Coronavirus: مستاجرها مبارزه با بیماری همه گیر هزینه ها گزارش می گوید

خصوصی مستاجرها هستند احتمال بیشتری برای مبارزه با پرداخت از کسانی که خود را خانه های خود تحقیقات جدید توسط قطعنامه بنیاد نشان می دهد.

این اتاق فکر به این نتیجه میرسد یکی در هشت خصوصی مستاجرها افتاده اند با هزینه های مسکن پس از coronavirus بحران آغاز شد در مقایسه با یک در 12 مرتهن صاحبان خانه.

گزارش خود را بر اساس یک نظرسنجی YouGov از حدود 6000 بزرگسالان در انگلستان است.

دولت می گوید آن زمان اقدام به حمایت از مستاجرها در طول بیماری همه گیر.

اقدام آن دولت را “بی سابقه” شامل ممنوعیت اخراج به مدت سه ماه و افزايش محلی و کمک هزینه مسکن ،

لیندسی قاضی اصلی سیاست تحلیلگر در قطعنامه بنیاد گفت: مستاجرها تمایل به در یک موقعیت مالی ضعیف تر از رفتن به بحران است.

“آنها به سطوح پایین تر از پس انداز برای مثال آنها صرف بطور قابل توجهی بیشتر از درآمد خود را در هزینه های مسکن در وهله اول. آن را نیز عادلانه می گویند صاحبان خانه موفق تر بوده به طور مستقیم در کاهش هزینه های مسکن, بنابراین ما دیده ایم بسیاری از صاحبان خانه با صدور وام مسکن در تعطیلات از مستاجرها هستند که با توجه کاهش در اجاره.”

‘بلندی بحران’

مسکن جوامع و دولت های محلی در کمیته هشدار داده “وجود دارد یک بحران بلندی در خصوصی اجاره بخش” با هزاران نفر از مستاجران قادر به پرداخت اجاره خود را با داشتن شغل خود را از دست دیده می شود و یا از دست دادن قابل توجهی از درآمد.

کمیته صندلی کار MP Clive بتی به بی بی سی گفت بریتانیا شد و در حال حاضر در “آرامش قبل از طوفان است.”

مشاوره شهروندان تخمین زده است که حدود 2.6 میلیون مستاجر انتظار می رود به سقوط در اجاره خود را به دلیل coronavirus.

اصلی آن سیاست مدیر جو لین هشدار داد مستاجرها در حال حاضر رو به یک شمارش معکوس برای پایان حفاظت از اخراج.

“آنچه ما از دولت می خواهیم انجام دهید این است که مطمئن شوید که وجود دارد برای حمایت از افرادی که افتاده به عقب افتادگی ناشی از کروناویروس و همچنین مراحل را به مطمئن شوید که صاحبخانه را مجبور به قرار دادن در محل چیزهایی مانند بازپرداخت مقرون به صرفه برنامه ها و مطمئن شوید که نیاز به کار با مستاجرها برخی از دندان ها است.”

‘هولناک’

مسکن خیریه سرپناه گفت: آن تلفن اضطراری شده است هولناک با تماس از مضطرب مستاجرها که شغل خود را از دست و وحشت از دست دادن خانه های خود.

Dennie اسمیت بوده است اجاره خانه خانواده اش برای مدت پنج سال. او می گوید که تا زمانی که این بیماری همه گیر آمد و همراه او تا به حال هرگز از دست رفته پرداخت.

£1,950 اجاره ماهانه بوده است مبارزه از شوهرش را از دست داده کار خود را در پاییز گذشته. سپس او را در جنوب کریدن سالن مو, قدیمی, 62 تا به حال در اواخر ماه مارس به دلیل Covid-19 خاموش شدن به معنی از دست دادن ناگهانی درآمد.

Dennie می گوید: صاحبخانه او موافقت او می تواند به تعویق دو ماه اجاره, اما او هنوز هم نیاز به پرداخت معوقه در آینده است.

“ما موفق به پرداخت مارس اما در حال حاضر ما مدیون مارس و آوریل و پس از آن در ماه ژوئن به دلیل در روز دوشنبه. من احساس بیمار در واقع چون در لحظه ای که یکی از بزرگترین مخارج اجاره.”

شوهر او در مورد شروع به یک کار جدید اما باید حقوق و دستمزد پایین تر از قبل. او امیدوار است که او کسب و کار است که قادر به دوباره باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و که مشتریان دوباره به سرعت.

اثر حذفی

اما صاحبخانه نیز احساس حذفی اثرات.

ملی صاحبخانه مسکونی’ Association (NRLA) می گوید که با توجه به این ویروس 54 درصد از اعضای آن را تجربه کرده اند برخی از ترکیبی از پرداخت اجاره مشکلات و یا پیش بینی نشده در دوره های زمانی خواص خالی هستند.

خرید به اجازه صاحبخانه واجد شرایط برای سه ماه تعطیلات وام مسکن. این NRLA می گوید این است که کمک به حفظ tenancies اما به معنی هزینه بیشتر پایین خط.

ساسکس مبتنی بر زن مهمانخانه دار سو هال هشت, خواص. یک مجموعه ای از مستاجران, یک زن و شوهر که تمام وقت کار می کنند تا به حال به خود منزوی پس از فرزند خود را نمایش داده می شود Covid-19 علائم. سو دلسوز بود که به آنها گفت: چه مقدار از آنها دریافت قانونی بیمار پرداخت خواهد توانایی خود را به پرداخت اجاره بها پس او موافقت کرد برای تاخیر در پرداخت برای دو ماه پرداخت می شود بیش از دو سال است.

شکایت نمی کند می خواهید به درخواست برای وام مسکن تعطیلات از خرید به اجازه دهنده است چرا که او ترس آن را تحت تاثیر قرار چگونه وام دهندگان درک وضعیت او هنگامی که او تلاش می کند تا دوباره وام مسکن به دو خواص دیگر.

“من نیز یکی دیگر از اموال که خالی من شورای پرداخت مالیات بر,” او می گوید. “در حال حاضر من نیاز به £600 پوند در ماه از خود من پس انداز. پس از آن چیزی است که من می خواهم برای حفظ در دراز مدت”.

بن Beadle, مدیر ارشد اجرایی در NRLA گفت: صاحبخانه عصبی هستند.

“تعدادی از اعضای ما با داشتن مسائل به وجود آمد که قبل از Covid و نه قادر به گرفتن اختیار از اموال خود را. با هر نوع ممنوعیت – ما نمی بینیم که به عنوان یک راه حل دراز مدت. ما فکر می کنم مراقب باشید دوباره باز از اخراج نیاز به جایی که prioritises قبل از Covid بدهی رفتار ضد اجتماعی و prioritises خشونت.”

این NRLA می خواهد برای دیدن موجود پشتیبانی توسعه یافته برای کمک به مستاجران پوشش هزینه های خود را از جمله حذف از پنج هفته زمان انتظار برای جهانی اعتبار است.

کلایو بتی گفت که اگر چه دولت با توجه به یک “قبل از عمل” پروتکل تشویق صاحبخانه برای رسیدن به مستاجران خصوصی به درک موقعیت خود را قبل از مصرف اقدام دادگاه این امر تنها می تواند ارزشمند اگر دادگاه تا به حال اختیار به مطمئن شوید که تلاش شده بود برای رسیدن به یک توافق با مستاجر خود را.

یک سخنگوی وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی گفت: “ما گرفته ام بی سابقه ای اقدام به حمایت از مستاجرها و صاحبخانه در طول بیماری همه گیر از جمله ممنوعیت اخراج و محلی افزایش کمک هزینه مسکن (لها) – و ما همیشه می گفت ما این را تحت بررسی است.

“برای کمک به جلوگیری از مردم به مشکلات مالی و یا اجاره عقب افتادگی ما داده می شود برای حمایت از کسب و کار به پرداخت حقوق کارکنان و تقویت رفاه و ایمنی-net.

“راهنمایی ما به صاحبخانه و مستاجر روشن است آنها باید با هم کار کنند برای رسیدگی به هر گونه نگرانی و پیدا کردن راه حل برای غلبه بر عقب افتادگی اجاره مانند بازپرداخت مقرون به صرفه کرده است.”

مشاوره برای مبارزه مستاجران

مشاوره شهروندان گفت: افرادی که در حال تلاش برای پرداخت اجاره بها را باید در تماس با صاحبخانه خود و سعی کنید به مذاکره کاهش. آنها همچنین باید سعی کنید به ترتیب برای هر گونه عقب افتادگی پرداخت می شود بیش از یک کنترل دوره و حفظ توجه داشته باشید از بحث.

این سازمان همچنین پیشنهاد بررسی گزینه های برای افزایش درآمد – مثلا ادعا برای منافع و یا سایر حمایت های مالی معرفی شده توسط دولت برای کمک به سهولت مالی تاثیر بیماری همه گیر.

دولت متوقف اخراج مقالات تا 25 ژوئن و نیز به طور موقت تمدید دوره اطلاع برای برخی از اجاره انواع سه ماه. آن است که هنوز روشن نیست چه اگر هر گونه اقدامات جایگزین قرار داده خواهد شد در محل پست 25 ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de