Coronavirus: اسکاتلند آغاز می شود و به سهولت از مستند

مردم از دو خانواده در حال حاضر می توانید ملاقات در اسکاتلند به عنوان 66 روز کامل مستند به پایان می رسد.

این جلسات را در خارج از منزل و مردم باید باقی می ماند دو متر از هم جدا.

اولین وزیر Nicola Sturgeon اعلام کرد این تغییرات در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از یک چهار فاز “نقشه مسیر” نسبت به بازگشایی جامعه است.

اما Ms ماهیان خاویاری از مردم خواست تا “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” به عنوان ویروس هنوز ناپدید شد.

اسکاتلند شده است در مستند پس از 23 مارس و انجام تغییرات عمده به محدودیت های زمانی که آنها اعلام کرد برای انگلستان در اوایل این ماه.

اولین وزیر وجود دارد گفت: در حال حاضر شده بود یک “پایدار و بی تردید” روند رو به پایین در گسترش این ویروس بیش از یک شماره از هفته, به معنی تغییرات در حال حاضر می تواند ساخته شده است.

اما او هشدار داد که “ما را محدود به اتاق را برای مانور” و “نیاز به تعادل حق”.

چه می توانید انجام دهید در اسکاتلند?

یک خانواده می تواند در حال حاضر ملاقات با خانواده دیگر – به عنوان طولانی به عنوان آنها در خارج از مناطق مانند یک پارک یا باغ خصوصی.

مردم نیز قادر خواهد بود به بازی بعضی از ورزش ها و شوراها با توجه به بازگشایی خود را به مراکز بازیافت.

حمام آفتاب در پارک ها و مناطق باز خواهد شد و همچنین اجازه داده می شود به عنوان مسافرت و محلی برای تفریح و سرگرمی – هر چند دولت اسکاتلند را “مشاوره قوی” است و آنها نباید بیشتر از پنج مایل (8 کیلومتر).

ترین کار در فضای باز است که در انتظار قرار داده می تواند از سر باغ مراکز می تواند باز کردن و آماده سازی سایت می توانید شروع در صنعت ساخت و ساز.

از دوشنبه, معلمان و کارکنان دیگر خواهد بود قادر به بازگشت به مدارس برای آماده شدن برای re-opening – اگر چه بیشتر دانش آموزان نمی خواهد بازگشت تا 11 اوت.

برخی از اوقات فراغت در فضای فعالیت های فیزیکی که در آن فاصله می تواند نگهداری می شود همچنین در حال حاضر مجاز – از جمله گلف و تنیس و کاسه و ماهیگیری.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر در انگلستان ؟

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد کاهش محدودیت در انگلستان در اوایل ممکن است و تغییرات بیشتر اعلام شد و در روز پنج شنبه شب.

از شنبه گروه تا شش نفر خواهد بود قادر به پاسخگویی به خارج در انگلستان است.

مردم می توانند ملاقات در باغ های خصوصی و فضاهای باز ارائه شده آنها نگه داشتن دو متر از هم جدا.

در ولزمی رود که مردم از دو خانواده اجازه خواهد داشت برای دیدار خارج از منزل, از هفته آینده است.

هر گونه تغییرات خواهد شد به اجرا در آمده است و تا روز دوشنبه بی بی سی ولز می داند.

در ایرلند شمالی, “گروه چهار تا شش افرادی که به اشتراک گذاشتن یک خانواده را برآورده می تواند در خارج از منزل نگهداری اجتماعی فاصله”.

  • بیشتر بخوانید درباره تفاوت ها در سراسر انگلستان

اگر چه من محافظ?

این تغییرات نه تغییر شرایط از کسانی که در “محافظ” گروه کسانی که بیشتر در معرض این ویروس.

Ms ماهیان خاویاری گفت که او متوجه این امر می تواند “سخت” برای آنها و گفت: وزرا در تلاش بودند “به حرکت به کمتر از یک پتو رویکرد”.

او گفت: “من می خواهم شما بدانید که امروز شما را فراموش نشده است و شما در یک بخش مرکزی از تفکر ما به عنوان ما در نظر بگیرید که چگونه ما حرکت رو به جلو است.”

این است که ویروس هنوز در اسکاتلند?

دولت اسکاتلند تخمین می زند که بین وجود دارد 10,000 25,000 عفونی مردم در اسکاتلند – پایین از بالا برآورد 35,000 در 8 مارس.

اما وزیران نیز بر این باورند که Covid-19 در حال گسترش است بسیار آهسته تر در حال حاضر نسبت به چند هفته پیش است.

آمار و ارقام از بهداشت عمومی اسکاتلند (PHS) نشان می دهد که تعدادی از عفونت های جدید شده است به طور پیوسته رو به کاهش از اواسط ماه آوریل است.

جدید تایید موارد Covid-19

با تمام اقدامات تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس است و همچنین پایین رفتن.

PHS داده ها نشان می دهد روشن کاهش در مرگ و میر پس از تست مثبت برای Covid-19 و سوابق ملی اسکاتلند آمار نشان می دهد یک الگوی مشابه در مواردی که Covid-19 ذکر شده است در گواهی فوت

تعداد مرگ و میر بیش از حد بالاتر از میانگین پنج ساله نیز کاهش هر هفته پس از یک اوج در اوایل ماه آوریل.

مرگ و میر بیش از حد

  • کروناویروس در اسکاتلند: چگونه بسیاری از موارد وجود دارد ؟
  • کروناویروس در اسکاتلند: کسی که در حال مرگ است و از کجا ؟

Ms اسکاتلند هشدار داده است در برابر تبدیل شدن راضی حتی اگر محدودیت شروع به سهولت و گفت: “این ویروس هنوز وجود دارد – مستند است که کمی تغییر یافته است, اما آن نشده است.”

اما اولین وزیر گفت BBC Scotland گزارش اسکاتلند که او امیدوار است برای دیدار با خانواده در تعطیلات آخر هفته.

“مانند هر کس دیگری از آن خواهد شد واقعا دشوار است به من در آغوش پدر و مادر, اما من می دانم این است که برای حفاظت از خود,” او گفت:.

“من یک معضل به خاطر من مادر و پدر و خواهر و خواهرزاده و برادرزاده زندگی نمی کنند بیش از حد دور از هم, بنابراین من می خواهم به را انتخاب کنید یکی بیش از دیگری است.

“بدون شک من گرفتن لابی با هر دو آنها را و اگر این چنین نیست پس از آن که خواهد بود یک پیام وجود دارد برای من. شاید آنها را انتخاب کنید برای دیدن هر یک از دیگر به جای من بیش از آخر هفته – چه کسی می داند.”

نقشه مسیر برای کاهش مستند

دولت اسکاتلند به شناسایی چهار مرحله برای کاهش محدودیت ها:

فاز 1: ویروس هنوز موجود است اما موارد در حال سقوط است. از 28 مه شما باید قادر به دیدار یکی دیگر از خانواده در خارج از در کوچک و اعداد. آفتاب مجاز است همراه با برخی از فعالیت های در فضای باز مانند گلف و ماهیگیری. باغ و مراکز درایو-از طریق takeaways می تواند بازگشایی, برخی, هوای آزاد کار می توانید رزومه و childminding خدمات می توانید شروع.

فاز 2: ویروس کنترل می شود. شما می توانید دیدار با گروه های بزرگتر در خارج از منزل و دیدار با خانواده دیگر در داخل خانه. ساخت و ساز کارخانه و انبار و آزمایشگاه ها و مغازه های کوچک می تواند سر کار. زمین های بازی و ورزشی دادگاه می تواند بازگشایی و حرفه ای ورزش می تواند شروع دوباره.

فاز 3: ویروس سرکوب شده است. شما می توانید دیدار با مردم از بیش از یک خانواده در داخل خانه. غیر ضروری دفاتر خواهد بازگشایی همراه با سالن های ورزشی, موزه ها, کتابخانه ها, سینما, بزرگتر, مغازه ها, میخانه ها, رستوران ها, آرایشگری و دندانپزشکان. حوادث زندگی می کنند می تواند با محدود شماره و فیزیکی محدودیت فاصله. مدارس باید بازگشایی از 11 اوت.

فاز 4: ویروس دیگر یک تهدید قابل توجهی. دانشگاه و محیط های دانشگاهی می تواند بازگشایی کامل تجمع جرم مجاز است. تمام محل های کار باز کردن و حمل و نقل عمومی است که در ظرفیت کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de