Sainsbury متهم شده است از بهره برداری از یک راه گریز برای حفظ Argos رسانه های باز در انگلستان مستند.

تحت دولت محدودیت های غیر ضروری مغازه ها بسته شده اند و هفته گذشته. به عنوان سوپر مارکت ها یک استثنا Argos امتیازات در Sainsbury مغازه ها باز باقی می ماند.

اما کارگران از ترس خطرات بهداشتی و مشتریان گفت: آنها باید بسته است.

Sainsbury گفت: مردم تنها می تواند به خرید اقلام در فروشگاه Argos رسانه اگر آنها در حال حاضر برای آنها پرداخت آنلاین.

“مانند بسیاری دیگر از خرده فروشان آنلاین ما در حال فروش محصولات ضروری برای میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر زندگی و کار به طور کامل از صفحه اصلی” یک Sainsbury سخنگوی بی بی سی گفت.

“این محصولات شامل دفتر خانه برای آموزش و سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان برای اقامت مناسب و سرگرم کننده در خانه است.

“ما پس از آن به شدت مشاوره مشتریان به این تحویل به خانه های خود. ما همچنین یک گزینه به جمع آوری از Sainsbury در سوپر مارکت ها در حالی که انجام ضروری در فروشگاه مواد غذایی.”

 • خاموش-گواهینامه های اضافه شده به لیست ‘ضروری’ مغازه
 • عید پاک تخم مرغ سرکوب بیش از ضروری وضعیت ‘اشتباه’

انگلستان فروشگاه کتاب Waterstones بسته شده است آن 280 فروشگاه است اما نگهداری آن در انبار باز به خدمات آنلاین و تحویل.

مدیر اجرایی جیمز رام کردن ندارد گفت: کتاب یک منبع مهم برای کسانی بود که خود منزوی.

“من می دانم بسیاری از دیگر خرده فروشان می گویند که آنها ضروری است. من فکر می کنم ما می توانیم با اعتبار بیشتر از بسیاری از” او گفت: رادیو 4 امروز برنامه.


است که فروشگاه ها مجاز به ماندن باز ؟

دولت صادر کرده است یک لیست که “ضروری” خرده فروشان مجاز به باز بماند. آنها عبارتند از:

 • سوپر مارکت ها و فروشگاههای مواد غذایی
 • داروخانه
 • پمپ بنزین
 • Newsagents
 • مغازه دوچرخه
 • صفحه اصلی و فروشگاه های سخت افزار
 • Laundrettes و خشک پاک کننده ها
 • گاراژ
 • حیوان خانگی مغازه
 • دفاتر پست
 • بانک

کسب و کار هنوز هم قادر به گرفتن سفارشات آنلاین و تحویل اقلام به خانه های مردم.


موارد غیر ضروری?

یکی unnamed کارگر در نقل شواهد منتشر شده توسط مجلس عوام کسب و کار انتخاب کمیته گفت: “Argos در حال حاضر با استفاده از گریز از داشتن فروشگاه در یک سوپر مارکت [Sainsbury] به ادامه تجارت به صورت عادی با وجود تقریبا همه چیز فروخته می شود که غیر ضروری در زمان بحران است.

“پارو, استخر بازی, ماسه کمد, تلویزیون, بازی های ویدئویی و کنسول های غیر ضروری. به عنوان مستقل و فروشگاه ها بسته می شوند این است که رانندگی تعداد زیادی از مردم به جمع آوری در فروشگاه خود را به نقطه که در آن مردم در حال صف بندی در سراسر Sainsbury.

“آنها به طور جدی به تشویق در وب سایت خود مردم را به رفتن و خرید این وسایل غیر ضروری در این فروشگاه.

“آنها همچنین وادار کردن همه Argos کارگران از خود بسته مستقل, فروشگاه بروید و کار در فروشگاه ها هستند که هنوز هم تجارت یا محلی Sainsbury به جای اجازه می دهد آنها را به ماندن در خانه (که در آن دولت می گوید آنها باید باشد).

“اگر آنها حاضر هستند که به خانه فرستاد بدون پرداخت و رد کردند. این اقدامات قطعا رفتن به تضعیف برنامه های دولت برای مهار این بیماری همه گیر که منجر به مرگ صدها اگر نه هزاران نفر از مردم آسیب پذیر است.”

‘دریافت نمی پرداخت می شود’

یکی دیگر از Argos کارمند در توئیتر خود نوشت: “Argos ما ساخت فروشگاه مستقل کارگران رفتن به Argos در Sainsbury در فروشگاه ها که هنوز در حال باز کردن و یا کار در تحویل hub یا ما نمی پرداخت می شود.

“برای من این وسیله حمل و نقل عمومی افزایش بیشتر من در خطر است.”

یکی دیگر از کارکنان کمال چوب در توئیتر خود نوشت: “مردم در حال رفت و آمد بیش از همه به انتخاب کنید تا نینتندو سوئیچ کنسول و طرمبلنس بیشتر نیست چیدن ملزومات در Sainsbury یا فقط با استفاده از Argos فریبنده مردم را هنگامی که آنها باید در خانه باشد.”

آن است که نه فقط کارکنان که نا امید. حسابدار سارا رابینسون توییتی که او را “منزجر” که Argos تا به حال نگه داشته و بعد از آن در رسانه ها باز است.

چگونه بسیاری از Argos فروشگاه باز است ؟

وجود دارد در حال حاضر 300 Argos امتیازات داخل Sainsbury فروشگاه ها و این باقی می ماند باز کردن در با یک کلیک-و-جمع آوری و اساس.

“در حالی که ما Argos فروشگاه در Sainsbury در سوپر مارکت ها هنوز باز ما به طور موقت بسته شد ما در فروشگاه پرداخت امتیاز” گفت: بیانیه ای در ارگس سایت.

“شما هنوز هم می توانید به ترتیب انتخاب کنید تا سفارش خود را در فرد اما شما نیاز به در حال حاضر برای آن پرداخت آنلاین.”

Argos افزود: “ما به شدت شما را تشویق به اقلام سفارش برای تحویل خانه و تنها به جمع آوری در حالی که انجام خرید مواد غذایی ضروری خود را در Sainsbury.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de