Coronavirus: ‘فضای امن’ مورد نیاز برای بی خانمان ها به خود منزوی

فضاهای امن ارائه شده باید برای بی خانمان ها و دیگر افراد آسیب پذیر به خود منزوی, وزرای هستند گفته می شود.

Lib Dem MP لیلا موران خواستار خالی دفاتر به requisitioned برای اطمینان از بی خانمان ها در حال درمان با عزت به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

پیشنهاد قوانین جدید گزارش دادن به پلیس قدرت به دستگیری هر کسی با این ویروس نه خود جدا داخل خانه منتشر خواهد شد این هفته.

او هشدار داد خواب خشن می تواند “به طور نامتناسبی تحت تاثیر” توسط این.

جزئیات قوانین اضطراری به مقامات قدرت های اضافی برای مقابله با شیوع این بیماری با توجه به منتشر شده در پنج شنبه.

گزارش شده است که این برنامه می تواند به پلیس قدرت به بازداشت هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و یا حتی نشان دادن علائم و کسی است که در عین حال هنوز هم در گردش است.

دولت فعلی توصیه این است که هر کسی با یک تب یا سرفه مداوم باید در خانه باقی می ماند برای مدت حداقل یک هفته.

  • ویروس انزوا برای بیش از 70 ‘در هفته’

بیشتر اقدامات از جمله نیاز به هر بریتن بیش از سن 70 سالگی به ماندن در خانه برای مدت طولانی به “سپر” آنها را از این ویروس هستند و انتظار می رود در هفته های آینده.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: قوانین اضطراری است که انتظار می رود سریع-ردیابی از طریق مجلس بعد از این ماه را “آماده” در این کشور برای انتظار سنبله در مورد ماه های آینده.

صحبت های روز یکشنبه او را نمی توان کشیده شده بر روی جزئیات خاص اما گفت که امیدوار است برخی از اقدامات نیست در واقع مورد نیاز است زیرا مردم رفتار كند “مسئولانه”.

“آخرین توچال’

احزاب مخالف می گویند که آنها در حمایت از دولت در تلاش های خود برای مبارزه با ویروس اما نگرانی از این محدوده برخی از قدرت های در حال تبلیغ – که می تواند در محل باقی می ماند برای سال.

Ms مورن وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک خوش آمدید, سقوط در سال های اخیر در دستگیری از افراد بی خانمان و قدرت از دستگیری تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان “آخرین راه حل”.

“من به حمایت همه شواهد رهبری اقدام به جلوگیری از گسترش Covid-19” او گفت:. “با این حال من نگران این است که این بازداشتگاه های جدید قدرت را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار ترین آسیب پذیر در جامعه ما از جمله بی خانمان.

“این ایده از پلیس دستگیری افراد بی خانمان های بسیاری با مجموعه بهداشت و درمان و مسائل مربوط به اعتیاد بدون تست مناسب و قرار دادن آنها در بازداشتگاه فقط نمی نشستن درست است.”

او گفت که دولت باید ارائه “دلسوز” محل اقامت که تشویق افراد بی خانمان که ممکن است نشان دادن نشانه های مرتبط با این ویروس به جلو آمده.

“دولت باید به دنبال مراقبت برای افراد بی خانمان و راه اندازی خدمات ویژه برای آنها در ساختمان های متروکه و یا خالی دفاتر در شهرستانها,” او اضافه شده است.

“این امکانات باید فراهم sanitised جای برای غذا خوردن, نوشیدن آب و استفاده از توالت. و آنها باید با فراهم کردن فضای امن برای مردم آسیب پذیر به خود منزوی با عزت به عنوان مخالف به داخل یک بازداشتگاه زیر را بازداشت.”

اتاق های هتل

کمپین گروه باید از دولت خواست برای جلوگیری کتاب خالی اتاق های هتل اجازه می دهد تا بی خانمان برای خود جدا کرد و گفت: این لوایح می تواند تحت پوشش £500 سختی صندوق اعلام کرد در صدراعظم Rishi Sunak بودجه.

موزه بی خانمانی و خیابان های آشپزخانه گفت: این امر نگه داشتن مردم امن به حداقل رساندن خطر عفونت متقاطع و بهتر اجازه می دهد نظارت بر سلامت.

آن گفت: آن طرح “کاهش بستری شدن در بیمارستان توقف مردم بودن turfed خارج از بیمارستان پناهگاه بر روی خیابان و تمرکز تلاش های جامعه” و اضافه کرد که هر کس باید با توجه به سقف بیش از سر خود را “بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت یا وضعیت”.

کار رهبر جرمی Corbyn خواسته است برای “فوری بینایی” از پیش نویس قوانین و برای دیدار با نخست وزیر به بحث در مورد بحران.

لیزا Nandy یکی از سه نامزد به دنبال موفقیت آقای Corbyn گفت او بر این باور عمومی به حمایت از اقدام فوری برای حفاظت از سلامت مردم است اما او تا به حال رزرو در مورد برخی از برنامه های در حال تبلیغ.

“من واقعا نگران این ایده ما در حال دادن جارو قدرت به پلیس و ماموران اداره مهاجرت به منظور بازداشت افرادی که بیمار هستند در حالی که ما به نظر نمی رسد به یک طرح واقعی برای مقابله با ما افراد سالمند” او به بی بی سی گفت Andrew Marr نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de