Coronavirus: قرنطینه برنامه, NI, هتل ها و عوام ‘بن بست’

در اینجا پنج چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس شیوع این صبح روز سه شنبه. ما باید به روز رسانی دیگر برای شما در 18:00 BST.

1. قرنطینه در کانون توجه

قصد دارد به معرفی یک 14 روز در قرنطینه برای اکثریت مردم از ورود به کشور از جمله انگلستان اتباع قرار داده خواهد شد قبل از اینکه مجلس بعد اما بی بی سی را آموخته است دولت در حال حاضر با توجه به راه های به آرامش آن است. منتقدان محافظه کار از جمله نمایندگان مجلس و ترس آن را آسیب بزرگ به حمل و نقل هوایی, سفر و مهمان نوازی صنایع. اصطلاح “پل هوایی” میان ایده ها بودن نگاه کرد. جزئیات بیشتر در قرنطینه سیاست و آنچه در آن به معنی برای تعطیلات تابستان خود را.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

2. ایرلند شمالی گردشگری

به بحث در اطراف مسافرت های بین المللی داخلی بخش گردشگری در ایرلند شمالی دریافت کرده است افزایش می دهد. این کشور تبدیل شده است برای اولین بار در بریتانیا برای تنظیم تاریخ شرکت برای هتل ها و دیگر محل اقامت برای بازگشایی – 20 جولای. هر ملت است که مصرف آن در تصمیم گیری های خود هنگامی که می آید به کاهش مستند و قدرت پلیس به اجرای این قوانین است که باقی می ماند بیش از حد متفاوت است. ما خانه امور خبرنگار Dominic Casciani توضیح می دهد که همه آنها را.

3. عوام ‘بن بست’

مجلس عوام تلاش به آمده تا با یک راه برای اجازه می دهد تا تمام کاربران از جمله کسانی که با شرایط بهداشتی به ادامه شرکت در مجلس. دولت می خواهد برای پایان دادن به این موجود مجازی رسیدگی و بازگشت به فیزیکی نشست اما این مخالفت تعداد زیادی از نمایندگان مجلس است. تصمیم گرفته خواهد شد بعد.

4. آکسفام به بازگشایی فروشگاه

این موسسه خیریه اعلام کرده است آن را شروع بازگشایی شبکه خود را از مغازه های خیریه در انگلستان از 15 ژوئن. نگرانی وجود دارد اگر چه از سیل کمک های مالی. فراتر از مغازه ها همه ما تعجب که چگونه برخی از ما با ارزش ترین فعالیت ها از سر گرفته خواهد شد. چه آینده عبادت مذهبی با جریان های اجتماعی فاصله? یا چیزی به عنوان ساده به عنوان رفتن برای شنا ؟ در جای دیگر در اروپا و گالری ها و موزه ها شروع به بازگشایی پس چه درس هایی می تواند انگلستان را معادل یاد بگیرند ؟

5. به خاطر سپردن زندگی از دست

آن را سه ماه پس از اولین فرد در انگلستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. به پرداخت ادای احترام به تمام کسانی که از دست داده ام جان خود را از BBC صبحانه سفارش حسین Manawer به نوشتن و انجام یک شعر.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


دریافت یک دیگر coronavirus جلسه از بی بی سی در صندوق پستی خود را هر روز صبح روز هفته با ثبت نام در اینجا.

و فراموش نکنید که…

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و مشاوره و راهنمایی در مورد ما coronavirus صفحه و دریافت آخرین از ما زندگی می کنند صفحه.

به علاوه آنچه در آن است مانند به کار در یک بیمارستان به طور ناگهانی فرا گرفته با قربانیان ؟ BBC توماس Mackintosh مذاکرات به برخی از کسانی که می دانند – کارکنان در لندن Northwick Park.


چه سوالات شما در مورد کوروناویروس?

در برخی از موارد سوال شما منتشر خواهد شد نمایش خود را از نام و سن و موقعیت به عنوان شما آن را ارائه مگر اینکه شما در غیر این صورت دولت. جزئیات تماس خود را هرگز خواهد بود منتشر شده است. لطفا اطمینان حاصل شود شما باید ما به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی.

با استفاده از این فرم به سوال خود را بپرسید:

اگر شما در حال خواندن این صفحه می توانید ببینید قالب شما نیاز به بازدید از نسخه موبایل سایت بی بی سی به سوال خود را ارسال و یا ارسال آنها از طریق ایمیل به [email protected]. لطفا خود را شامل نام و نام خانوادگی و سن و محل سکونت با هر گونه سوال شما ارسال.

  • بیمارستان ویژه: داستان انسان در پشت عناوین
  • جسی LINGARD را در خانه تمرین می تواند شما را نگه دارید تا ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de