Coronavirus: لیگ برتر بازیکنان باید قطع پرداخت – مت Hancock


Health Secretary Matt Hancock

لیگ برتر فوتبال باید “قطع پرداخت و بازی خود را در بخش” در طول بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید: وزیر بهداشت مت Hancock.

برخی از باشگاه ها باید furloughed عدم پخش کارکنان اما نه در نگاه بازیکنان دستمزد.

“با توجه به فداکاری های بسیاری از مردم در حال ساخت اولین چیزی PL فوتبالیست می توانید انجام دهید این است که سهم او گفت:” در روزانه دولت جلسه.

حرفه ای بازیکنان فوتبال’ Association (PFA) گفت: “بازیکنان باید برای به اشتراک گذاشتن بار مالی”.

در بیانیه ای PFA افزود: “ما آگاه هستند از احساسات عمومی است که بازیکنان باید پرداخت غیر بازی حقوق کارکنان. با این حال ما موقعیت فعلی این است که – به عنوان کسب و کار – اگر باشگاه ها می توانید استطاعت به پرداخت بازیکنان و کارکنان آنها باید.

“بازیکنان ما صحبت کرده اند به رسمیت شناختن است که غیر از بازی کردن کارکنان یک بخش حیاتی از باشگاه خود را و آنها نمی خواهند به باشگاه کارکنان furloughed ناعادلانه.

“هر گونه استفاده از دولت حمایت از طرح های بدون نیاز مالی واقعی است که مخل به گسترده تر جامعه است.

“در موارد که در آن باشگاه باید منابع لازم برای پرداخت تمام کارکنان نفع بازیکنان پرداخت غیر بازی حقوق کارکنان را تنها در خدمت کسب و کار باشگاه سهامداران است.”

هنکاک نظر می آمد در یک روز زمانی که تعدادی از انگلستان و میر ناشی از کوروناویروس رز به 2,921 و به دنبال کسانی که ساخته شده توسط محافظه کار همکار جولیان شوالیه که صندلی های دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش کمیته.

نایت نوشته است به لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد فراخوانی برای اقدام در بازیکن دستمزد گفت: باشگاه ها که کردند غیر از بازی کردن کارکنان اما اعمال کاهش در دستمزد بازیکن باید مشمول یک مالیات بر ثروت باد آورده و اگر آنها نمی تغییر رویکرد سه شنبه, 7 آوریل است.

“هدف از coronavirus کار احتباس طرح است نه برای حمایت از اقتصاد باشگاه های لیگ برتر” شوالیه نوشت.

این PFA بیانیه افزود: “ما به طور کامل قبول است که بازیکنان را مجبور به انعطاف پذیر و به اشتراک گذاری بار مالی از Covid-19 شیوع به منظور تضمین آینده بلند مدت خود باشگاه و در واقع گسترده تر از بازی.

“توصیه های ما رفتن به بازیکنان در این نقطه نشان می دهد که انتظار است.”

لیگ برتر طرف تاتنهام, نیوکاسل, Bournemouth و نوریچ تصمیم گرفتند به استفاده از دولت را حفظ طرح.

بازیکنان و مربیان و کارکنان اجرایی در نورویچ را اهدا £200,000 تا یک درصد از حقوق خود را برای کمک به مردم محلی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

بازیکنان در مسابقات قهرمانی رهبران لیدز یونایتد در حال حاضر به طور داوطلبانه برای گرفتن دستمزد تعویق در حالی که شهر بیرمنگام بازیکنان که درآمد بیش از £6,000 یک هفته خواسته شده را به 50% کاهش برای چهار ماه آینده.

در اروپا, بارسلونا و اتلتیکو مادرید, بازیکنان گرفته اند 70 درصد قطع پرداخت در حالی که یوونتوس بازیکنان و مدیر Maurizio Sarri توافق کرده اند که به توقف خود را برای پرداخت چهار ماه.

بورنموث مدیر ادی هاو شد اول لیگ برتر, رئیس, را داوطلبانه پرداخت برش در حال انجام coronavirus همه گیر در روز چهارشنبه.

برایتون اجرایی پل باربر مدیر فنی دن Ashworth و سر مربی گراهام پاتر که گرفته شده “قابل توجهی” داوطلبانه کاهش پرداخت اما هیچ تصمیم گرفته شد که آیا به کردند هر یک از باشگاه های کارکنان.

تجزیه و تحلیل

بی بی سی ورزشی ویرایشگر دن Roan

برخی بدون شک نظر سیاستمداران’ انتقاد بسیار پرداخت می شود به عنوان یک فوتبالیست راحت انحراف تاکتیک در یک زمان از تشدید نظارت بر دولت را از دست داده و به یک بحران ملی.

هیچ بازیکن تا کنون در اعتراض به کمک برخی از ثروت خود برای کمک به باشگاه خود را در زمانی که منابع مالی خود را در خطر است. اما در حال حاضر وجود دارد یک ادراک است که PFA شده است خیلی آهسته به توافق عمل و عدم ابتکار عمل را تضمین روابط عمومی فاجعه برای اعضای خود به ویژه پس از چندین باشگاه furloughed عدم پخش کارکنان.

این PFA نیاز به نگاه پس از منافع کمتر به خوبی پرداخت می شود بازیکنان در لیگ های یک و دو ، اما آن را دور نمانده است که مذاکرات در حال به رهبری رئیس اجرایی گوردون تیلور که وعده داده شده را به ایستادگی کردن از او £2 متر در هر سال نقش بیش از یک ماه پیش اما همچنان در قدرت باقی ماند.

این اتحادیه شده است برگزاری برای جمعی تعویق دستمزد و در نهایت شکسته آن سکوت به توضیح موقعیت خود را با برخی از نازک-محجبه حفاری در برخی از باشگاه ها در آن بیانیه است.

اما در طول مذاکرات با لیگ برتر طی دو روز آن را بسیار روشن ساخته شده به PFA که واقعی قطع پرداخت مورد نیاز است با باشگاه محروم از matchday درآمد و نگران است که تلویزیون حقوق دارندگان شروع خواهد شد خواستار صدها میلیون پوند ارزش بازپرداخت.

من درک می کنم هر برش بود به عنوان بالا به عنوان 70 درصد کاهش دیده می شود مانند باشگاه های بارسلونا, اما که در حال حاضر به نظر می رسد به جهت سفر با توافق پیش بینی شده در روز جمعه. برای بسیاری از چنین حرکت باید در حال حاضر ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im