پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دوک کمبریج هشدار داده است بالقوه سلامت روان تاثیر بیش از نقطه NHS کارگران به عنوان “قهرمانان” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شاهزاده ویلیام گفت: ستایش می بازداشتن کارگران از به دنبال حمایت از آنها به عنوان احساس تحت فشار به نظر می رسد “قوی”.

“من فکر می کنم ما باید بسیار مراقب باشید با این زبان است که ما با استفاده از” در یک کلیپ نشان داده شده در بی بی سی را یکی نشان می دهد.

شاهزاده به نام در جامعه به “پلاگین شکاف” که در آن بیمارستان انجام کارکنان پشتیبانی شبکه.

در طول همه گیر دوک برگزار کرده است تصویری تماس با کارکنان بیمارستان و مراقبت کارگران و دیگران در خط مقدم. او گفت که او نگران بود که برخی از کارکنان آن را دشوار است به بحث در مورد مشکلات خود را.

در این ویدئو کلیپ دوک گفت: بیمه خدمات درمانی کارگران نیاز به نگاه پس از خود “به طوری که آنها می آیند از طریق این در یکی از قطعه” و این بیماری همه گیر را ترک نمی کند یک میراث “شکسته کارکنان بیمه خدمات درمانی”.

“آنها باید به درستی مورد ستایش قرار داد به عنوان ستاره های بزرگ و شجاع و فوق العاده کارکنان; اما من بسیار آگاهانه از سلامت روان از ديدگاه که ما نمی بیگانه برخی از آنها,” او اضافه شده است.

“جایی که آنها احساس می کنید که یک بار آنها را به این قهرمان تگ آنها دیگر می تواند لرزش و در نتیجه آنها نمی تواند درخواست برای حمایت از آنها باید به این قوی رکن قدرت هنگامی که واقع آنچه که ما به آنها نیاز به این است که نمونه های مثبت سلامت روان.”

دوک نظرات و آمد در شب از 10 هفتگی کف زدن برای مراقبین. سه فرزند خود را دیده می شد با شور و شوق شرکت در یکی از اولین در ماه مارس.

اصل سازمانده این رویداد آنه ماری Plas. پیشنهاد کرده است که آخرین مکان دور از کف زدن باید یکی از نهایی برای در حال حاضر و آن را باید به جای تبدیل شدن به یک رویداد سالانه است.

زمانی که بریتانیا برای اولین بار رفت به lockdown برای جلوگیری از شیوع کروناویروس دوک و دوشس کمبریج به حمایت خود را به یک کمپین برای محافظت از مردم در سلامت روان.

و زن و شوهر سلطنتی بنیاد پشتیبانی از خط مقدم ما ابتکار عمل را فراهم می کند که round-the-clock, بهداشت روان و سوگ حمایت از بیمه خدمات درمانی کارگران و سرپرستان و کلیدی دیگر کارگران است.

دوک نظرات پخش شده در یک نمایش ثبت شد در طول فیلمبرداری برای یک, یکی, مستند فوتبال, شاهزاده ویلیام و سلامت روان ما.

اگر شما یا کسی که شما می دانید آسیب دیده اند و مسائل بهداشت روانی, زیر, سازمان ممکن است قادر به کمک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی