Coronavirus: مدارس تعطیل دهید امتحانات وضوح تماس


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مدارس و دانشگاه ها خواستار فوری وضوح از دولت پس از اعلام این خبر که GSCEs و سطوح در انگلستان و ولز لغو خواهد شد در میان coronavirus بحران است.

مدارس در انگلستان خواهد شد درهای خود را در روز جمعه به جز آسیب پذیر دانش آموزان و یا کودکان از کلید کارگران است.

دانشگاه های انگلستان گفت: دانش آموزان باید نه از دست دادن فرصت برای رفتن به دانشگاه در این سال به دلیل حرکت می کند.

دولت می گوید برنامه وجود دارد برای اطمینان از کودکان دریافت مدارک.

آن را می آید به انگلستان تلفات افزایش 33 به 104 روز چهارشنبه.

اعلام تعطیلی مدارس در انگلستان در سه شنبه وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: نمایندگان مجلس مقامات مشغول به کار بودند با آزمون تخته “را به اطمینان حاصل شود که کودکان دریافت مدارک آنها نیاز دارید”.

اسکاتلند و ولز در اوایل گفت: مدارس خواهد دید از جمعه در حالی که مدارس در ایرلند شمالی خواهد شد به دانش آموزان امروز و به کارکنان در 23 مارس.

این سال تحصیلی را در امتحانات بودند که با توجه به محل در ماه مه و ژوئن را پیش بروید در انگلستان و ولز است. تصمیم گیری با توجه به ساخته شده است در اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

مدارس حمایت از کلید کارگران کودکان خواهد بود انتظار می رود برای باز باقی می ماند در طول تعطیلات عید پاک در حالی که مقامات در نظر دارند که طبقه بندی شده تحت این رده است.

کارکنان و دانش آموزان ممکن است نیاز به کار و یا حضور در مدارس به غیر از خود را.

کودکان مدارس خصوصی و ششم نیز گفت: به دنبال این راهنمایی برای بستن.

مدرسه بسته شدن چیزی است که مقامات بهداشت مشاوره به دولت شده اند به طور مداوم در مورد خواسته.

موضع خود را بوده است که در حالی که آن را سرکوب می کنند اوج – 15% کاهش قرار داده شده است به برخی از به دست آوردن خواهد بود جبران واقعیت این کودکان هنوز هم مخلوط خارج از مدرسه. پدر و مادر از جمله سلامت کارگران ممکن است به زمان کار و یا پدربزرگ و مادربزرگ – یکی از گروه های آسیب پذیر آنها در حال تلاش برای محافظت از – ممکن است به بعد از آنها نگاه کنید.

چه تر است, کودکان گروه سنی حداقل به احتمال زیاد به دریافت علائم شدید – تنها 0.2 درصد از موارد در نهایت در بیمارستان است.

در پایان آن بدون شک پایین آمده به دو عامل.

آن را فقط ممکن است به اندازه کافی برای اطمینان از بیمه خدمات درمانی است نه ضعف – پیشنهاد جدید مدل سازی توسط امپریال کالج لندن منتشر شده در روز دوشنبه.

ثانیا نکات – افزایش تعداد معلمان و کودکان در داشتن برای منزوی کردن در خانه و کلاس ها و امتحانات خواهد بود به طور جدی مختل در ماه های آینده صرف نظر از آنچه انجام شد.

  • آنچه انگلستان را طرح و آنچه که می تواند در آینده اتفاق می افتد ؟

Alistair جارویس اجرایی از دانشگاه های انگلستان گفت: بخش بود و هنوز هم در حال انتظار برای کسب اطلاعات بیشتر در آزمون لغو و آن را متعهد به همکاری با دولت و رهبران مدرسه و امتحان رگولاتور در “عملی مفاهیم” حرکت می کند.

او افزود که بدن امید وجود دارد خواهد بود “شفافیت” به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تصمیم به بستن مدارس شد و مورد استقبال معلمان اما بسیاری از اتحادیه های کارگری به نام برای جزئیات بیشتر از دولت است.

Paul Whiteman, دبیر انجمن ملی معلمان سر گفت: وجود دارد بسیاری از مسائل پیچیده به آدرس” و “ما بیشتر از پاسخ به سوالات در لحظه”.

پدر و مادر در تماس با بی بی سی ابراز نگرانی خود را که پیش بینی نمرات ممکن است مورد استفاده برای نتایج GCSE و A-level اگر دانش آموزان نمی نشستن امتحانات.

تنها پدر و مادر و کسانی که خود اشتغالی نیز نگران مقابله.

ویکتوریا در بلفاست گفت: “من خود اشتغالی از دوقلوها. من صفر پشتیبانی می کند.

“در حال حاضر من مجبور به ماندن در خانه و مراقبت از کودکان. از کجا می خواهد پول از آمده است؟”

تجزیه و تحلیل

توسط هانا Richardson, آموزش و پرورش, خبرنگار

آن را اعلام دولت نمی خواهید مطمئن – بستن مدارس به طور نامحدود.

اما به عنوان ویروس گسترش چنگال خود بیشتر به جوامع آن را اجتناب ناپذیر تبدیل شد.

سر و معلمان فقط به عنوان در معرض خطر به عنوان هر کس دیگری و به عنوان بیشتر و بیشتر کارکنان به نام بیمار – افزایش تعداد مدارس آغاز شده به سقوط مانند دومینو تحت وزن از این بیماری همه گیر.

اگر چه این تصمیم به یقین در حال حاضر درهای بسته خواهد بود – حتی بیشتر وجود دارد عدم اطمینان به آینده.

چه مدت طول خواهد آنها باقی می ماند بسته ؟ چگونه دانش آموزان را در مقابله با یادگیری از خانه ؟ که پس از آن آنها است ؟

و چگونه خواهد شد, مدارس, مدیریت در نقش جدید خود به عنوان کشور مربوط به فرزندان کلید کارگران ؟

در ضمن حمل و نقل لندن (TfL) اعلام کرد که تا 40 ایستگاه زیرزمینی خواهد بود بسته در روز پنج شنبه و کاهش خدمات را از جمعه.

شهردار لندن صادق خان گفت: لندن باید اجتناب از استفاده از شبکه حمل و نقل “مگر اینکه مطلقا لازم است” اما آن باز خواهد ماند و به کمک خط مقدم سلامت کارگران است.

آن را به عنوان نخست وزیر گفت که او نمی خواهد رد اعمال محدودیت بیشتر در پایتخت که در آن ویروس در حال گسترش سریع تر از دیگر بخش هایی از انگلستان است.

ارتش نیز در حال آماده شدن برای ارائه پشتیبانی در گیر با تعدادی از سربازان در حالت اوج آمادگی به دو برابر افزایش به 20 ، 000 و ذخایر قرار می گیرد در حالت آماده به کار برای حمایت از خدمات عمومی جدید در “Covid پشتیبانی نیروی”.

وزارت دفاع است و همچنین برنامه ریزی برای قرار دادن 150 پرسنل نظامی به آموزش رانندگی تانکر اکسیژن در سراسر کشور برای حمایت از بیمه خدمات درمانی.

بعد از آن در روز جمعه اضطراری قوانین معرفی خواهد شد در مجلس برای ارائه قدرت های جدید برای مقابله با شیوع.

گسترده لایحه شامل مقررات برای کنترل مرز, راه های تقویت بیمه خدمات درمانی نیروی کار و ساخت آن را آسان تر برای ثبت نام یک مرگ.

دولت می گوید این اقدامات موجود در Coronavirus لایحه متناسب باشد تنها مورد استفاده قرار گیرد زمانی که لازم است و باید در یک زمان محدود از دو سال است.

اما کار خواستار یک تازه رای در این قانون هر شش ماه – در توصیف این برنامه به عنوان “گسترده”.

روز دوشنبه نخست وزیر اعلام کرد یک سری از اقدامات کلیدی برای هدف قرار دادن تعدادی از coronavirus موارد علمی پس از مدلسازی نشان داد که انگلستان بود البته برای یک “فاجعه بار بیماری همه گیر”.

بوریس جانسون گفت: پس از آن تصمیم به بستن مدارس لازم بود بیشتر به سرعت گسترش ویروس.

موارد تایید شده در انگلستان افزایش یافت به 2,626 روز چهارشنبه از 1,950 در روز سه شنبه.

شده اند وجود دارد 56,221 آزمایشات انجام شده در انگلستان برای Covid-19. دولت می گوید که قصد دارد به بیش از دو برابر تعداد آزمایشات انجام شده در انگلستان به 25000 در روز است.

در همین حال کشورهای آسیایی از جمله کره جنوبی و چین و سنگاپور در حال مواجهه با موج دوم ویروس توسط مردم موجب واردات آن از خارج از کشور.

چین که در آن ویروس اولین ظهور, گزارش جدید موارد داخلی روز پنج شنبه برای اولین بار پس از آن شروع به ضبط اعداد در ماه ژانویه است. این گزارش 34 مورد جدید در میان مردم به تازگی به چین است.


اگر شما تحت تاثیر این تعطیلی برنامه ریزی شده شما می توانید به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de