Coronavirus: ملکه به آدرس کشور در روز یکشنبه به عنوان مرگ و میر افزایش


ملکه صحبت خواهد کرد و به این کشور در روز یکشنبه در مورد شیوع کروناویروس – به تعداد افرادی که با درگذشت این ویروس افزایش 684 در 24 ساعت.

کاخ باکینگهام گفت: پیام ضبط شده در قلعه ویندزور خواهد بود و پخش در تلویزیون و رادیو در ساعت 20:00 BST.

ملکه 93, ثبت سالانه پیام های کریسمس اما آدرس های دیگر نادر است.

وزارت بهداشت گفت که از 17:00 BST در 2 آوریل تعداد مرگ و میر 3,605 از 2,921. وجود دارد 38,168 موارد تایید شده.

در اسکاتلند تعداد مرگ و میر افزایش یافته است 46 در حالی که در ولز بیشتر از 24 نفر کشته شدند. در NI تعداد افرادی که با درگذشت coronavirus افزایش یافته است 12.

موارد جدید شده اند کاهش به تازگی: فرو بردن کمی در آخر هفته و رشد آهسته تر در این هفته (دو برابر تقریبا هر پنج روز). حتی این روند را پیش بینی کرد بیش از 5000 مورد جدید امروز و پس از این به نظر می رسد شواهد دیگری که مورد اعداد می تواند کم کردن سرعت (تا زمانی که هر بیمار که نیاز به تست گرفتن تست شده).

امروز آمار مرگ و میر به دنبال روند اخیر از نزدیک (دو برابر تقریبا هر 3.5 روز).

به یاد داشته باشید که دو برابر شدن هر چند روز به این معنی است که ما باید انتظار برای دیدن ثبت رکوردهای صعودی جدید به طور منظم.

در آن طول می کشد بیش از سه هفته از عفونت به مرگ به گزارش در این آمار و ارقام.

بنابراین در حالی که ما می توانیم به امید دیدن اثرات قبل از مستند اجتماعی فاصله به زودی آن را طولانی تر برای اثر مستند اعلام کرد در 23 مارس به ظاهر شوند.

ملکه آدرس پخش خواهد شد در تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی در کاخ باکینگهام گفت. او تا به شده است اقامت در قلعه ویندسور از اواسط ماه مارس را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

آن است که تنها او چهارم آدرس خاص در زمان بحران ملی در طول 68 سال سلطنت. دیگر موارد بودند پس از ملکه مرگ مادر در سال 2002 جلوتر از Diana, Princess of Wales مراسم تشییع جنازه در سال 1997 و در طول جنگ اول خلیج فارس در سال 1991.

ملکه نیز در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس را به علامت خود را جشن الماس در سال 2012.

پادشاه, 93 منتشر شد بیانیه ای در مورد شیوع بیماری در ماه گذشته زمانی که تعدادی از انگلستان و میر بود در 144.

او گفت بریتانیا بود “ورود به یک دوره از نگرانی و عدم اطمینان” و ستایش از کار دانشمندان و پزشکان و کارکنان اورژانس گفت: هر کس یک “مهم و حیاتی بخش به بازی”.

  • چگونه بسیاری از موارد تایید شده وجود دارد که در منطقه شما ؟
  • چه کشنده است coronavirus?

BBC سلطنتی خبرنگار نیکلاس Witchell گفت: سخنرانی تصمیم گرفته شده بود “در مشاوره نزدیک با داونینگ استریت” به عنوان “آنها تا به حال آن را در ذهن خود را برای چند روز در حال حاضر”.

“این است که به وضوح اندازه گیری شدت از وضعیت که در آن این کشور و در واقع جهان گسترده تر می یابد خود را,” او گفت:.

او پیشنهاد کرد این سخنرانی ممکن است شامل ممنون از بیمه خدمات درمانی کارکنان و کارگران مشاغل کلیدی و همچنین تاکید بر نقش مهم افراد می توانید بازی را در حالی که همچنین با هدف اطمینان و تجمع مردم است.

وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز بود که در برای اولین بار در روز جمعه بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus و صرف هفت روز در انزوا.

او باز برای اولین بار از خدمات درمانی اورژانس بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران در شرق لندن اکسل مرکز از طریق یک ویدیو-لینک از خانه خود را در ملکه Balmoral و مستغلات.

در یک سخنرانی به مناسبت افتتاح شاهزاده مورد ستایش قرار داد بیمارستان به عنوان “عملی پیام امید” برای coronavirus بیماران در طول “زمان ملی رنج می برند”.

وی افزود: “اجازه بدهید ما هم دعا کنید خانم ها و آقایان است که از آن خواهد شد مورد نیاز برای کوتاه ترین زمان و به عنوان تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

فضای نمایشگاه – معمولا استفاده می شود برای حوادث بزرگ مانند Crufts و Comic Con – تبدیل شد به یک بیمارستان در فقط نه روز.

موقت بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل است که قادر به مراقبت از به عنوان بسیاری از 4,000 بیماران است و برای اولین بار از چند جمله امکانات برنامه ریزی شده در سراسر انگلستان از جمله گلاسکو, Belfast, کاردیف, منچستر و بیرمنگام.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که او تا به حال قرارداد این ویروس در روز جمعه می گوید او را حمل بر خود-پس از جداسازی در ادامه به نمایش خفیف علائم این ویروس از جمله درجه حرارت بالا است.

در تحولات دیگر:

  • خیابان داونینگ می گوید بیش از 26.7 میلیون واحد از PPE تحویل داده شد به 281 تراست و ارائه دهندگان در روز پنج شنبه – از جمله 7.8 میلیون پیش بند 1.7 میلیون ماسک و 12.4 میلیون دستکش
  • معلمان در انگلستان خواسته خواهد شد که برای ارزیابی نمرات آنها فکر می کنند دانش آموزان را به دست آورد در لغو GCSE و A-سطح امتحانات. این خواهد بود که مورد استفاده توسط انجمن آزمون برای تصمیم گیری نتایج – همراه با یک رتبه بندی با توانایی دانش آموزان در هر موضوع در یک مدرسه نیز در نظر گرفته توسط معلمان
  • 560 جدید فن های تولید شده پس از یک فراخوان برای کمک از صنعت
  • بی بی سی اعلام کرده است از آن ارائه خواهد شد بزرگترین آموزش و پرورش فشار در تاریخ خود برای کمک به پدر و مادر و فرزندان در ویروس مستند
  • Areema Nasreen یک زن 36 ساله و بیمه خدمات درمانی پرستار, درگذشت, پس از گذراندن هفته در بخش مراقبت های ویژه با کوروناویروس. پرستار دیگر Aimee o’rourke, 39, درگذشت در بیمارستان که در آن او کار می کرد پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.
  • هیترو را یکی از باند فرودگاه در هفته آینده به عنوان ترافیک هوایی در ادامه به سقوط.
  • باشگاه های لیگ برتر خواهد خواست بازیکنان را 30% کاهش پرداخت به منظور حفاظت از مشاغل به عنوان آن اعلام شد فصل نمی خواهد سر تا “آن است که امن و مناسب برای انجام این کار”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de