Coronavirus: ‘اشتباهات جدی’ ساخته می گوید Starmer


عدم ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم و تاخیر بیش تست شده اند “اشتباهات جدی” در مقابله با کروناویروس جدید کار رهبر گفته است.

آقا Keir Starmer گفت: در مقاله ای در روز شنبه بار است که وزرا در زمان بیش از حد طولانی به توضیح دهد که چرا آنها “تا کنون” در تست.

او همچنین خواستار “ملی واکسن برنامه” در برابر ویروس.

و او گفت: وزرا باید در انتشار یک “استراتژی خروج” برای پایان دادن به مستند.

57 ساله و قاطعانه برنده این مسابقه به موفقیت جرمی Corbyn در شنبه شکست لیزا Nandy و ربکا طولانی بیلی در یک رای گیری از اعضای حزب و هواداران است.

نوشتن در کاغذ آقا Keir گفت: “حزب کارگر من منجر خواهد شد و ما کمی به ارائه راه حل.

“اما ما نیز صحبت می کنند برای کسانی که نادیده گرفته شده اند و جایی که ما می بینیم اشتباهات ما بر اساس وظیفه به افشای آنها را به اطمینان حاصل شود که آنها در حال تصحیح به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

با داشتن دولت وعده آن را به طور چشمگیری افزایش coronavirus تست به 100,000 یک روز به پایان ماه آقا Keir گفت: “وضوح بیشتر” بیش از تست “باید هر چه زودتر”.

“در حال حاضر تمرکز باید در ساخت مطمئن شوید که وعده 100,000 آزمون تحویل داده است و این که این آزمون به کسانی که آنها را بیشتر نیاز دارید از جمله خط مقدم ما کارکنان بیمه خدمات درمانی,” او اضافه شده است.

او همچنین گفت که بریتانیا در حال حاضر نیاز به آماده شدن برای “محافظت از کل جمعیت” از coronavirus به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن در دسترس می شود.

“این بدان معناست که ساختمان واکسیناسیون مراکز در شهرها و شهرستانها در سراسر کشور کار با رهبران جهان برای تضمین عرضه جهانی و حصول اطمینان از کلید کارگران و آسیب پذیر در مقابل صف,” او گفت:.

دولت باید گوش دادن به خط مقدم بیمه خدمات درمانی و مراقبت از کارگران در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی او ادامه داد.

“ما شنیده ام بیش از حد داستان های بسیاری از کارکنان قادر به دریافت تجهیزات آنها نیاز به آنها را امن نگه دارید و یا به اندازه کافی برای مراقبت از بیماران مبتلا به” آقا Keir گفت.

وزرا نیز باید مجموعه ای از زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است برداشته شود و طرح خود را برای بهبود اقتصادی برای محافظت از سخت ترین ضربه او گفت:.

آقا Keir توصیف coronavirus به عنوان یک “اورژانس ملی” و یک “جهانی اضطراری”.

او گفت که او می خواهد به “دولت موفق” در شکست آن است که تحت رهبری او کار را فراهم خواهد کرد “قوی و موثر و مسئول مخالف”.

او افزود که نمی خواهد معنی “نمره امتیاز سیاسی یا مخالف به خاطر مخالفت با” اما “به چالش کشیدن دولت و پرسیدن سوالات دشوار زمانی که لازم است”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

آقا Keir خطاب به نخست وزیر بوریس جانسون پس از پیروزی او و موافقت برای دیدار هفته آینده به بحث در مورد کوروناویروس بحران است.

وکیل که شد یک نماینده در سال 2015 کسب و کار رهبری مسابقه در دور اول رای گیری با بیش از 50 درصد از آراء بازیگران.

در ضمن سایه وزیر آموزش و پرورش آنجلا Rayner انتخاب شده است معاون رهبر جایگزین تام واتسون که ایستاده بود و به عنوان یک MP قبل از انتخابات.

در یک پیام ویدئویی منتشر شده توسط حزب کارگر آقا Keir وعده داده شده به کار سازنده در مخالفت و گفت که امیدوار است کار “هنگامی که زمان می آید می تواند در خدمت کشور ما دوباره در دولت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im