Coronavirus: اسکاتلند مدارس با هدف بازگشایی تمام وقت در ماه اوت

اسکاتلندی مدارس با هدف بازگشایی تمام وقت با هیچ جسمی در فاصله اوت اگر coronavirus همچنان به سرکوب جان Swinney گفته است.

مدارس آماده شده بود برای بازگشت با یک “مخلوط” مدل چهره به چهره آموزش و در خانه یادگیری است.

اما وزیر آموزش و پرورش گفت: “پیشرفت قابل توجهی” تا به حال ساخته شده است در کنترل گسترش ویروس.

آقای Swinney گفت: وزرای شد و در حال حاضر آماده برای تمام مدارس به باز کردن تمام وقت در ماه اوت است.

او قبلا هدفمند داشتن دانش آموزان صرف حداقل نیمی از زمان خود را از نظر جسمی در کلاس درس منجر به نگرانی ها از پدر و مادر است.

احزاب مخالف گفت: این حرکت یک “u-turn” و “climbdown” که مجبور شده بودند که با فشار افکار عمومی.

و اتحادیه کارفرمایان گفت: از دیگر اقدامات خواهد نیاز به در محل قرار داده برای حفظ کارکنان و دانش آموزان امن مانند استفاده از پوشش صورت و روال تست معلمان است.

مدارس مواجه شده اند مشکل در کار کردن چگونه به دانش آموزان در ماه اوت در حالی که حفظ زمان 2m (6ft 6in) فیزیکی فاصله حکومت منجر به مخلوط یادگیری برنامه.

اولین وزیر Nicola Sturgeon دستور داده است تا مقامات به نقد و بررسی این که آیا فاصله گرفتن حکومت می تواند آرام در برخی از شرایط. ایرلند شمالی است به استفاده از یک 1m قانون برای دانش آموزان مدرسه در حالی که انگلستان را به یک حرکت “یک متر به علاوه” حکومت از 4 جولای.

آقای Swinney گفت: حاوی برنامه آموزشی بود “لازم” طرح احتمالی کشیده شده تا زمانی که چشم انداز بود “تلخ” – اما “این تصویر به نظر می رسد بیشتر مثبت” در حال حاضر.

او گفت: “زمانی که ما آماده برنامه های ما پشت مه من رک و پوست کنده نمی توانست تصور ما را ساخته اند و به پیشرفت های زیادی در سرکوب ویروس به عنوان ما.

“این است که این چشم انداز مثبت است که اجازه می دهد تا دولت اسکاتلند برای ایجاد این تغییر در برنامه ریزی برای مدارس.”

“من نیاز به در نظر بگیرید ترک کار زیر حاوی آموزش’

مصاحبه پوست قهوه ای از ادینبورگ “به طرز باور نکردنی رها” است که دولت اسکاتلند در حال حاضر برنامه ریزی برای تمام مدارس تمام وقت از ماه اوت است.

او دارای پنج فرزند دو نفر از آنها نارساخوان و او تا به حال به آنها بسیاری از پشتیبانی آنلاین یادگیری بیش از حد بود برای آنها.

او گفت BBC Scotland: “من نیاز به در نظر گرفتن استعفا از کار تحت حاوی یادگیری به عنوان با پنج تا بچه ها آنها را در مدرسه و در زمان های مختلف. من احساس عاشقانه به اندازه کافی در مورد آن به مبارزه برای همه اسکاتلند کودکان نه فقط خود من است.

“من باور نمی کنم علم را توجیه می کند “حاوی یادگیری” و یا اجتماعی فاصله میان کودکان است. من فکر می کنم این ممکن است مناسب برای معلمان باقی می ماند اجتماعی فاصله گرفته در حالی که اجازه دادن به کودکان برای ارتباط برقرار کردن به طور معمول.

“قلب من شکستن تنها برای کودکان و پدر و مادر از نیازهای ویژه کودکان و نوجوانان و همچنین بسیاری از خانواده های آسیب پذیر برای آنها این است هل دادن آنها را بر روی لبه.”

آقای Swinney گفت: تمام وقت تحصیل برای همه دانش آموزان بود: “هدف دولت این است که در حال حاضر کار به سمت” با هیچ جسمی فاصله قوانین به اجرا در کلاس های درس.

با این حال او تاکید کرد که این صرفا مشروط بر Covid-19 ادامه به سرکوب و “دقیق” اقدامات ایمنی که در محل قرار داده برای کارکنان و دانش آموزان است.

و او گفت: که حاوی یادگیری هنوز هم ممکن است اجرا شود اگر عفونت افزایش نرخ دوباره هشدار داد که “هیچ یقین با این ویروس”.

وزیر آموزش و پرورش همچنین اعلام کرد اضافی £100 متر از بودجه بیش از دو سال برای کمک به کودکان به مدرسه بازگشت و “بازیابی هر گونه زمین را از دست داد”.

و او گفت: £30m می توان بر روی لپ تاپ برای 70,000 محروم ترین دانش آموزان نگرانی در مورد تاثیر صفحه اصلی آموزش در دستیابی شکاف.

فقط یکشنبه گذشته جان Swinney گفت که “بعید است” مدارس را بازگشت به حالت عادی در سال تحصیلی آینده.

او گفته است MSPs که آنها می تواند به حالت عادی بازگشت – یا چیزی به مراتب بیشتر شبیه به آن بدون فاصله در ظرف هفت هفته.

بنابراین در کمی بیش از یک هفته شده است وجود دارد یک تغییر قابل توجه از رویه از دولت است.

آن را قطعا فعال با پیشرفت در سرکوب coronavirus اما یک عامل کلیدی نیز شده اند به طور فزاینده ای آوازی نگرانی های پدر و مادر – که در طول همان هفته بود, دریافت نامه از مدارس تأکید بر واقعیت از “حاوی” آموزش مدل.

اما برای همه مخالفان صحبت از u-turns و climbdowns چه کسانی که پدر و مادر خواهد شد و در نهایت در مورد مراقبت از آن چیزی است که در واقع تحویل در کلاس های درس آمده اوت.

اگر آقای Swinney دید از بازگشت به اوضاع عادی می تواند تحویل سیاست در اطراف آن ممکن است تا حد زیادی به فراموشی سپرده شود.

شورای چتر بدن Cosla گفت: در این بیانیه از آقای Swinney بود “یک تغییر قابل توجهی در جهت”.

سخنگوی استفان McCabe گفت: مقامات محلی خواهد “همکاری با دولت اسکاتلند اتحادیه های کارگری و پدر و مادر سازمانها و کودکان و افراد جوان نمایندگان به در نظر گرفتن مفاهیم و نکات کامل در زمان بازگشت برای دانش آموزان در ماه اوت”.

EIS اتحادیه گفت: “مقدار زیادی از کار در سطح مدرسه در حال حاضر به برنامه ریزی برای یادگیری تلفیقی مدل” و که وجود دارد که نیاز به “زمان برای تنظیم برنامه و انجام تجدید ارزیابی ریسک”.

دبیر لری فلاناگان گفت وجود دارد نیاز به “مناسب mitigations” برای حفاظت از کارکنان و دانش آموزان مانند استفاده از پوشش صورت, “فعال” تست معلمان و فیزیکی فاصله بین دانش آموزان و کارکنان.

در حالی که احزاب مخالف به طور گسترده استقبال از حرکت آنها در انتقاد از دولت را از دست داده و این مسئله است.

اخیرا در ژوئن 14, آقای Swinney گفته بود که “بعید است” که از مدارس می تواند به حالت عادی بازگشت در سال تحصیلی جاری نشان می دهد که 2021 آزمون رژیم غذایی ممکن است نیاز به عقب رانده شود.

اسکاتلند محافظه کاران گفت: “screeching u-نوبه خود” مجبور شده بودند در این دولت توسط “بی امان مبارزه از همه محله” و “فوران خشم از پدر و مادر”.

سخنگوی آموزش و پرورش جیمی گرین گفت: “حقیقت تلخ این است که تا به حال حوادث اخیر را در معرض چیزی جز تکمیل خلاء رهبری در رسیدگی به این موضوع است.”

ترجمه متهم آقای Swinney از “مادر و پدر از همه وزرا صعود فراز” با آموزش و پرورش سخنگوی Iain خاکستری گفت: دولت در حال تولید “کاملا طرح جدید در آخرین لحظه ممکن است”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de