Coronavirus: خرده فروشان هشدار داد به ‘شر’ مصرف’ ترس

رقابت watchdog هشدار داد خرده فروشان به “بهره برداری” coronavirus نگرانی در مورد سرقت تا قیمت محافظ کالا مانند دست و ژل.

رقابت و بازارهای سازمان (CMA) گفت: آن را به حال شده است نظارت بر خرید و فروش و قیمت گذاری شیوه و اقدام خواهد بود در برابر کسانی که شکستن قانون است.

آن را به شرح زیر گزارش از شیب افزایش قیمت برای اقلام مانند ماسک و “گمراه کننده” تبلیغات ادعا می کند.

CMA رئیس Andrea Coscelli خواست خرده فروشان به “رفتار مسئولانه”.

“ما همچنین به یاد اعضای عمومی که این تعهدات ممکن است به آنها را بیش از حد اگر آنها فروش کالا به عنوان مثال در بازار آنلاین” او گفت:.

  • ماسک صورت تبلیغات ممنوع برای “گمراه کننده” ویروس ادعا می کند
  • آمازون culls یک میلیون جعلی coronavirus محصولات

هفته گذشته آمازون گفت: آن را ممنوع کرده بود بیش از یک میلیون محصولات که ادعا کرد برای محافظت در برابر coronavirus – و یا حتی آن را درمان.

خرده فروش آنلاین گفت: آن را نیز حذف “دهها هزار نفر” از آسیا محصولات بهداشتی از فروشندگان بی پروا.

در یک مثال 50 قطعه پشته از فولاد ماسک از یک فروشنده هزینه بیش از £170 در حالی که یک جایگزین مردمی از همان محصول در فروش برای حدود 36 پوند.

حتی که محصول ارزان تر بود و هنوز هم به طور چشمگیری افزایش یافته است در قیمت از اوایل ژانویه زمانی که هزینه آن کمتر از £10.

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?

این هفته آگهی از شرکت های بریتانیا نیز ممنوع است زیرا آنها به دروغ ادعا کرد که چهره خود را با ماسک می تواند به جلوگیری از گسترش coronavirus .

تبلیغات استانداردهای سازمان اداره تبلیغات بودند “گمراه کننده و غیر مسئولانه و به احتمال زیاد به علت ترس بدون دلیل موجه”.

این CMA گفت: این امر در نظر گرفتن هر گونه شواهدی وجود دارد که شرکت ها ممکن است شکسته رقابت و یا حمایت از مصرف کننده قانون برای مثال با شارژ بیش از حد قیمت و یا گمراه کننده ادعا می کند در مورد اثربخشی تجهیزات حفاظتی.

آن اضافه شده است که آن را “مستقیم اجرای عمل” در صورت لزوم.

همچنین گفت: این امر در نظر گرفتن درخواست از دولت برای معرفی کنترل قیمت برای برخی از محصولات در صورت نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im