Coronavirus: عمومی اطمینان بیش از مستند پلیس قوانین

خیابان داونینگ می گوید: افراد مجاز به خرید هر آنچه که آنها می خواهند از مغازه ها که باز باقی می ماند پس از نگرانی هایی است که پلیس در حال تجاوز مستند قدرت.

برخی از نیروهای پلیس هشدار داده اند خریداران در برابر خرید “غیر ضروری” اقلام است.

شماره 10 نیز گفت: مردم می توانند با استفاده از باغ خود را به عنوان آنها آرزو پس از یک ویدئو نشان داد که پلیس در مقابله با یک خانواده برای اجازه دادن به فرزندان خود در خارج از بازی است.

در ضمن ب. ظ گفت: پدر او باید “استراحت” پس از خروج از بخش مراقبت های ویژه.

بوریس جانسون که بازیابی از coronavirus است “در مرحله اولیه” تکان داد خود را با تشکر از کارکنان در سنت توماس ” بیمارستان در لندن به او منتقل شد به بخش شب گذشته خیابان داونینگ گفت.

بیشتر 866 نفر کشته شده اند در بیمارستان های انگلستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus NHS انگلستان اعلام کرد.

در اسکاتلند 48 بیشتر مردم فوت کرده اند در ولز وجود دارد 29 مرگ و میر بیشتر و در ایرلند شمالی وجود دارد 10.

خواسته در مورد پیشنهادات که پلیس گشت سوپر مارکت راهرو برای دیدن آنچه که مردم خرید خیابان داونینگ گفت: مردم اجازه داده شد برای خرید هر آنچه که آنها می خواستند از مغازه ها مجاز به باز کردن.

“ما مجموعه ای از یک لیست از مغازه ها که می تواند باز باقی می ماند و اگر مغازه ها در این لیست است و سپس آنها را به فروش هر چه آنها را در انبار” نخست وزیر رسمی سخنگوی گفت.

کمبریج پلیس مجبور به روشن شدن رسانه های اجتماعی پست – پس از حذف توسط یک “بیش پربرکت” افسر که پیشنهاد آنها نظارت راهرو “غیر ضروری” کالا در سوپر مارکت ها.

“نیروی موقعیت در خط با ارشاد ملی است که ما در حال نظارت بر آنچه که مردم در حال خرید از سوپر مارکت ها” زور گفت.

در روز پنج شنبه, صفحه اصلی, وزیر Priti پاتل گفت: آن را “مناسب نیست” برای پلیس به چک کردن مردم را در چرخ دستی های سوپر مارکت پس از Northamptonshire پلیس را تهدید به معرفی اقدامات است.

مدیر پاسبان نیک Adderley گفت: نیروی خواهد در نظر گرفتن موانع و جستجوهای از مردم, خرید, اگر مردم را از قوانین پیروی نمی کنند. او بعدها نام خود را به اظهارات “دست و پا چلفتی”.

با پلیس یورکشایر جنوبی همچنین با داشتن عذر خواهی کرد برای یک “حسن نیت اما بد آگاه” افسر گفت که یک خانواده به بازی خود مقابل باغ خیابان داونینگ گفت: مردم می توانند با استفاده از باغ خود را به عنوان آنها را انتخاب کنید – به عنوان طولانی به عنوان آنها با اعضای خانواده خود را.

دولت در تلاش است برای اطمینان دادن به مردم در مورد مستند قوانین آن را به عنوان تنش اقدامات در حال کار برای کاهش گسترش عفونت و تعداد افراد بستری شده در بیمارستان.

مسکن وزیر رابرت Jenrick شده است متهم به نقض قوانین در سفر اما خیابان داونینگ گفت که “اعتماد به نفس” او پیروی.

MP برای نیوآرک در Nottinghamshire سفر از لندن به خانه دوم در Herefordshire و به طور جداگانه در بازدید از پدر و مادر خود را در Shropshire روزانه پست و گاردین گزارش شده است.

دولت توصیه کرده است در برابر سفر به خانه دوم – و از مردم خواست تا فاصله خود را از بستگان سالمند.

آقای Jenrick گفته او ارائه ملزومات به پدر و مادر خود را از جمله داروهایی است که مجاز و تحت قوانین و خانواده اش در نظر Herefordshire به خانه اصلی.

شماره 10 گفت: وزرای گاهی اوقات تا به حال “هیچ گزینه ای” اما برای سفر به محل کار از کلمبوس و آقای Jenrick “انجام شده است مهم کار در لندن در حفاظت از آسیب پذیر”.

در تحولات دیگر:

  • 460 تخت بیمارستان بلبل مرکز شرق و شمال شرق است باز می شود در یک شهرک صنعتی در واشنگتن, Tyne and Wear
  • یک دکتر که به دادگاه تجدید نظر برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مرده است پس از عقد قرارداد coronavirus
  • خارجی دفتر اجاره 12 بیشتر پروازها را به بیش از 3000 رشته انگلیسی ها از هند از دوشنبه
  • وزیران دارایی اتحادیه اروپا موافقت کرده اند €500bn (£440bn) بسته نجات برای کشورهای اروپایی ضربه سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس
  • نگرانی های مطرح شده توسط یک مقام ارشد در بیمه خدمات درمانی است که کودکان با بیماری های نامربوط به Covid-19 در حال رفتن به بیمارستان دیر و آمدن به آسیب به عنوان یک نتیجه
  • دانشگاه ها در سراسر انگلستان هشدار داده اند برخی از موسسات را به سینه به دلیل شیوع
  • فروش آنلاین تخم مرغ عید پاک در حال صعودی به عنوان مصرف کنندگان در بریتانیا به نوبه خود به اینترنت در طول مستند

چگونه شما را تحت تاثیر قرار شده مسائل مربوط به کروناویروس? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im