Coronavirus: قرنطینه برنامه برای UK ورود رونمایی

مردم پس از رسیدن در بریتانیا باید خود جدا برای 14 روز از 8 ژوئن برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus دولت گفته است.

مسافران نیاز به دولتی که در آن آنها را قرنطینه با اجرای تصادفی نقطه چک و 1000 پوند جریمه در انگلستان است.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: اندازه گیری خواهد “کاهش خطر ابتلا به موارد عبور از مرز ما”.

رانندگان کامیون فصلی, کارگران مزرعه و coronavirus پزشکان معاف خواهد بود.

این نیاز را نیز اعمال نمی شود به کسانی که سفر از جمهوری ایرلند جزایر کانال و جزیره.

با توجه به دفتر خانه سیاست جدید را در محل در سراسر انگلستان اگر چه آن است که چگونه اجرا در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی مشخص خواهد شد تفویض دولت.

اگر یک فرد باید مسکن مناسب برای رفتن به آنها مورد نیاز خواهد بود برای ماندن در “امکانات مرتب توسط دولت” در آن فرد هزینه های خود با توجه به مرزی نیروی رئیس Paul لینکلن.

اصطلاح “پل هوایی” – توافق با کشورهایی که کم عفونت نرخ اجازه می دهد گردشگران برای سفر بدون quarantining – نمی خواهد در محل در ابتدا دولت گفت.

اندازه گیری های جدید که قبلا اعلام شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون بررسی می شود هر سه هفته پس از آن معرفی شده است.

اما شرکت های هواپیمایی گفت: قرنطینه نیاز خواهد “به طور موثر کشتن مسافرت هوایی و یک فرودگاه, رئیس, تشریح برنامه به عنوان یک “ابزار بلانت”.

دولت در حال حاضر توصیه مسافرت های بین المللی تنها زمانی که کاملا ضروری است و هیچ کس نباید سفر اگر آنها نمایش هر یک از علائم کروناویروس.

چه سیستم جدید شامل?

مسافران پس از رسیدن در انگلستان مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن فرم آنلاین یاب فرم تماس با ما – ارائه جزئیات که در آن آنها خواهد خود را صرف 14 روز در انزوا.

دفتر خانه گفت: پیشنهاد اقامت نیاز به دیدار با الزامات لازم مانند هتل و یا یک آدرس خصوصی با دوستان و یا خانواده.

وجود خواهد داشت یک جریمه 100 پوند برای عدم تکمیل فرم و نیروی مرزی را قدرت امتناع از ورود به غیر از شهروندان بریتانیا که مطابق با مقررات جدید.

تازه واردان خواهد بود گفت: ممکن است آنها تماس گرفته شود در هر زمان در طول قرنطینه و در انگلستان ممکن است بازدید توسط مقامات بهداشت عمومی انجام نقطه چک.

آنها گفته خواهد شد که برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی و سفر به محل اقامت خود را توسط ماشین “در صورت امکان” و نه برای رفتن به خرید مواد غذایی و یا دیگر ملزومات “که در آن آنها می توانید تکیه بر دیگران”.

در انگلستان نقض خود انزوا خواهد بود مجازات 1000 پوند ثابت پنالتی اطلاع و یا محاکمه و نامحدود خوب به صورت مداوم به سر می برند.

چرا در حال حاضر ؟

تجزیه و تحلیل توسط هلن Catt, سیاسی, خبرنگار

سوال بزرگ خواسته بودن در مورد قرنطینه است: چرا حالا ؟

دولت معتقد است که آن را به سادگی نمی ساخته اند به اندازه کافی از تفاوت در حالی که ویروس پخش شد به طور گسترده ای در انگلستان.

اما آن را نه تا کنون به طور کامل توضیح داد که چرا چنین پتو اندازه گیری شد معرفی شده است بسیار زودتر در شیوع قبل از این ویروس در زمان نگه دارید.

مردم از بازگشت از ووهان شهرستان و استان هوبئی در چین شد قرار داده و به انزوا برای 14 روز از اواخر ماه ژانویه است.

بعد از آن بازگشت از ایتالیا گفته شد به خود منزوی.

اما اندازه گیری شد تمدید نمی شود به مسافران از هر کشور است.

نیز وجود دارد سوال در مورد چگونگی این کار را در عمل و آنچه در آن معنی خواهد بود که برای سفر و صنعت است که در حال حاضر رنج و زیان های بزرگ.

لیست کامل معافیت ها به شرایط جدید خواهد بود منتشر شده توسط دولت است.

آنها عبارتند از حمل جاده و حمل و نقل کارگران و متخصصان پزشکی در سفر به مبارزه با Covid-19 فصلی و کارگران مزرعه که خود منزوی که در آن مشغول به کار هستند.

دبیر خانه گفت: اقدامات جدید با هدف “حفظ نرخ انتقال پایین و جلوگیری از ویرانگر موج دوم”.

او افزود: “من به طور کامل انتظار می رود اکثریت مردم را به انجام کار درست و رعایت این اقدامات است. اما ما را در اجرای اقدام علیه اقلیت از افرادی که خطر انداختن امنیت دیگران است.”

کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds و گفت: حمایت از اقدامات جدید “اما روشن است که آنها هیچ جایگزینی برای طولانی مدت خوب فکر طریق رویکرد”.

تعداد افرادی که فوت کرده اند با کروناویروس در انگلستان رسیده است 36,393 – افزایش 351 روز پنج شنبه را رقم بزند.

در همین حال دولت مشاوره علمی گروه سیج منتشر شواهد کلیدی در ایمنی و تاثیر بازگشایی مدارس.

آن را به عنوان معلمان رهبران اتحادیه گفت: آنها باقی مانده ديپلمات آن را امن برای بازگشایی مدارس در انگلستان در تاریخ 1 ژوئن.

  • CORONAVIRUS ویژه: “علم هرگز نقل مکان کرد تا به سرعت”
  • 90s نوستالژی: 24 آهنگ های شما را به آخر هفته

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de