تعمیر و نگهداری و یا تابع از خانه و سپس مردم باید در تلاش به آنها را خرید.”

او گفت: وجود بیش از یک منطقه خاکستری در اطراف آنچه مردم خریداری شده در حالی که آنها نیز برای خرید اقلام ضروری.

“اگر آنها را در سوپر مارکت و یا فروشگاه DIY به وضوح آن را نیز به فروش می رساند موارد غیر ضروری و هنگامی که شما وجود دارد که هیچ قانونی دلیل که چرا شما نمی توانید آنها را خرید.”

دولت گفت coronavirus محدودیت ارشاد “به طور مداوم تحت بررسی”.

آن گفت: این قوانین وجود داشت که در اطراف مغازه ها بود در مورد “بسته شدن برخی از خرده فروشی محل – در مورد محصولات است که کسب و کار می تواند یا نمی تواند به فروش برساند”.

آن اضافه شده است: “آن باقی مانده است یک تصمیم فردی برای مغازه انتخاب کنید که محصولات آنها در بورس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de