Coronavirus: مدارس و کسب و کار می تواند محلی مستندات’

محلی مستندات می توانید ببینید مدارس و کسب و کار هدفمند در مناطق انگلستان است که “شعلهور” از coronavirus جوامع وزیر گفته است.

رابرت Jenrick گفت: محدودیت می تواند به معرفی در “سطح خرد” برای کنترل این ویروس به ویژه در جوامع است.

این اقدامات خواهد شد و بخشی از تست و ردیابی سیستم معرفی می شود در هفته آینده, او گفت:.

وزیر بهداشت مت Hancock خواهد به جزئیات بیشتری در مدت کوتاهی آقای Jenrick اضافه شده است.

آقای Hancock برای اولین بار ذکر “محلی مستندات” در روز سه شنبه coronavirus جلسه.

نخست وزیر بوریس جانسون خواهد بود سوال ارشد نمایندگان مجلس بعد میان ادامه داد: تماس های خود را بالا مشاور به استعفا.

بیش از 35 حزب محافظه نمایندگان مجلس را به نام دومینیک کامینگز را به ایستادگی کردن و یا اخراج می شود و پس از جزییات 260 مایل سفر به شهرستان دورهام در طول مستند به نور آمد.

آقای Jenrick گفت: دولت آزمون پیگیری و ردیابی سیستم را یک “محلی از عناصر” شناسایی و شعلهور شدن در مکان های خاص مانند بخش هایی از شهرها و مدارس و بیمارستان ها و محل های کار است.

“که ما را قادر می سازد و سپس به اقدام در آن محل خواهد شد که محدود کننده در افرادی که در زندگی و کار وجود دارد… اما به عنوان یک نتیجه است که ما را قادر به ارائه آزادی بیشتر به میلیون ها نفر از مردم دیگر در سراسر کشور ما را قادر به ادامه به سهولت مستند سهولت بازگشت به مدرسه به کار و فعالیت های روزانه است که ما همه می خواهم به عقب بر گردیم به” او به بی بی سی گفت.

تحت برنامه های دولت برای کاهش مستند محدودیت های مشترک امنیت زیستی مرکز را شناسایی تغییرات در میزان عفونت – با استفاده از تست های زیست محیطی و محل کار داده و توصیه ارشد پزشکی افسران.

به عنوان یک نتیجه مدارس کسب و کار و یا محل کار می تواند بسته در مناطقی که دیدن خوشه در عفونت نرخ, طرح دولت می گوید.

در اوایل این ماه آقای Jenrick گفت که این دولت “اولویت قوی” برای مستند اقدامات برداشته یکنواخت اما برخی از محدودیت ها می تواند دوباره به راه افتادند محلی در صورت لزوم.

اما او گفت: مداخلات محلی که به زودی می تواند در نظر گرفته شود هستند “کاملا متفاوت از ایجاد تغییرات عمده مستند اقدامات در یک بخش از کشور را در مقابل دیگری”.

آخرین آمار دولت نشان می دهد تعداد زیادی از مردم به مرگ با کروناویروس در انگلستان افزایش یافت 134 به 37,048 در روز سه شنبه.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با Covid-19 شده و به تدریج رو به کاهش از اوج بیش از عید پاک است.

این تصویر مختلف در سراسر بریتانیا در سازمان ملل و مناطق با شماره در حال سقوط سریع تر در برخی از مناطق بیش از دیگران است.

موارد در اصل متمرکز در لندن میدلندز و شمال غرب انگلستان است. اما ساوت ولز و بخش هایی از شمال غرب و شمال شرق نیز نسبت بالایی از موارد.

هفته گذشته آقای جانسون گفت: انگلیس باید یک “جهان-ضرب و شتم” آزمون پیگیری و ردیابی سیستم در محل از ماه ژوئن – با 25,000 تماس با ردیاب قادر به پیگیری از 10 ، 000 مورد جدید در روز.

اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را مجموعه ای از برنامه های خود را برای تست و ردیابی.

تماس با ردیابی یک سیستم استفاده می شود به سرعت گسترش بیماری های عفونی با شناسایی افراد بيمار شده اند در تماس با. یک روش ردیابی از طریق تلفن یا ایمیل در حالی که دیگری با استفاده از محل سکونت ردیابی نرم افزار تلفن همراه.

در تحولات دیگر:

  • آقای Jenrick تایید کرده است وجود خواهد داشت نه یک بررسی رسمی از مجازات دست به مهد کودک مربوط به سفر. آن را پس از وزیر بهداشت گفت: دولت در نگاه به این موضوع که در پاسخ به یک سوال از مردم در روز سه شنبه جلسه توجیهی روزانه
  • این خیریه اجرا می شود که ملی domestic abuse helpline گزارش 10 برابر افزایش بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود را در دو هفته گذشته
  • دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نظر می رسد به انجام بسیاری از کارهای خانه و مراقبت از کودکان در طول مستند بر اساس یک مطالعه جدید
  • تقاضا از شکارچیان خانه بازگشت و به عنوان محدودیت در این بخش برداشته شد در انگلستان – اما این روند ممکن است در کوتاه مدت, تحلیل نشان می دهد
  • CORONAVIRUS ویژه: نگاهی به پشت صحنه از بیمه خدمات درمانی
  • فرار با افراد عادی: این نشان می دهد هر کس صحبت کردن در مورد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de