Coronavirus می ترساند فنلاندی نظامی دور از مشترک ناتو و دکتری در نروژ

فنلاندی سربازان نمی خواهد شرکت در یک سرد پاسخ تمرین در نروژ بیش از coronavirus نگرانی. آموزش انتظار می رود به گرد هم آوردن برخی از 15,000 سربازان از 10 کشور اما این اعداد ممکن است کوچک شدن بیش از ویروس.

تصمیم به جست و خیز دریل اعلام شد فنلاندی ارتش در روز یکشنبه. کشور است که به طور رسمی از ناتو برای ارسال 400 سرباز برای شریک شدن در اتحاد است, جنگ بازی ها, به جای برنامه ریزی شده در شمال نروژ منطقه Troms برای مارس 9-19.

“مشارکت نیروهای مسلح در هوای سرد پاسخ تمرین انجام شده توسط نروژی نیروهای مسلح… لغو شده است با توجه به کروناویروس وضعیت” ارتش بیانیه می خواند.

همچنین در rt.com ایتالیایی ارتش رئیس ستاد آزمایش مثبت برای coronavirus

در اوایل این هفته, نروژ به نام پس از متحدان ناتو به طور کامل از صفحه نمایش های شرکت کننده در افغانستان coronavirus به منظور جلوگیری از بالقوه در مقیاس بزرگ شیوع. نظامی این کشور خود را, اما در حال حاضر آمار شده توسط ویروس مخوف – 1,300 پرسنل شده اند قرنطینه در Skjold پایه واقع در Troms منطقه پس از یک فرد آزمایش مثبت برای این ویروس در روز پنج شنبه. پرسنل پایگاه در حال انتظار به جست و خیز سرد پاسخ دریل به عنوان به خوبی.

از پرسنل نظامی ایالات متحده در اروپا که قرار است برای شرکت در این دریل تحت تاثیر قرار شده است coronavirus به عنوان به خوبی. یکی ما ملوان تایید شد به کروناویروس در ایتالیا کشور دچار بدترین شیوع در اروپا است. ایتالیا coronavirus وضعیت درخواست مقامات به طور موثر قرار دادن کل منطقه شمال کشور به مستند در روز یکشنبه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im