Coronavirus: مدارس سرمایه گذاری لستر سنبله و تست افزایش

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس شیوع این صبح روز دوشنبه. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در 18:00 BST.

1. مدارس سرمایه گذاری

بسیاری از کانون در این هفته خواهد بود در نظر دارد برای انگلستان پست-مستند بهبود اقتصادی. به عنوان بخشی از این بودجه £1bn برای 50 عمده مدرسه پروژه های ساختمانی در انگلستان اعلام شده است با یک پوند بیشتر 560m برای تعمیرات به ساختمان های موجود. اتحادیه های کارگری به طور گسترده استقبال حرکت می کند اما هشدار داد که میلیاردها دلار بیشتر مورد نیاز خواهد بود به طور کامل رسیدگی به مشکلات مدارس صورت.

2. لستر سنبله

مقامات دولتی دیدار خواهد کرد لستر شهردار در صبح روز دوشنبه برای بحث در مورد چگونه به مقابله با افزایش موارد در این شهرستان است. بهداشت عمومی انگلستان می گوید: 866 تایید شده است در دو هفته گذشته. دبیر خانه تایید لستر رو می تواند محلی مستند – ما به بررسی آنچه که می تواند مانند نگاه. شهردار گفت: قدرت برای تحمیل یک در دسترس نیست. در ضمن نگاه ها در سطح عفونت در منطقه شما.

3. اسکاتلند برطرف مستند

از امروز مغازه در خیابان دسترسی و برخی از محل های کار مانند کارخانه را بازگشایی در اسکاتلند است. زمین بازی خواهد شد خوش آمدید, کودکان, دوباره, ریز مراسم عروسی و مدنی مشارکت می تواند در خارج از منزل و بازار مسکن می توانید راه اندازی مجدد. اسکاتلندی لیگ برتر تیم های فوتبال همچنین می توانید recommence غیر-تماس با آموزش. بیشتر محدودیت ها با توجه به برداشته شود بعد از این هفته – ادامه مطلب.

4. ویلز بازگشایی مدارس

دانش آموزان شروع به بازگشت به مدرسه در ولز در روز دوشنبه برای اولین بار از ماه مارس است. تعداد محدود خواهد بود و مجاز به بیش از سه یا چهار هفته به “چک در گرفتن و آماده سازی” برای سپتامبر. همه مدارس باید اجتماعی-فاصله محدودیت در محل.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

5. تست افزایش

تعداد تلفن همراه Covid-19 تست واحد در انگلستان بیش از دو برابر در طول هفته های آینده. ارتش در حال اختصاص داده شده به کارکنان بسیاری از امکانات به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از موج دوم از موارد. دولت به چالش کشیده شده است بیش از آن تست ظرفیت و اطلاعات داده شده در طول این بیماری همه گیر. مشاهده بیشتر در مورد چگونه سیستم کار می کند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه و دریافت آخرین از ما زندگی می کنند صفحه.

به علاوه وجود یک هشدار است که افرادی که پاییز به طور جدی بیمار مبتلا به کروناویروس در خطر ابتلا به PTSD. جزئیات بیشتر در مورد آن و در فرایند بازیابی به طور کلی.


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به [email protected]. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

  • بیمارستان ویژه: داستان انسان در پشت عناوین
  • جسی LINGARD را در خانه تمرین می تواند شما را نگه دارید تا ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de