Coronavirus: دانشمندان می گویند انگلستان ویروس استراتژی ‘خطر زندگی’

صدها نفر از دانشمندان نوشته اند به دولت ترغیب آنها به معرفی اقدامات سخت تر برای مقابله با گسترش Covid-19.

در نامه ای سرگشاده گروهی از 229 دانشمندان از دانشگاه های انگلستان می گویند دولت فعلی رویکرد قرار داده خواهد شد بیمه خدمات درمانی تحت استرس اضافی و “خطر بسیاری از زندگی بیشتر از لازم است”.

امضا کنندگان همچنین با انتقاد از دیدگاه های ساخته شده توسط Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی درباره مدیریت گسترش عفونت به جمعیت ایمنی بدن.

این دانشمندان همچنین در مورد دولت که مردم را تبدیل به بانک مرکزی با محدودیت اگر آنها تحمیل بیش از حد به زودی.

نامه منتشر شد بعد از آن اعلام شد 10 بیشتر مردم در انگلستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن تعداد کل مرگ و میر به 21.

آقا پاتریک و انگلستان ارشد پزشکی مشاور پروفسور کریس Ersin می گویند که آنها خواهد شد به زودی انتشار مدل های کامپیوتر است که در آن استراتژی خود را بر اساس است.

بریتانیا رویکرد برای مقابله با کروناویروس همه گیر شده است در تضاد کامل با دیگر کشورها است. کل ایتالیا شده است در مستند از جمعه در حالی که لهستان است که مجموعه ای به بستن مرزهای خود را برای دو هفته.

روز شنبه دولت فرانسه دستور بسته شدن تمام غیر ضروری در مکان های عمومی از نیمه شب (23:00 به وقت تهران روز شنبه).

و اسپانیا آماده است برای اعلام 15 روز ملی مستند روز دوشنبه برای مبارزه با ویروس

اقدامات ‘کافی’

در نامه سرگشاده گروهی از دانشمندان استدلال می کنند که قوی تر “اجتماعی فاصله اقدامات” خواهد “به طور چشمگیری” کاهش نرخ رشد این بیماری در انگلستان و خواهد یدکی “هزاران نفر از زندگی”.

این گروه گفت: در حال حاضر اقدامات “کافی” و “اضافی و بیشتر اقدامات محدود کننده باید فورا” به عنوان اتفاق می افتد در کشورهای دیگر است.

روز جمعه آقا پاتریک پیشنهاد مدیر عامل گسترش این بیماری به طوری که جمعیت برخی از دستاوردهای ایمنی به بیماری شد بخشی از استراتژی دولت.

این ایده شناخته شده به عنوان “گله ایمنی” به معنی در معرض خطر افراد محافظت از عفونت زیرا آنها احاطه شده توسط افرادی که مقاوم به این بیماری است.

خشن برآوردها نشان می دهد که گله ایمنی به Covid-19 خواهد بود رسیده که حدود 60% از جمعیت است و تا به حال این بیماری است.

اما در نامه سرگشاده دانشمندان گفت: “رفتن برای ‘گله ایمنی’ در این نقطه به نظر نمی رسد یک گزینه قابل دوام است.”

‘بی بند و مداخله نگرش’

عمده حرکت نزولی از گله ایمنی با توجه به بیرمنگام دانشگاه پروفسور Willem van Schaik است که این به این معنی است که در انگلستان به تنهایی حداقل 36 میلیون نفر نیاز به آلوده می شود و بهبود می یابند.

“آن است که تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی آنچه که معنی در نظر انسان اما ما محافظه کارانه به دنبال ده ها هزار نفر از مرگ و میر و احتمالا در صدها هزار نفر از مرگ و میر,” او گفت:.

“تنها راه برای این کار خواهد بود به گسترش این میلیون ها نفر از موارد بیش از یک دوره نسبتا طولانی از زمان به طوری که بیمه خدمات درمانی را دریافت نمی کند غرق شده است.”

پروفسور van Schaik اشاره کرد که انگلستان تنها کشور در اروپا است که پس از آنچه او به عنوان خود را “بی بند و مداخله نگرش به ویروس”.

در یک نامه جداگانه به دولت بیش از 200 رفتاری دانشمندان مورد سوال دولت استدلال کند که شروع اقدامات سخت تر بیش از حد به زودی می تواند به مردم نه چسبیدن به آنها را فقط در نقطه است که این بیماری همه گیر است که در ارتفاع آن.

“در حالی که ما به طور کامل حمایت از یک رویکرد مبتنی بر شواهد به سیاست است که تساوی در علوم رفتاری ما قانع نشده است که به اندازه کافی شناخته شده است در مورد ‘رفتاری خستگی و یا تا چه حد این بینش درخواست به زمان شرایط استثنایی” نامه گفت.

“چنین شواهد لازم است اگر ما به پایه بالا-خطر بهداشت عمومی استراتژی در آن است.”

“در واقع به نظر می رسد احتمال وجود دارد که حتی کسانی که ضروری رفتار تغییراتی که در حال حاضر مورد نیاز (به عنوان مثال شستن دست ها) را دریافت خواهد کرد به مراتب بیشتر جذب فوری تر این وضعیت است که تصور می شود. حمل به صورت عادی برای تا زمانی که ممکن است رهبری که فوریت” به آن اضافه شده است.

دانشمندان گفت: “رادیکال رفتار تغییر” می تواند “بسیار بهتر” اثر و می تواند “صرفه جویی در تعداد بسیار زیادی از زندگی”.

“تجربه در چین و کره جنوبی به اندازه کافی تشویق به نشان می دهد که این امکان حداقل باید تلاش” به آن اضافه شده است.

حرف دوم نام دولت به تجدید نظر در مواضع خود در “رفتاری خستگی” و به اشتراک گذاری این شواهد که در آن بر اساس این موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im