Coronavirus: فشار برای توقف کار ساخت و ساز رشد می کند


دولت با آن مواجه است در حال رشد فشار برای جلوگیری از غیر ضروری کار ساخت و ساز برای کمک به مقابله با گسترش coronavirus در انگلستان است.

در روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: کسانی که نمی تواند انجام دهد شغل خود را از خانه باید به کار به “حفظ کشور در حال اجرا”.

کار ساخت و ساز ادامه می توانید تا زمانی که مردم هستند 2 متر (6.5 فوت) از هم جدا Mr Hancock گفت.

اما منتقدان گفت: بهداشت عمومی باید دارای اولویت بیش از اقتصاد است.

سابق حزب محافظه وزیر کابینه ایان دانکن اسمیت پیوست کسانی که خواستار توقف غیر ضروری کار گفتن بی بی سی دو را Newsnight: “من فکر می کنم تعادل است که در آن ما باید حذف برخی از کسانی که در ساخت و ساز کارگران از رفتن به محل کار و تمرکز تنها در شرایط اضطراری.”

اندی Burnham, کار, شهردار, Greater Manchester گفت: برنامه تصمیم به اجازه می دهد غیر کار ضروری به نظر می رسد ساخته شده اند برای “دلایل اقتصادی”.

“هنگامی که شما در وسط یک جهانی همه گیر – دلایل بهداشتی به تنهایی واقعا باید هدایت همه تصمیم گیری,” او گفت:.

بوریس جانسون که چهره نخست وزیر سوال بعد تا کنون در برابر فشار از سیاستمداران اتحادیه های کارگری و خود کارگران به توقف ساخت و ساز کار می کنند.

در اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: ساختمان باید به سایت, از, مگر اینکه آن را شامل یک ساختمان ضروری مانند بیمارستان.

روز سه شنبه تعدادی از coronavirus مرگ و میر در انگلستان افزایش یافت به 422 با توجه به آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام با بیش از 8000 مورد تأیید ویروس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

برخی از سازندگان و کارگران ساختمانی باید گفت که آنها احساس “عصبانی و محافظت نشده” رفتن به محل کار در حالی که دیگران تحت فشار از کارفرمایان به در.

اما صحبت کردن در روزانه coronavirus توجیهی در خیابان داونینگ در روز سه شنبه آقای Hancock گفت: کارگران ساختمانی – بسیاری از آنها در خارج از منزل کار – می تواند و باید همچنان به رفتن به محل کار به عنوان طولانی به عنوان آنها قادر به باقی می ماند 2m جدا از هم در تمام زمانها.

“قضاوت ما را ساخته اند این است که در کار در بسیاری از موارد 2m قانون اعمال می شود,” او گفت:.

سردرگمی بیش از که باید و نباید مسافرت برای کار آمد و پس از ارشاد دولت اعلام شده توسط آقای جانسون در دوشنبه محدود بسیاری از آزادی در زندگی در انگلستان است.

نخست وزیر گفت: مردم باید تنها به ترک خانه خود را برای خرید کالاهای اساسی به انجام مراقبت های پزشکی و یا نیاز به ورزش و به سفر به و از کار – اما تنها جایی که “کاملا ضروری است”.

شهردار لندن صادق خان را از سوی دولت به عمل فوری برای به دست آوردن بیشتر مردم به ماندن در خانه زیر تصاویری از بسته بندی لوله قطار ظاهر شدن در رسانه های اجتماعی.

اما آقای Hancock گفت: London Underground باید در اجرای کامل به طوری که مردم فاصله و می تواند بیشتر از هم جدا.

همچنین در روز سه شنبه آقای هنکاک به دادگاه تجدید نظر برای 250,000 داوطلبان برای کمک به بیمه خدمات درمانی و گفت: بیش از 11,000 سابق پزشکان تا به حال پاسخ دولت را دعوت به بازگشت به بیمه خدمات درمانی.

بیش از 24,000 نهایی-دانشجوی سال پرستاران و پزشکان را نیز با پیوستن به خدمات سلامت.

همچنین اعلام شد که بیمه خدمات درمانی را درمان coronavirus بيماران موقت بیمارستان صحرایی در اکسل مرکز در شرق لندن است.

  • آنچه ممنوع است و چه نیست ؟

در جای دیگر دولت همچنان تحت فشار برای ارائه پشتیبانی مالی خود اشتغالی از کارگران که در صورت از دست دادن درآمد اگر مجبور به توقف کار به دلیل بیماری و یا قرنطینه.

آقا ایان دانکن اسمیت سابق حزب محافظه کار رهبر گفت Newsnight یک بسته حمایتی خواهد بود به زودی اعلام و اضافه کرد: “من معتقدم دولت به نتیجه رسیده است.”

صدراعظم Rishi Sunak قول داده است برای کمک به خود اشتغالی در “روزهای آینده” اما گفت که در آینده با یک برنامه ریزی ثابت کرده “خیلی پیچیده”.

در دیگر تحولات کلیدی:

  • مجرم می تواند آزاد شده از زندان در انگلستان و ولز برای کاهش فشار در سیستم زندان های ناشی از این بیماری همه گیر
  • سه مهاجرت راهنمای مراکز در انگلستان مسکن مردم با علائم و نشانه های ویروس
  • صدراعظم Rishi Sunak گفته است شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه با خرید اینترنتی از این ویروس که دولت تنها گام در کمک به عنوان “آخرین راه حل”
  • در جای دیگر مردم را در هند آغاز کرده اند وحشت-خرید به عنوان کل جمعیت 1.3 میلیارد دلار وارد “مجموع مستند”
  • نیویورک فرماندار می گوید این ویروس مسابقه مانند یک “قطار گلوله” از طریق وزارت امور خارجه
  • برنده جایزه نمایشنامه نویس Terrence McNally درگذشت در فلوریدا از عوارض ناشی از کوروناویروس با توجه به شوهر خود
  • بازارهای سهام در سراسر جهان به صعود به شدت زیر هفته از ضرر و زیان رانده شده توسط یک رکود اقتصادی جهانی
  • جهانی و مواردی از این ویروس بیش از 400 ، 000 نفر با مرگ نزدیک 20,000

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de